• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@mijadave jaj, moja.sak ale 7 den chces co?:slight_smile:)to keby ti ukazalo, tak by som povazovala za podvod podvodnicky.......pockaj este tri dni, viem, ze je to tazke
30. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt jak muzes mit po diteti jen 60kg??? Tohle ja proste nedoazu pochopit :grinning: Pockej ja po dcku jak budu vypadat.... buclata a tlusta a ...no nechci radeji nad tim premejslet :grinning: Ja pevne doufam, ze moje telo se nejakym zpusobem zmeni a ze nebude pribirat a bude videt jen brisko... coz u nas v rodine je passe... :grinning:
30. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no, moja, ale ja mam len 160 cm......mam o par kil viac ako pred par rokmi......ale ako hovorim, mm je spokojny, "nadava", ak trochu schudnem..takze neriesim:slight_smile:)
30. črc 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten muj ma rad takovy ty zeny - prsa, prdele.... boky... takze taky splnuju :grinning: @aduskatt
30. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jdu udelat rizky, at ma ten muj dobrou naladu az prijde :slight_smile: jeste se tu ukazu... papa zatm
30. črc 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tiez splnam :slight_smile:my mame bruska geneticky:slight_smile:
30. črc 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 pa moja, ja tu budem dnes dlllllho:slight_smile:
30. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nas zase kazdej knedlik je videt... :grinning: ale od doby, co mam myho milyho, mam dole 13kg... ten sex je fajn :grinning: tak pa zatim
30. črc 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave to som netušila a zatial ani nikde nečítala, super, ďakujem
30. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt sak ja viem, ze som trubka, no co narobim... :grinning: Ty mas 160cm? ja mam 158 :grinning: no s vahou sa nechvalim... pred otehotnenim som mala 52kg, po dvoch detoch som sa tu vahu v podstate nedostala... no podarilo sa mi padnut na 55kg, lenze po minulorocnej operacii ramena som pribrala na 58 a pri clostile som nabrala na 68, hroza, no dala som si ocistnu dietu a padla som na 63, no nijak to uz nizsie nechce ist... :angry:
30. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ja pred otehu 51, pri porode 58, druhy den po porode 52......pred jeden a pol rokom som bola dlllho chora a nehybala sa.takze 65 kg, teraz 60........a dole to nejde uz, ale nevadi..z clostilu zatial nepriberam
30. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na chvilku tady.... ty vado, vite, jak je tezky nic nerict pritelovi? :grinning: kor u mne, kdyz jsem huba ukecana
30. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len tak ... čo vlastne znamená skratka DPO ? :slight_smile:
30. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt no ja napriek tomu, ze som mala "slonica" 4,35kg, tak pri porode som mala 68, na druhy den po porode som mala 63 :grinning: no vela neodislo.... no pribral aj mm, hoci nerodil, teraz vyzera, ze bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon mi nic nemoze vycitat... hoci obcas spomenie, ze by bodlo, keby sme obaja zhodili... :wink:

@malagycka nie je zac, rado sa stalo :wink:
30. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@very_sad DPO znamena kolko dni si po ovulacii "Dni Po Ovulacii" :wink:

@terioza1 to Ti verim, ja by som to asi nezvladla... :wink:
30. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ja ked poviem, ze kilecko dve dam dolu, hned mm hadze na mna zlostne pohlady.a vraj, este tri by som mala pribrat, xixi...ale to by som sa nevedela zíohnut k topankam :grinning:
30. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@very_sad den po ovulaci :slight_smile:))
30. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no to ti verim.....ja by som to asi nedokazala drzat v sebe.aspon niekomu jednemu by som to musela povedat:slight_smile:
30. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ale drzim se.... chci to nechat az na prvni foto u dr :grinning: tj. 2tydny jeste si pockam :grinning:
30. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aduskatt vsak jo.... tady se aspon vykecam vam, holky moje :grinning:
30. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 este ze sa mame:slight_smile:)) ja tiez asi budem najskor tu o tom kvakat:slight_smile:) teda dufam, ze budem
30. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
janevim, ze uz druhej den vecer me boli bricho jako kdyby me trapily prdy :grinning: jak maly miminko, fakt...
30. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt joj, no tak to mas super... do mna kazdy rype, ze som pribrala, ze som by som vyzerala lepsie, keby som dala aspon 5kg dole... im sa to povie... ale sportuj v tomto pocasi... brucho mam ako keby som bola spon v 6.mesiaci... sama z toho nie som nadsena, no co uz... lenze sa mi nechce teraz nejak velmi sportovat a dietovat, ked sa snazim otehu... :wink:
30. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aduskatt to jo, jeste ze tak :slight_smile: Urcite budes.... doufam, ze nam to povis aj s testem na fotce hned :slight_smile:
30. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, a tiež DC a PC? dakujem za vysvetlenie
30. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave brusko mam aj ja.ale to je nafuknute z clostilu..............aj ked, u nas je geneticky brusko.....mna sa otec pytal, ked ma videl po polroku, ci chcem taka ostat.a kym som sa nadychla, moj mm hned ze jasneee:slight_smile:)))
30. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1
@aduskatt aj ja dufam, ze sa tu coskoro najskor s Vami podelim.... :wink:
30. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tomu ver, ze hej..........kazdy kolajnickovy test sem dam.........:slight_smile:)
30. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no ja netrpezlivo cakam na dobre spravicky od teba, zlatko
30. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@very_sad v pohode... :wink: DC je ktory Den Cyklu si a PC znamena trvanie Posledneho Cyklu :wink:
@aduskatt to je mile :grinning:
30. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek