Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
2. srp 2011

@zana21 Ahojky, moc dekuju ... 🙂

K tem testum... ja pouzivam jen mamatest 10... Ukaze ti hned... jak muzes vudet u me ve ftoalbu, tstovala jsem tam nekolika testaka- vetsinou mamatest... carka krasna, pak jsem vcera testovala pepinem , citlivost 20, carka slabsi, takze jsem panikarila, jela jsem do lekarny a koupila zase mamatest 10 a carka krasna...vsak se mrkni na fotku.. a bylo to udelany(ty testy) asi pul hodky po sobe.... Ten mamatest je fskt dobrej... a stojej dva asi 35-50,- kc...

Jinak jsem 16DPO... 🙂 nebo 17....

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 😀 no testla som, no to bolo este velmi skoro... ved naschval sa vyhybam lekarni... doma uz test nemam.... s tym chodenim na wc, to je na zaciatku, potom sa to ustali a ku koncu sa to zas vrati... aspon ja som to tak mala....
@zana21 na jednom fore pisu baby toto: Odporucane TT: mamatest, viamed, gravi test, wondfo, clear blue,
SHITY: rapi clear, woman secret, pepino, one step... ja sa tym tiez snazim riadit... hoci minule som mala rapiclear, no ten mi kupil mm 😀

terioza1
2. srp 2011

@mijadave tyyy jo, testniiiii... teba budes mile prekvapenaaaaaaa..... ja jsem hrozne nedockava aj za tebe... ja pod tou carou jsem porad sama.... pojd ke me doluuu .-)

zana21
2. srp 2011

@terioza1
@mijadave
Děkuji, alespoň vím, za co zbytečně nevyhazovat peníze. Mě podbřiško také bolí, ale očekávám spíše MS .-) Já testovala včera clear blue a vůbec, ale vůbec nic. Jasný vzkaz: netěhotná 🙂 Ale je to první měsíc, tak to beru v pohodě 🙂

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 testnem, no az zajtra rano... ok? 😉 pozerala som si Tvoje testiky v galerii, na 11DPO si nemala este ani ducha... ja som 11DPO zajtra... no asi aj tak testnem... 😉 a nedockava som aj ja, ani nevies ako... 😀
@zana21 nie je zac 😉

terioza1
2. srp 2011

@mijadave mela jsem, byl to 20citlibost a pepino... ale na urcitym uhlu ten duch tam byl.... a na tom umelohmotnym byl taky a nejde to na fotce videt.... ale myslim, ze kdybych ten 10DPO mela mamatest, asi by bylo neco videt... vsak se podivej na test pepino, kterej jsem delala vcera... carka daleko slabsi nez na mamatestu.... taky jsem z toho zase mela deprese.. 🙂 Ale dobry... mamac to pojistil .-) Tak zejtra... ja jsem z toho nedockava..

terioza1
2. srp 2011

@zana21 ono se zadari..... j fakt muzu doporucit ty amamtesty... zkus ten.. kolikaty jsi dpo?

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 pozerala som vsetky... je silnejsi 😉 zajtra rano dam urco vediet 😀

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 joj asi pojdem hned dnes spat, ked pridem domov, aby uz bolo zajtra rano 😀 😀 😀 😀 😀

terioza1
2. srp 2011

@mijadave 😀 A test teda musis jit jeste koupit ???

zana21
2. srp 2011

@terioza1 Já jsme dnes 11 DPO. Ale cítím se spíše na to, že příjde MS. Asi ženská intuice 🙂 Jsem moc ráda, že ti to vyšlo 🙂

terioza1
2. srp 2011

@zana21 treba neprijde... ja mela intuici takovou, ze jsem tehu... a tehu jsem 🙂 Ani nevis, jak rada jsem ja.... I kdyz mam prirozenej strach, aby bylo vse ok a abych to zvladla.... straaaaasne moc se tesim na miminko... a na brisko a na kopani.... 🙂)) Uvidis, ze tobe co nevidet taky vyjde 🙂

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 jasne, musim si ist kupit ten mamatest... no priznam, mam este 1 doma, no je to ten shit rapi clear 10... 😀 no kedze ho moc neodporucaju, tak sa bojim na nom testit.... 😉

terioza1
2. srp 2011

@mijadave no vidis, ze mas.... udelej tooo.. kdyby byl naaaahodou negativni, rekni si, ze to je ksunt 🙂 Udeleeej...

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 no az ked dojdem domov, som este v praci... 😉 k veceru tu budes? ja budem doma tak okolo 17.00-18.00

terioza1
2. srp 2011

@mijadave jooo holka, to nevim, jestli budu zrovna doma, ale neboj, ja si te tu najdu i pak.... a kdyz tu nebu, muzes mi to napsat do IP.. 🙂 Ty jo, ja snad nikam nepojedu a zustanu doma kvuli tobe 😀

strihalka
2. srp 2011

holky, kd yvam doki nasadila clostik?
da mi ho kdyz mam nasazeny duphik, ovu az 22DC a ted anovulak?trcju snizena funkce stitne zlazy

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 to zas nemusis 😀 ved si ma tu najdes 😉 a ja Ti napisem spravu, ok?

terioza1
2. srp 2011

@mijadave no tak jo 🙂 Uz se tesim 🙂

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 ja tiez 😉
@strihalka ja som mala anovulaky (asi, podla BT) a dlhe cykly a tak mi dr nasadil clostik+pregnyl+duphaston... 😉

terioza1
2. srp 2011

@mijadave tak ja jdu, mej se krasne a nezapomen 🙂 ppa

mijadave
2. srp 2011

@terioza1 jasne, tak pa a pekny zvysok dna 😉

strihalka
2. srp 2011

@mijadave no jeeeje, to ybch taky chtela.)

mijadave
2. srp 2011

@strihalka no ja som uz tuto liecbu ukoncila, lebo som ju uz mala 6 cyklov, teraz "frcim" na fytosoji, alchemilke a grepovom dzuse 😀

zana21
2. srp 2011

@mijadave Já jsme také zvědavá na výsledek 🙂 Tak sem určitě večer písni. Ať tam ty // najdeš 🙂

mijadave
2. srp 2011

@zana21 jasne, ze vam tu napisem 😉 kiez by si mala pravdu a nasla som aspon ducha... 😉

strihalka
2. srp 2011

@mijadave hej hej grepij i ja.....me prave hrozne skacou tpeloty🙂hore odle http://www.fertilityfriend.com/home/353109, fytosoju by sem nemela, mam tu stitku, ale tusim ze tady potom cyklu asi jenden cyklus zkusim.
Vcera jsem mela obrovsky hlen,a el to je tam jedine, c co zatim vyada na ovu☹ na ovu testu je duch, bolesti bricha skro zadne a teploty tae jake jsou☹

mijadave
2. srp 2011

@strihalka to poznam, par takych cyklov som mala... no ja ziadne priznaky ovu nemavam, a dokonca ani hlienik... len teraz pri soji som mala.... 😉 ovu testy nerobim....

rady007
2. srp 2011

Ahojda holky, tak ikdyž byly testíky pozitivní, tak jsem to včera dostala... což znamená, že od zítra opět clostík... chjooo :(((( A můžu se zeptat, kdy mám začít pít ten grepovej džusííík?? .D

timmka
2. srp 2011

@rady007 ahoj, to mi je luto ☹ , ale este nie je stratene, kamoska mala mrchu a bola v tehu, prisla na to az 2 tyzden po mrche, bolo jej zle, skus radsej este testnut, ja by som bez toho nezacala s clostilom a ked si testovla, kolko si bola DPO?