Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

in131
28. črc 2011

@terioza1 No ved ideme tam zajtra. Ale nedávam tomu nádej. A tak to vyzeralo dobre mala som 4folikuly. Aj sa mi zdalo že ma boli maternica, prsia. A teraz ma bolia riadne vaječníky. JOJ

terioza1
28. črc 2011

@in131 Tak treba se zadarilo 🙂 Jen to TT jeste neumi vyhodnotit 🙂 Dej vedet, jak jsi dopadla 🙂 Ale kdyby t nevyslo ( jako ze urco vyslo 🙂 ) , zkusila bych jeste IUI...

jeny
28. črc 2011

@in131 tak to sme na tom podobne, ja som tiez testovala na 13 DP a nic,vajecniky ma tak isto bolia poriadne, aj krize, kym mrcha nepride nadej stale existuje

in131
28. črc 2011

@terioza1 Dakujem za radu. Lebo každý mi len v okoli vrví že to silim..... nech necham tomu voľny priebeh. Konečne to niekto chápe ako sa cítim.

terioza1
28. črc 2011

@in131 neni vubec zac, vsak ja ti vubec neporadila 🙂

Taky jsem si rikala, ze jsem konecne nekde, kde me chapou.... protoze vsude mi rikaji - mas cas, neblbni, cas mas.... bla bla... ale kdyz priroda poruci, mozek jde v tom taky 😀

alzbeta.hod
28. črc 2011

@in131 moje rada... nic na to zaručeně neexistuje, s tím myšlením na něco jiného to je pravda ale osobní zkušenost je taková, že to nejde... Já jsem z toho taky "šílela" a nikdo nedokázal pochopit jak mi bylo, dokud to nezažil osobně. Mě měsíc při otěhotnění dr řekl že ať s tím nepočítám že tam není šance. A světe div se, já otěhotněla. Takže naděje je vždy.

in131
28. črc 2011

@jeny Tak sme na tom rovnako. Joj a tak sa snažíme. No čo pojdem ešte na posledné iUI. A ked nie tak na IVF.

aduskatt
28. črc 2011

@terioza1 ze by?🙂)kolajnicky?🙂no ja to do tej soboty snad ani nevydrzim

aduskatt
29. črc 2011

no, baby, dalsi akontrola za mnou..folik narastol na giganta, mame to pstrosie vajko.32 mm...........tak dufam, ze dnes alebo zajtra praskne konecne......

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt ahooooj 😲 fuha, tak to je riadne... a co Ti povedal dr?

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave ze v pondelok znova na folikulo.................lenze nebudem tu, v nedelu cestujem.takze cez vikend sa snazit.a ked dojde menzes, este predsalen skusi jeden cyklus s clostilom odsledovat......a potom uvidime....a folikulometria dnes dost bolela, tak sa zmienil aj o tom, ze by tam mohli byt zrasty........

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt aha, ja som myslela, ci Ti nepovedal, ze to vyzera na cystu... lebo je dost velky ten folik... ale on vie, co tam vidi... 😉

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt urcite Ta nechcem strasit, on vie, co tam videl.... 😉

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave no neviem, ci cysta, lebo ono to rastie cca 3mm za den.cysta asi tak pravidelne neporastie.a neboj, nevystrasila si ma🙂))

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt 😉 to som rada.... drzim pasticky 😀 mne sa zatial ukazkovo drzi graf: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😀 uz keby som mohla testit, no je este velmi skoro 😀 😀 😀

alzbeta.hod
29. črc 2011

@in131 je to opravdu hodně těžký na to nemyslet... já pak už nenáviděla maminky s bříškem nebo s kočárky. Nechápala jsem proč to nejde. Nakonec mi dr nasadil clostil a ten mi způsobil cystu. A proto mi řekl že to určitě teď nebude možné. NO ale jak tak počítám, tak už jsem musela v té době otěhotnět. Soustředila jsem se na cystu a bylo to.Aspoň tak si to myslím. Držím pěstičky, ono to fakt příjde nečekaně.

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave no dufam, ze to budes mat nadalej ukazkove🙂

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt dufam 😉

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave to ti verim...........budes testovat zajtra?

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt asi este nie, hoci najradsej by som uz... lenze nikdy mi nevysiel test //, ked som testovala pred terminom mrchy... takze si asi pockam este aspon tyzden ☹

jeny
29. črc 2011

tak moj dnesny test opat negativny 31DC 15DPO, teplota stale 37,03,bolesti pokracuju,mrcha neprichadza....ach jaj

mijadave
29. črc 2011

@jeny ☹ to ma mrzi...

jeny
29. črc 2011

@mijadave nevadi, cakala som to 😖 uz sa normalne tesim na cely vikend do prace aspon pridem na ine myslienky, tychto 5 dni volna je ako za trest 😀

mijadave
29. črc 2011

@jeny jasne, no aj tak, este je nadej... 😉 ja by som tych 5 dni volna brala 😀 😀 😀 a nebol by to trest 😀

adka_pajerska
29. črc 2011

Ahojte zienky,

potrebujem od Vas radu. Uz 2 mesiac beriem clostilbegyt od 2 dna menstruacia a duphaston od 11.dna po 25 den.Minuly som dostala menzes normalne ako ked som brala antikoncepciu, presne aj vtedz som dotala na 23 DC, Dnes uz je 27 Dc a stale nic. Velmi ma bolia prsia, obcas ma pichne v podbrusku a strasne ma pali spodok a bolieva ma dost zaludok, nie som si ista ci je to zaludok alebo brucho ale niekde v tej oblasti a vobec mi nechuti jest. Viete mi poradit, ci mozem bzt tehotna alebo su to priznaky niecoho ineho?S manzelom velmi tuzime po babatku.Prosim poradte mi.

mijadave
29. črc 2011

@adka_pajerska ahoj, vsetko, co tu opisujes mozu byt priznaky tehu, no aj bliziacej sa ms, takze tazko povedat... 😉 neskusala si testovat?

adka_pajerska
29. črc 2011

skusala som ale uz davnejsie ked som este ked som mala len ms dostat a nic

adka_pajerska
29. črc 2011

@mijadave Prosim ta nevies mi poradit do kolkzch dni mozem dostat ms po vysadeni duphastonu?

timmka
29. črc 2011

@aduskatt ahoj, ked sa ta mozem opytat mala si pichnuty pregnyl? lebo akurat citam a obavam sa ci mne vlastne folikli praskli, ci tiez nahodou nebudem mat cysty, akurat citam tvoj prispevok a som zaskocena, lebo to je uz dozrety folik, povazuje sa za folikularnu cystu, mas nejake aj bolesti?

timmka
29. črc 2011

baby akurat citam, ze po pregnyle bolia prsia, mna prsia vobec nebolia, len mam vela bieleho vytoku a boli ma brusko uz od ovulacie ☹ mam este tyzden do MS, dnes som 7DPO, kedy mozem testovat ??? aby mi pregnyl neukazal ducha?