• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
jdu ven pro to pradlo,dokud na nej uvidim
10. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moa, teda ty jsi hubeňour, bych ti mohla poslat nějaké moje oblečení, co se nějak srazilo :grinning:

Holky, s tím těhulkováním to budeme brát podle toho, kdy nepřijde ms - wolfi a já to máme tak nějak nastejno, takže příští týden. A kdo jste další na řadě, Moa ty?

Dášo, teda děláš mi pěkné chutě. Teď abych si šla namazat aspoň chleba s máslem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Amisa, nevím, jestli ti někdo odepsal, jak jsi se ptala, jestli je nějaká nová těhulka - tak je Prdeček :dizzy_face:

Zlatíčka, jdu se věnovat miláčkovi než odejde na noční. Krásně se vyspinkejte a zítra se tu ukažte.
Dobrou noc a pohodový vstup do nového týdne :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
moa.......SAKRA............nabourala jsi mi graf...............ale uz to mam.Ty musis jeste malinko pribrat.RODI SE OD 40 nahoru :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dášo, od 40 nahoru? To už jako budu pořád tlustá? Já jsem docela malá, měřím jen 164 cm, takže vypadám fakt docela silně a otekle. Kde jsou ty časy, kdy jsem mohla v létě nosit bokové kalhoty? Teď by mi z nich vytejkala pěkná vana :angry:
10. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni....krásnou dobrou noc:slight_smile:
Dáši...moc to s tou prací nepřeháněj, a ať se to v tom hrnci povede. Já mam zítra v plánu buřtguláš :slight_smile:

i všem ostatním přrju krásnou dobrou noc, jdu do vany a tulit se :slight_smile:
holky,jasne ze se to bude brat podle toho,kdo nedostane MS.Takze prvni je wolfi,v tesnem zavesu Lenka,pak nevim jestli ja nebo moa,ma.ja. Ale ja jsem na tom stejne s Michou
holky, tak jestli to je podle konfekční velikosti, tak to na mě přijde řada až úplně na konec :cry: já mám 48 :pensive:
... já čekám mrchu 20.5...doufám, že zabloudí a nepřijede :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak podle velikosti asi teda ne, ale prostě květen - červen jsou naše měsíce a pak se hromadně přesune do nové diskuze :slight_smile:
micha...............neboj.To byla jen hloupa uvaha.Jsi myslim o dva dny drive,nez ja
autor
Tak zlatíčko už volá a chtěl by se tulit, ale mě tak bolí to bříško, tak nevím. Radši bych si jen tak k němu přilehla.
Mějte se hezoučky, užijte si zbytek neděle a papapapa :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aha..........takze mame nove poradi......................wolfi,lenka,ma.ja,micha,a ja.

kde se zaradi moa?
pak založíme nový téma Těhulky Clostilky :grinning:
leni............opatrne
10. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no já půjdu taky do pelíšku, tulení teda nebude, ale zítra vstávám v 5 :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo zrovna tehulky podle konfekcni velikosti...................asi by nikdo nechapal
10. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zustal tady vubec nekdo........micha dobrou
10. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
teda chvilu peciem maso a vy sa tu rozpisete
dasi ja nemozem pribrat ja som strrrrrrrrrrrrasne malicka mam len 155 ak by som mala viac kg bych sa nemohla hybat :grinning:

leni ja necakam mrchu v sobotu ,tak mozno stvrtok alebo piatok bych mohla testnut mozno
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja asi na koci hmm :cry:

dasi co ta tvoja svadba?
10. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kukučky
no kukam že sa rozpravate o váhach a velkostiach tak myslim že tu na plnej čiare vediem v konfekčnej velkosti aj vo vahe :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou noc holky
10. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
alebo ja uz viem co ja vas vsetky predbehnem a budem prva :grinning:

ahoj jani co ty?aky si mala dni ako bolo tam doma :wink: boli ste dakde na vylete alebo si lenosila doma :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
wolfi,lenka,moa,ma.ja,micha a ja.....................tak jsem nakonec posledni :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
moa my chodime každu nedelu k svokrovcom
a manželik mi kupil záhradnú húpačku zlatko ani som o tom nevedela
10. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
moa...................moje svatba?Zatim neni nic jiste.Ale pokud budeme mit zadelano,tak bude hodne brzy
10. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jerry........ahoj

moa.............termin jeste nemame dany,me se libi 9.9.2009,jenze je to streda.Takze nic.Muj drahy mel zase vcera slabou chvilku,ten toho uz namluvil.Ale mela by byt letos :wink:
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
My o vlku a vlk za humny.Mam pocit,ze uz je doma.Neco jsem zaslechla pod oknama.
10. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
moa...........prestan ujidat to maso a pis!!!
10. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jerrynka..........i ja mam houpacku.Ale je to jeste ta stara,na kovove konstrukci.Jenze se o ni musim vecne delit se psem.
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jani videla som tvoj albumik ten koci co mas v nom je tvoj?

dasi my sme mali 6.9.2008 chcela som 13.9 ale zabudla som to napisat fotografovi,ked som si zo rezervovala na stretnutie a potom uz daco mal,tak som musela vela veci pozmienat a nakoniec to ostalo takto.
ale bolo nadherne pocsie jesen a vsetko farebne dobre si vyberas :wink: uz si pozerla nahodou aj satocky :wink:
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek