• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@mijadave 14-15dní je ideální LF,Já se bojím,ať se mi to z těch 13 nesníží třeba na 11,když mi už ted klesla ta BT......
4. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa neboj, neklesla pod ciaru a od ovulky si tam uz taku BT raz mala... este nie je nic stratene... :wink:
4. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1
@mijadave : holky díky za povzbuzení. No příroda už to moc dobře ví, tak za týden to zjistím i já. :grinning: :grinning: Jasně, radši se moc neupínat a pak to bude o to hezčí, když ty // budou :wink:
Tak a teď už opravdu vypínám. :grinning: :grinning: Papa
4. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 ahojky, tak to fakt netuším..sice Jirkov je prtavej..ale zas až tolik se tu neznáme.. takhže bohužel ti moc neporadím :unamused: jinak úst znám..teda spíš jen Zoo :grinning: ta je fakt pěkná jen trošku do kopce..:D a jinak gratulace k //
4. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Kéž bys měla pravdu,jestli mi zítra teplota stoupne,tak testnu mamatestem10,uvidím......jak píšu každý měsíc....tyhle dny těsně před ms - ty testovací jsou fakt strašné,furt samé sledování a nervy z každého poklesu teploty,prostě je to na hlavu.Pak se světe nediv,že jsem tak protivná :-P
Jinač tu teď sedím s barvou na hlavě,páč už mě ten melír neba,a už jsem spíš blondýna,takže zase jdu do světlehněda,ovšem jestli mi to na hlavě chytne tak jak je to na krabičce :slight_smile:
4. srp 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa snad ano, snad to vyjde... ja uz nebudem testovat, kym nemeska... som len sklamana... :frowning2:
4. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ale je to strašně těžké netestovat,já si třeba říkám,že budu testovat obden a stejně to nevydržím......ach jooooo.
Barva chytla,sice je tmavší,ale mohlo to být horší,jsem docela spokojená uff.
4. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa ja viem, jedno pisem, ale som hrozna, tiez som dnes rano testla... akoby som nebola dost sklamana... lenze tak mega ma bolia prsia.... tak som testla a hadaj co - no jasne, ze snehobiely... co narobim.... :unamused: nic, len cakat na mrchu a znova do toho... :grinning:
4. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic dievcata, idem ja… dnes sa tu uz asi "nezastavim", no budem tu zas zajtra… :wink: majte sa a pekny zvysok dna, pa :wink:
4. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Pa pa,a nestresuj.....
4. srp 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jenom tak pro pobavení vám sem dám fotku na čem sme s kámoškou makali 11 hodin-docela dobrej relax
@tyrisa jj to znám s těma barvama asi 5x sem vypadala jak kanárek :grinning: tak ted mám na 2 měsíce vystaráno :slight_smile:
4. srp 2011 v 15:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 ahojík prosím tě 8DC díky :slight_smile:)
4. srp 2011 v 15:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave : ty, ty, ty. Netestuj. Jseš jen zbytečně zklamaná a třeba přitom vůbec nemáš proč. :wink: :dizzy_face: Takže do neděle žádný test, jasný? :grinning: :grinning: Ale abych se taky přizanla, tak jsem pročítala s těmi ovu testami jako detekci těhotenství,tak už mi taky svrběly ruce, že zkusím aspoň ten. :grinning: :grinning: Protože jsem našla hlen skoro jako bílkový. :sweat_smile: Zělop blázní asi. Ale vydržela jsem. :wink: Přece si nebudu ubírat testy na tendalší měsíc na ovulaci. :grinning: :grinning:
Tak papa všem a doufám, že za týden sem nakouknu, tak tu bude plno pozitivním TT :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............3...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............19...........28............12.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............21...........28...........7-8.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............28...........33............11.....................................
Aduskatt................35............6r..............22...........30............6?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............8...........28.......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............18...........32............8........ Clost., Duphaston
4. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov pardoooon :slight_smile:
4. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,par dni som tu nebola a pozeram ze pribudla dalsia tehulka tak gratulujem,oplatilo sa cakat na krvne testy,ale keby si testla mohla si sa tesit aj skor :grinning: Juuuj ale tesim sa ze ti clostil zabral takze nadej nas vsetkych sa opat zvysila :slight_smile:

@terioza1 prosim o pridanie do tabulky 30rokov, 2roky, dc 5 PC 33,clost. duphaston
5. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave takze zase si nevydrzala do soboty? :grinning: ty si presne ako ja, no aspon sa mozme takto pomaly vyrovnavat s tym ze mrcha zas dorazi,na moju psychiku to vplyva lepsie ako cakat az kym vymeska a potom testovat a hned dostat ms
5. srp 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak hlasim mierny pokles v BT, takze moja predtucha sa naplna, hoci este nie je nic stratene... :wink:

@terioza1 moja, preco nie si v tabulke???

@tyrisa ja nestresujem :wink: uz som v poho, zmierena...

@markyzza ja viem, neboj, uz netestnem, pre istotu uz nemam doma testy :grinning: a budem sa vyhybat lekarnam :grinning:
5. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny nie, nevydrzala... :wink: presne ako pises, po troskach sklamania, nie naraz, ked dorazi v plnej parade... :wink:
5. srp 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny Ahoj, neviem, či to bola mne, ale asi keďže píšeš o čakaní na krvné testy, tak asi áno :wink: ...Inak som strašne rada, že to vyšlo. Druhý cyklus s Clostíkom a šup ho...je to tam :slight_smile:. Teraz akurát čumím stále na net a zisťujem, čo možem a čo nemožem jesť a robiť atd. Ja som totiž stašný športový maniak: HEAT, spinning, bodystyling, pilates. Tak som vylúčila bodystyling, lebo prvú pol hodinu tam dosť skáčeme...namiesto toho dám fitbally :slight_smile:. No a čítala som rozne názory na spinning...radšej ho teda asi vynechám...pridám namiesto toho ďalšiu hodinu HEATu. A manžel okolo mňa chodí a celý roznežnený a hovorí, že ma bude vykrmovať :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
5. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Ahoj, tak jsem dnes testla,protože teplota mi stoupla,ale je negativní,tak čekám další pokles BT zítra.No, alespoň se mi ta LF nezkrátila ....... http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2
5. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Ak ma chceš tiež "napchať" do tabuľky, tak:
Vek..............snažení..........tt (cca)...........Liečba
28................1,5 roku.........6....................brala som Clostil a Utrogestan+ Folgravid a listovku

Ešte stále ale mám malú dušičku, pretože predsa len, tie prvé tri mesiace sa asi može stať čokoľvek :unamused:
5. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov Tak to vyzerá fakt super...akurát neťahá to? Ja neznášam ani normálnu gumičku, najradšej mám vlasy rozpustené...toto neviem, či by som zvládla :wink:
5. srp 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............4...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............20...........28............13.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............22...........28...........8-9.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............29...........33............12.....................................
Aduskatt................35............6r..............23...........30............7?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............9...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r............19............32............9........ Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................5............33......................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka
Lorreine................28..........1.5r.....................6........................................Listovka, Folgravid
5. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave moja, ja se zapomnela zkopirovat :grinning: Uz je to napraveny
5. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine :slight_smile: trošku to tahá ale je to o zvyku :slight_smile: za 2 dny si na to zvykneš v pohodě :slight_smile: je to jen max na 3 měsíce ale u holiče je to moc drahý tak proto vždy radši pletem s kámoškou:slight_smile:
5. srp 2011 ve 13:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov to musi bolet ne? Me bohate stacilo, kdyz jsem si privezla z Egypta "melouna" do puli hlavy... prvni 3dny jsem bolesti ani nespala.... hruuuuza... po mesici jsem to sundala a nemohla jsem vymejt lupy z hlavy... ale hezky to jinak bylo :slight_smile:
5. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov tak to klobúk dolu, mne by sa to nechcelo zaplietať. Ale inak sa mi to veľmi páči. Ja mám ale strašne husté vlasy a to by jaksi trvalo celý deň :slight_smile:...
5. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 to som rada, ze je vsetko ok :wink:
5. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojky:slight_smile:
5. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek