Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
30. črc 2011

Holky a to ste v tom čase, čo vám to tak meškalo brali Clostilbegyt alebo nie? Ono by ma to možno ani tak neprekvapilo v mojom prípade, ak by som nebola na Clostilbegyte....ale aj tak som nemávala menstruaci až tak nepravidelnú...ked mi to teraz meškalo 1 den, tak na to ešte nenapadlo...ale ja milujem tlacenku a teraz mi vobec nechuti a vsetko sa mi zdá strašne slané...proste musím počkať. Ale je to strašné takto žiť v neistote...normálne mám pocit ako pred štátnicami alebo obhajobou diplomky.... 😀.

aduskatt
30. črc 2011

@lorreine mne clostil skor posunul mrchu o 6 dni skor

lorreine
30. črc 2011

@dicinka1 Tak manzel by sa nasmial, keby vedel, že niekto o mnie napísal, že som trpezlivá. Pretože to ja vobec niesom. Ale nejak som na to cele (snaženie) vypustila z hlavy, pretože najprv dovolenka a potom som začala premýšľať nad zmenou práce, takže som sa zaoberala tým...A keďže už sa niečo iné objavilo, chcela som dať v piatok výpoveď - ak by som teda nebola tehotná...

lorreine
30. črc 2011

@aduskatt Práve, mne minulý cyklus tiež Clostilbegyt zkrátil cyklus. Ale doktor hovoril, že za to mohol Pregnyl, ktorý mi pichli. No a teraz som očakávala svoju klasiku 30 dňový cyklus a nič. Teraz som 40. deň a stále nič...

aduskatt
30. črc 2011

@lorreine no, myslim, ze ked na uzv uz nieco bolo, tak snad to dopadlo dobre🙂

lorreine
30. črc 2011

@aduskatt Ďakujem za podporu...manžel ma podporovať nemože, keďže je do utorka preč 😀 . Doktor mi ale povedal, že to može byť aj niečo iné. Proste mi asi nechcel dávať márnu nádej 😒

aduskatt
30. črc 2011

@lorreine vzdy to moze byt nieco ine, ale tym sa teraz netrap.....lekar proste nepovie, ze si tehotna, ked nema vysledky z krvi, az ich bude mat, bude vediet isto a potom moze povedat nie svoj nazor, ale fakt oprety o nieco.dovtedy to je fakt len nazor.......

lorreine
30. črc 2011

Díkes holky, idem radšej spať, lebo sa z toho zbláznim 😉 Dobrú noc!

jeny
31. črc 2011

@lorreine ahoj,podla mna sa zbytocne trapis, staci urobit testik a dozvies sa ako na tom si, uz ti urcite ukaze pravdivý výsledok po takom case, ja som robila uz 3 testy posledny bol 15DPO negativny a mrcha stale neprisla ale viem ze pride tak nestresujem zbytocne, mne ju zas clostil bezne odiali z 30dnoveho cyklu je s clostilom 40dnovy ☹

veronicka33
31. črc 2011

Dobré ránko ako sa darí?to je ale o ničom leto ☹ stále len prší 😒 kríže bolia takže mrcha opät dorazí 😠

terioza1
31. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............27..........28............13?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............15...........28.............8.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............17...........28...........3-4......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............24...........33.............7.....................................
Aduskatt................35............6r..............18...........30............2?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............3...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............15...........32............5....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

terioza1
31. črc 2011

Ahoj holky, ted jsem teprve vstavala...ono spat za dva neni zadna prdel 😀 Prospala bych klidne cely den 😀

@veronicka33 Ahojky zlatko, treba boli od tehu 🙂

veronicka33
31. črc 2011

@terioza1 Ahojky tak nič s toho nebude 😠 testla som ráno a ani náznak ani len duch takže mrcha určite príde :(

terioza1
31. črc 2011

@veronicka33 Treba je jeste brzy... no uvidis, kdyztak kvetnatko je taky pekny, ne? Ale ja si stejne myslim, ze budes mit dubnatko, jako ja 🙂

veronicka33
31. črc 2011

@terioza1 no mohla by som to by práve vyšlo na maminkyne narodeniny ,mala by krásny darček 🙂lebo som to počítala a porod by vyšiel 10.4 podla ms 🙂

terioza1
31. črc 2011

@veronicka33 ja podle ms 8.4 🙂 bych byla driv .-) Uvidis, ze se zadari, ani nebudes vedet jak. Staci jen doufat a soulozit 😀

veronicka33
31. črc 2011

@terioza1 júúúúj tak 2 dni rozdiel?to by bolo super nie?no ale ty už si 😲 takže ja asi tak nebudem 😒 no nevadí snaha bude nadalej,a ako sa pije ten grepový džús?od kedy?žeby som ho vyskúšala?inak kolegyna mi vravela že jej dcééra nemohla otehu tak užívala kvapky proti kašlu ale už neviem ake a za nejaký čas sa zadarilo sranda nie?🙂

terioza1
31. črc 2011

@veronicka33 jj s tema kapkama jsme to tu taky resily 😀 Je to nekde tady v diskuzi... no ja pila maly skleneny lahvicky od relaxu... 100%cerveny grep... proste jsem porad pila a pila... dokavad jsem nezjistila, ze jsem teh... vypila jsem jich treba 6za den.... nejak me to bavilo pit z tech malych lahvicek 😀 A pila jsem to od ms.... Tak to zkus... no nic, ja letim ke kamaradce.. mej se pekne zatim.. uvidime se vecer.

veronicka33
31. črc 2011

@terioza1 ok tak pekný den pa 🙂

lorreine
31. črc 2011

@jeny Niežeby som bola nejaká masochistka, čo sa chce trápiť. Len som si hovorila, že z krvi to bude najistejšie. Okrem toho mám manžela až do utorka preč. A dohodli sme sa, že ak test, tak ho budeme robiť spolu...už som si test párkrát robila sama a on bol potom sklamaný, že som ho z toho "procesu" vylúčila. A keď sme aj včera hovorili spolu po telefóne, tak sme sa dohodli, že počkáme na tú krv. Inak to je nezvyklé, že Ti Clostík predlžuje cyklus - to si asi ten výnimočný prípad 🙂.

ivussska
31. črc 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už rok se snažíme o mimčo a stále nic. Po vysazení antikoncepce mi vůbec nepřicházela MS, jelikož s tím půl rok můj Dr. nic nedělal a nechal mě jen tak našla jsem si nového. Ten mi napsal Proveru od 20. do 25. dne cyklu, ale bohužel ani po půl roce nic, ale cyklus se mi srovnal na 28. dní. Teď po poslední kontrole mi na dva cykly napsal dohromady s Proverou i Clostík od 5. do 9. dne cyklu po jedné tabletě. Už si nevím rady, všude vidím těhulky a nic jiného. Snažím se na to nemyslet, ale bohužel to skoro vůbec nejde ☹

vinnuska
31. črc 2011

@ivussska ahojky, já jsem tu stejně nová asi jako ty...ted clostík beru taky první cyklus🙂 Problémy s MS jsem měla taky.. ale vysadila jsem antikoncepci před 3lety.... 😉 až ted se mi srovnává (sama) na 28-33DC...
a stěma těhulkama to mam taky..je to jak naschvál 😠

lorreine
31. črc 2011

@ivussska Ahoj, máš pravdu...úplne nemyslieť na to nejde. Ale dá sa zamerať na niečo iné. Napríklad pejsek 🙂. Každopádne si ale myslím, že všetky holky Ti tu rozumejú 😅.

ivussska
31. črc 2011

Opravdu, já jdu po městě a potkám třeba 3 během deseti minut, jsem z toho už asi blázen, sleduju jaký mají bříška a tiše závidím a říkám si, proč zrovna my musíme mít tu smůlu, že to nemůže přijít jen tak bez trápení. A jak reaguješ na ten clostík, četla jsem recenze na nežádoucí účinky a mám docela obavy 😒 Po Proveře jsem přibrala 5 kg a ani nevím jak a občas mě po ní bolí hlava, ale opravdu dost. Dr. říkal, že se to někdy stává a když to netrvá déle, že se nic neděje.

ivussska
31. črc 2011

@lorreine pejska máme, v listopadu jsme si pořídili štěňátko jezevčíka, věnuji se mu snad každou volnou minutu - je to takové naše malé miminko 🙂 Je děsně rozmazlený, ale i tak tu prostě něco chybí ☹

vinnuska
31. črc 2011

@ivussska Já na něj docela dobře.Bála jsem se ho..ale docela dobrý..jen se bojím stoupnout na váhu. protože se pořád něčím cpu...A ted mě začíná pobolívat podbříško,tak snad tam roste pořádnej folík 😅

ivussska
31. črc 2011

@vinnuska Budu držet palečky ať je mooooc veliký 😉 Já příští týden očekávám MS a pak ho hned taky začínám baštit, tak snad na něj taky zareaguju 🙂

vinnuska
31. črc 2011

@ivussska snad jooo 🙂 já jsem se ho bála brát i kvůli tomu,že trpím často migrénama..takže jsem si myslela,že těch 5dní braní proležím s migrénou a fakt nic... 🙂 Jen jsem měla problém asi jak jsem se na další svůj cyklus,že mi nechtěla přijít MS:.. takže 4dnyy zpoždění 😒 ale přišla 😀

ivussska
31. črc 2011

@vinnuska tak to jsem na sebe zvědavá 😉 Přijde mi, že vždycky mám něco extra, co nikdo jiný nemá... A bereš nějaký vitáminy? Já beru listovku a když si vzpomenu udělám si kontryhelový čajík, jinak nevím čím bych to mohla podpořit 😒

vinnuska
31. črc 2011

@ivussska jj beeru to samé..🙂 jen ten kontryhel piju pravidelně a právě ted :D sice mi nechutná..ale radši ho piju.. 😉