Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
2. srp 2011

@timmka brala som 6 cyklov, teraz beriem soju... no vies, dr nic nezistili, ale netusia, preco mi nejde otehu.... ☹ mala som dost nepravidelne cykly minuly rok, mali podozrenie na predcasny prechod, no nepotvrdil sa... tak mi nasadili clostil... 😉 vobec mi nevadi, ze si zvedava 😀 nemam s tym problem... 😉

timmka
2. srp 2011

@mijadave lebo aj mne dr. robil vselijake vysetrenie a stale som bola v poriadku, HP v poriadku a aj tak nemavam ovulaciu, tak sme isli do car a tam mi zisitili ureoplazmu, citala som na nete ze aj ta brani v otehotneniu, manzel ma chronicky zapal prostaty ☹ , tak u neho je ma vplyv na spemriogram, ale dr. v car povedal, ze problem u neho nevidi az taky ako u mna ☹ , uz sme vyliecení tak som zvedava ci sa konecne podari, tak ma napadlo, ci nahodou nemas aj ty nejaku inf. ktora brani tomu, inac si to neviem predstavit ze ste obaja v poriadku a neide to, nam v car povedali, ze ked sa nedari rok, tak niekde problem je, hoci malicky ale je

mijadave
2. srp 2011

@timmka no problem je, ze moj mm nechce ist do caru... mysli si, ze tam sa ide len ked chces IVF alebo IUI... lebo ze Ti to aj tak tam nanutia... a stale hovori, ze ved mame dve deti, ze sice velmi chce este dalsie, no nie v care... ☹

markyzza
2. srp 2011

@timmka : ty jo. Tak ti moc přeju,ať ten duch není z Pregnylu, ale opravdu tam bude mimi. 😵 Já Pregnyl píchnutý neměla. Dr. mi nasadil Clostilbegyt, i když jsem vlastně taky vpořádku a ovulaci mívám jen kvůli vyšší pravděpodobnosti otěhotnění. 😉Takže příští měsíc naposledy a pak se uvidí. Kdyžtak na konci roku to jistí IUI. 😉 A myslím si, že 11.DPO už by Pregnyl neměl ovlivňovat test. Měla jsem ho píchnutý při 1.IUI co máme Vášu. A myslím, že mi tvrdili 10 dní ještě může ovlivňovat test a pak už by neměl. 😅 no každopádně určitě zopakuj testík a uvidíš, jestli bude slábnout nebo sílit. Já věřím, že sílit. 😵 😵
Holky moc vám děkuju, jste mě tak zase pozitivně nakopli, že by to mohlo možná přece jen vyjít. 😵 Ale to pobolívání podbřišku je fakt včera a dnes děs. To jsem ještě neměla. Jako dá se to vpohodě vydržet, ale prostě mám silný pocit, že se tam něco děje. 😅 😀 😀 Teď ještě aby to bylo ta lepší varianta a ne cysta. 😅 I jsem z toho tak nervozní. 😅 No jo, stejně mi nezbyvá jen vydržet ještě týden. Jak je to sakra dlouhá doba. 😀 😀 A to jinak ty dny utíkají jako blázen. 😀 😀 No jo, jak se člověk na něco upne tak to běží pomaličku.
No nic, vypínat PC, jinak mi fakt hrábne. Jdu něco dělat. A díky za podporu. A doufám, až sem za týden přijdu, tak tu bude sama těhulka. 😵 😵 😵 Tfuj, tfuj, tfuj, .Moc vám to všem přeju. 😵

mijadave
2. srp 2011

@markyzza presne ako pises, ten tyzden je neskutocne dlhy... tiez sa uz neviem dockat vikendu, aby som mohla testnut... 😀 tak Ti prajem pekny dnik 😉 a pekne // 😀

markyzza
2. srp 2011

@mijadave no kéžby. Díky. Jak jsem psala, pro mě by to byl největší zázrak na světě počít přirozeně. 😵 😵 Ale u Tebe to fakt vidím, silně pozitivně. Určitě o víkendu // už krásné budou . Taky hezký den. 😵

timmka
2. srp 2011

@mijadave aha, joj, no ja som bola prekvapena, lebo tiez som si to myslela, ale nam to zistili a kazali nam cca 6mes. skusat a ked sa nazadari,t ak ked budeme chciet mame ho navstivit, ze sme mladí a ze mame sancu aj na prirodzene, ale ja dlho cakat nebudem, pojdem aj na umelo, nebudem sa tak dalej trapit

mijadave
2. srp 2011

@markyzza joj, dakujem, kiez by... 😉
@timmka jasne, no ja uz mam 35r., ale dve deti mam, takze nejdem to az tak silit... 😉 chcela som ist na IUI, no mm nechce... ☹

timmka
2. srp 2011

@mijadave vsak uvidis, drzim palce 😉

mijadave
2. srp 2011

@timmka to hej... dik, aj ja Tebe 😉 rozmyslam, ze testnem zajtra... mozno bude aspon duch... 😀

timmka
2. srp 2011

@mijadave a ktory den si? ja zajtra budem 12DPO, to by uz malo nieco ukazat, ale stale rano a vecer ma boli brusko na mrchu, tak som z toho nervozna, zajtra skusim testnut aj ja, dam vediet 😉 ,bojim sa, veeeeeelmi ☹

mijadave
2. srp 2011

@timmka dnes som 10DPO, na inom fore, co si tiez pisem sa babulkami ako my, tam mi vsetky hovoria, ze uz zajtra by mohol byt duch, tak nech skusim... a ukecali ma... 😀 aj ja dam vediet, hoci sa tiez velmi bojim, ze budem zas sklamana...

timmka
2. srp 2011

@mijadave joj keby nam to vyslo, bola by som stastna 😵 , mne chyba k zivotu len babo, normalne sa mi nechce takto zit, to nie je zivot bez deticiek

timmka
2. srp 2011

@mijadave teba brusko neboli?

mijadave
2. srp 2011

@timmka to verim, bez deti je to tazke, ja som tiez po svadbe mala babo az po 3 rokoch, no nie, ze mi neslo otehotniet, mne neslo donosit... ☹ mam 3 spontanne potraty za sebou... ☹
brusko ma obcas pobolieva ako pred mrchou, teraz trosku zacali krize, no prsia mam dost citlive uz dooooost dlho a to som zvycajne mavala len cca 5-6 dni pred ms... a teraz nejak asi od 2DPO ich mam naliate... 😉

timmka
2. srp 2011

@mijadave aha, no mna prsia vobec nebolia, len mam na jednom citlivu bradavku 😀 ,na dotyk ma boli, druha az taka nie je 😀 , ale tomu nedavam priznak ako na tehu...no som zvedava na zajtrajsok

tyrisa
2. srp 2011

@timmka To ,že se někomu ukáže něco 9DPO je skoro zázrak,zbytečně se dojebáváš.Oplodněné vajíčko,se uhnizďuje kolem7-10DPO a teprve po uhnizdění začne produkovat hcg,na ktery jsou citlivé testy,takže se ti třeba v den testování vajíčka mohlo třeba uhnizďovat - proto je zbytečné tak brzo testovat,chápeš?navíc tak brzy holky používají testy s citlivostí 10 a ty jsou hodně často falešně pozitivní(i moje zkušenost).......já bych počkala alespoň do 12DPO na nejdřívější testování.Nechci tě nějak poučovat,jen mě pak mrzí to zklamání,když tu čtu.

tyrisa
2. srp 2011

@timmka Ještě čtu,že jsi měla pregnyl,to je vlastně hcg,v těle může zůstat až 10dní někdy i déle. Jestli jsi měla ducha 9DPO,tak je to pregnyl,což neznamená,že nemůžeš být těhotná,tak testni později a dej vědět 🙂

timmka
2. srp 2011

@tyrisa moja mas uplnu pravdu, len som vcera nevydrzala, ale tento mesiac som mala az 3 foliky, tak somsa potesila, ze teraz to uz vyjde, akurat som vcera citala prispevky a pozerala som si fotky co davali baby a mali uz na 9DPO krasneho ducha, aj moja svagrina mala, tak preto som si myslela, ze aj ja budem mat, ale vcera sa mi nejaky objavil, mozno si ho uz namyslam, je dost neviditelny oproti tym co mali baby, zajtra skusim testnut opat, som zvedava, budem 12DPO, testiky mam asi 10 s citlivostou od jednej baby tu z konika, tak uvidim,

timmka
2. srp 2011

@tyrisa ja som vcera testovala a bola som 10DPO a 11 dni po pregnyle, myslis ze este by bol v tele???

terioza1
2. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............29..........28............15?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............17...........28............10......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............19...........28...........5-6......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............26...........33.............9.....................................
Aduskatt................35............6r..............20...........30............4?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............5...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16...........32............6....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

tyrisa
2. srp 2011

@timmka Víš,nejhorší je,že vždy najdeš něco,co podpoří tvoje jednání,každý pokles teploty atd.....jako třeba 14DPO máš negativní test - najdeš spostu komentářů,že holky měly negativní testy dlouho a přesto byly těhotné,nebo ty brzo pozitivní testy atd...prostě vždy,dokud nedostaneš MS se dá na netu udržovat ta blbá naděje.Což je pro nás snažilky asi důležité,já dělám to samé....klesne mi bt a už čtu komentáře jak některým klesla bt a přesto byly těhu,prostě takové udržování naděje :-/
Ohledně pregnylu,mě doktorka upozorňovala,že nemám testovat dříve než v den vynechané MS. Myslím,že je to pravděpodobné,že duch je tak brzo z pregnylu.Testni zítra ráno a uvidíš,jestli jsi těhu,čárka zesílí,jestli to byl pregnyl,tak bude bílo.Ale šance je pořád,někomu se ukáže pozitivní test až týden po vynechání,každé těhu je jiné a hcg taky roste taky jinak.

terioza1
2. srp 2011

@mijadave No ahoj, tak cooo? Neco noveho?

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 ahoooj, no zatial nic, graf sa drzi celkom slusne: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 asi skusim zajtra testnut.... hoci sa bojim... ale naladena som pozitivne, prave preto sa bojim sklamania... 😉 a Ty, co nove?
prave som pozerala, kedy si mala ducha, ktory DPO.... si testla 11DPO?

terioza1
2. srp 2011

@mijadave Tak jestli jsi pozitivne naladena, mohlo by to vyjit, ne? 🙂 Ja ani nic, boli me obcas bricho... ale to prej k tomu patri... Trosku jako pri ovu... trosku jako kdybych posilovala... Jinak ani nic... Pritel stale nic nevi 😀 Hele, kdyz pujdu plavat do bazenu verejneho, mam si vzit tampon? abych neco nechytla...

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 tak mohlo by byt 😀 podbrusko pobolieva, ked sa roztahuje maternica, ked sa chysta... ale nie velmi... ako pises, ako pri ovu... neviem, ci tampon Ti pomoze, ja ich nepouzivam, takze neviem... ale plavanie Ti neuskodi 😉

terioza1
2. srp 2011

@mijadave Ted mi psala jedna holcina z druhe diskuze, ze tampon nee.... ze se nasakne vodou a je to horsi... Takze tampon neberu 🙂 To vydrzis netestovat??? JA BYCH MELA UZ POCURANEJ TEST A ZKOUMALA BYCH HO NA SVETLE :-d

terioza1
2. srp 2011

joj, capslock

terioza1
2. srp 2011

neskutecny - po 3minutach musim navsitit zase wc na malou... 😀 v 9 mesici tam budu aj spat... .-d

zana21
2. srp 2011

Poradíte mi, prosím 🙂 Jaké používáte TT? Lepší reference od Vás než v lékarně 🙂
@terioza1 Gratuluji a kolik dní jsi po DPO?