Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
5. srp 2011

@vinnuska ahoooj 😉

vinnuska
5. srp 2011

@mijadave jakpak je?

mijadave
5. srp 2011

@vinnuska no nic moc, bolia ma krize tak predmrchovsky... uz nech dorazi alebo nech da pokoj 😀 a Ty ako?

tyrisa
5. srp 2011

Bojím,bojím,ať mi ráno neklesne BT ☹

mijadave
5. srp 2011

@tyrisa moja, viem ako sa citis... ani ja nechcem, aby klesla... no dnes som mala tiez mierny pokles... a bolia ma tak predmrchovsky krize... ☹ takze ak ma dorazit, nech dorazi cim skor, nech ju nemam na dovci v plnej parade 😉

tyrisa
5. srp 2011

@mijadave Mě ta teplota ráno stoupla,jak jsi předpověděla,ale ted se obávám,že to bylo naposled ☹ Mě začne bolet břicho den před MS,dříve ne.

tyrisa
5. srp 2011

@mijadave Ani nevím,jestli ti držet palce,a´t nepříjde,nebo dorazí co nejdřív.......:-P

mijadave
5. srp 2011

@tyrisa tak podla toho, ze som si robila vcera TT a bol negativny, tak asi nech dorazi cim skor.... ale najlepsie by bolo, drzat paste, aby sa to rozhodlo uz zajtra, ci klesne BT a dorazi mrcha, alebo TT klamal a BT stupne a mrcha nedorazi... 😀

tyrisa
5. srp 2011

@mijadave Uvidíme,budem si držet palce...jako každý měsíc .-)

mijadave
5. srp 2011

@tyrisa dik, jasne, budeme si drzat navzajom 😉 😀 nic moja, idem aj ja spat... maj sa, pa a dobru noc 😉

mijadave
6. srp 2011

dobre ranko vsetkym 😉
tak hlasim rapidny pokles BT… http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ☹ takze mrcha isto iste dorazi dnes, najneskor zajtra ☹ tak som si dnes urobila ranny budicek, potom sup na hodinku a pol na korcule 😝 , potom pozbierat trosku urody zo zahradky, vytrhat zhnite paradajky (vdaka pocasiu 🤐 ) a teraz idem dat dokopy cely byt, hlavne kym nie su doma deti, tak im povyhadzujem 3/4 veci z izby, maju toho neurekom a nevedia to potom upratat, no a este navarit nieco drahemu, ked pride z prace… takze som tu len na skok, ze co nove, ako sa mate… 😉

tyrisa
6. srp 2011

@mijadave Ahoj,tak jak vidím máme stejné hlášení co se týká BT,já čekám zítra křeče a pozítří MS.
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

terioza1
6. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............5...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............21...........28............14.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............23...........28...........9-10.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............30...........33............13.....................................
Aduskatt................35............6r..............24...........30............8?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............10...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............20...........32............10...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................6...........33.......................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka
Lorreine................28..........1.5r.....................6........................................Listovka, Folgravid

lorreine
6. srp 2011

@terioza1 A moja kontrola je 18.8.2011 🙂 , dufam, ze uz bude poriadne vsetko vidiet a budeme mat nejaku fotecku...

mijadave
6. srp 2011

@tyrisa to hej, takze sme na tom cca rovnako... uvidime, kedy mrcha dorazi 😒 nic, bezim, zas sa niekedy zastavim, idem pratat...

tyrisa
6. srp 2011

@mijadave Taky se chystám,tak papa

terioza1
6. srp 2011

@lorreine parada, jdu to hnedka zapsat do tabulky 🙂 To uz by neco melo bejt videt 🙂

terioza1
6. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............5...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............21...........28............14.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............23...........28...........9-10.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............30...........33............13.....................................
Aduskatt................35............6r..............24...........30............8?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............10...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............20...........32............10...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................6...........33.......................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka
Lorreine................28..........1.5r.....................6............18.8.2011............Listovka, Folgravid

lorreine
6. srp 2011

Ahoj holky, dnes som zažila veľký stres. Pripravujem obed a zrazu sa záchode zisťujem, že špiním. Strašne som sa vystrašila. Tak ma samozrejme manžel hneď naložil do auta a hurá do Thomayerky na gyn pohotovost. Milá mladá pani doktorka ma vyšetrila. Potvrdila, že tam určite tehotenstvo je a je v delohe. Vraj je to veľmi bežné - takéto špinenie. Podľa poslednej menštruácie som teda 6 + 3, ale doktorka podľa ultrazvuku (už tam bolo zreteľne vidieť gestačný váčok) povedala, že podľa nej došlo k oplodneniu tak pred 4 týždňami. Ono to vlastne odpovedá...Každopádne mi povedala: kľudový režim, utrogestan (znovu, brala som ho aj s Clostikom) 2x denne a vitaminy...že proste je to teraz na prírode, vraj to nejak nemožeme úplne ovplyvniť. Ale podľa ultrazvuku je možné, že sú tam gestačné váčky dva (nebolo to úplne průkazné, ale je to vraj pravdepodobné) a je možné, že sa to proste jeden rozhodol vzdať. Takže nádej umiera posledná...snáď sa tam udrží aspoň to jedno...

veronicka33
6. srp 2011

@lorreine Ahojky tak dúfam že všetko dobre dopadne držím moc palce 🙂

mijadave
6. srp 2011

dievcata, tak hlasim mrchu v plnej parade se vsim vsudy, vratane neskutocnej bolesti krizov ☹

@terioza1 tak Ta poprosim opravit v tabulke, dnes som 1DC a 21PC :-/

@lorreine moja,drz sa, hlavne sa setri a vela oddychuj a nech vsetko dobre dopadne... drzim pasticky 😉

jania023
6. srp 2011

ahoj pouzivate niektora nieco na rast sliznice nejaky liek?

aduskatt
6. srp 2011

hlasim navrat z dovce.nejake nove zaujimave spravy?🙂mrzi ma to, babulky, ale nedostala som sa ani jedenkrat na net, takze nemam prehlad

mijadave
6. srp 2011

@aduskatt ahoooooj, vitaj spat... no u mna nie su pozitivne, mrcha zas nesklamala 😒 ale nevadi, ideme dalej... a co Ty? 😉

aduskatt
6. srp 2011

@mijadave ja cakam.som 25DC, na mrchu by som mala mat este cca tyzden cas.ale od dnes ma boli brucho ako na mrchu a mam nejak vela HUSTEHO HLIENU....TAK NEVIEM.ASI DORAZI SViNA SKOR........

mijadave
6. srp 2011

@aduskatt a mozno nedorazi 😀 drzim pasticky 😉

aduskatt
6. srp 2011

@mijadave nevidim dovod, kedze poslednych 6 rokov si to nerozmyslela ale dik🙂

jeny
7. srp 2011

@lorreine drzim palce, neboj sa urcite to dobre dopadne, ja som mala pri prvom tehu nieco podobne, kazali mi vstat iba na wc inal lezat lenze robila som akurad autoskolu takze som chodila na jazdy,no nakoniec to dobre dopadlo no spinenie je fakt velmi bezne

jeny
7. srp 2011

@mijadave juj baby som dufala ze sa to tento mesiac nejako rozbehne s tehulkami no zatial to nevyzera ruzovo ☹ dufam ze aduskatt napravi skore 🙂

lorreine
7. srp 2011

Tak som včera večer začala krvácať dosť. Alebo takto by som to povedala: skor také zhluky krve...no a vyšiel aj gestačný váček....idem teraz s manželom zase do nemocnice. Ale myslím, že obaja vieme, čo nám povedia. Ja ani neviem, ako sa chovať. Nedokážem prestať plakať. Tak strašne sme sa tešili, že to konečne vyšlo...som tak strašne nešťastná....a to som si ešte v piatok myslela, že mám vlastne všetko, čo som si kedy priala...