Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

very_sad
30. črc 2011

@terioza1 aj som si myslela, dík 🙂

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt dakujem, aj ja od Teba 😉

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave no, ja sa nanho nestazujem🙂)

terioza1
30. črc 2011

@mijadave no vsak jo, poradny dalnice sem das.... ja se tak tesim... budeme si psat pocity a komu je spatne a tak 😀 Uz se tesim... tak sup holky, soulozit 🙂

terioza1
30. črc 2011

@very_sad neni vubec zac 🙂

very_sad
30. črc 2011

@mijadave myslí sa tým dlžka cyklu, ako dlho trvala mrcha? alebo ako dlho trval celý cyklus? 28 dní a tak?

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ja nemam s kym sulozit, xixi.moj suloznik isiel zarabat peniazky🙂ide strazit snicky obcanom tohoto statu🙂)

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt moj sa ma tiez pred ostatnymi zastane... no obcas mu doma ujde, ako som uz pisala, hlavne, ked som pri clostile mavala nafuknute brucho a ked som si tak blbo sadla... ale potom pride a povie, ze ma ma rad aj takuto, aj ked je ma viac 😀

terioza1
30. črc 2011

muj dnesni den je takovej,, ze stale litam na wc... mala, velka, mala, velka..... kurna uz 😀 A to jsem v zacatku.... v 9.mesici na tom wc budu sedet 24hdin denne 😀 ?????

mijadave
30. črc 2011

@very_sad ako pises, ako trval cely cyklus 😉

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ja dufam, ze som si pri prvom tehu odbila to, ze mi bolo zle.....ja som 5 mesiacov v kuse vracala....som mala na konci 5eho mesiaca 42 kg

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt ty mas doma policajta??? Tak parada... to jsem nevedela... 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ja som na zaciatku tehu stretavala sama seba na zachode 🙂 .stale som chodila na malu

mijadave
30. črc 2011

@terioza1 😀 😀 😀 😀 a nevydrzala by si to, ked na konci pride to vytuzene babo? 😀

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt to mi ani nerikej.... ja si predstavuju bezproblemove tehu 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 no, teraz ho doma nemam, ale inak ano🙂

terioza1
30. črc 2011

@mijadave ale snad i jo, clovece 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 tak to som si aj ja predstavovala🙂)) ale jedine bezproblemove na tom vsetkom bol porod🙂)

lenka111111
30. črc 2011

Holky nemate niektora prosim vas navyše a nepotrebujeho už clostyl,mala by som zaujem on,napište mi do IP dakujem vam

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave SAK MU POVEDZ, ZE KILA SU, ALE JEDNO KILO KRAJSIE AKO DRUHE🙂

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt fuha, no nezavidim, ja som mala uplne suprove vsetky tehu, vobec mi nebolo zle, len som nemohla moju oblubenu cokoladu a kuracinu 😉 ale inak som sa citila lepsie ako netehu, az na to krvacanie pri malej do 14tt

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave ja som sa tu uz rozpisovala..ked mi prestalo byt zle, zacala som rodit.takze sup do nemocky lezat dolu hlavou.a do konca, kt bol v 36 tt

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt to si pekne napisala, musim si to zapamatat... 😀 😀 😀
hej to si pisala, mas moj obdiv 😉

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave no, obcas ma kopne muza🙂)

aduskatt
30. črc 2011

zlaticka, idem zavolat synacikovi, ako sa mi tam ma, na tom vychode.zachvilku sa vratim🙂

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt jasne, ja zas idem kuknut na deti, co robia, su podozrivo ticho v tej detskej 😉

aduskatt
30. črc 2011

no, asi su este s babou na prechadzke, nikto nedviha telefon, maju len pevnu linku...zlateeeee mobily🙂

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave no to je najhorsie, ked su deti ticho, xixi...ked maly stichol, hned som spozornela🙂

very_sad
30. črc 2011

@terioza1 PC - 32 dní 🙂 môžeš do tabulky doplniť 😉 opravujem DC na 14 a DPO 4 🙂

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt na moje prekvapenie, nic zle nerobia... 😀 jej, ja som zabudla vyvesit pradlo... 😲 aj ked neviem, kedy mi vyschne pri tomto pocasi... dnes tu este neprestalo prsat... o chvilu som spat... 😉