Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
10. kvě 2009

moa...................na saty je hodne casu.AZ budu mit prtynek doma,pak prijde na radu vybirani satu

dasa.77
10. kvě 2009

ale v jednom mam jasno,nechci smetanove,ale ani ciste bile.Nejlepe bile s modrym,nebo s vinovym

dasa.77
10. kvě 2009

tak ja se s vama loucim.Dobrou noc.

jerryjanka
10. kvě 2009

moa ano môj 😀

moa
10. kvě 2009

juuj je pekny ,ak sa mozem spytat kde si ho kupovala.ja uz mam tiez daco vybrate len sa musim rozhodnut ktory.a to je asi tazke ked oni su vsetky take pekne 🙂

jerryjanka
10. kvě 2009

moa - bol za super cenu z druhej ruky 😉 nedal sa nekupiť teraz už len počkať na miminko

moa
10. kvě 2009

juj neboj aj to bude mozno nie hned a rychlo ale bude ver mi.my vsetky co sme tu raz budeme tehulky a potom mamicky 😀

moa
10. kvě 2009

ok tak mi ideme zasa na prechadzku tak vsetkym dobru noc

pa jani a dobru noc 😵

jerryjanka
10. kvě 2009

dobru nocku aj ja sa idem prejsť ale so psom 😀

michamicha
11. kvě 2009

dobré ráno všem,

teda musim vám říct, že mi v noci dal clostík celkem zabrat 😖 pořád jsem se převalovala a budila a měla jsem návaly horka 😝 ☹

tak a teď mažu do práce, to budou zase výkony 😀

holky nevíte co by mi pomohlo na ječné zrno v oku? už se mi na stejném oku udělalo potřetí, vždy jedno zmizí a objeví se na jiném místě víčka další ☹ mám už 10 dní oteklé oko 😢
díky

prdecek
11. kvě 2009

dobré ránko,

na ječný zrno jsou nějáký mastičky myslím, ale přesně nevím.

wolfskinka
11. kvě 2009

dobre ranko ...

som taka trosku psychicky rozhodena ale inac v pohode, do stredy uz nie je daleko ... brucho ma pobolieva stale a pred chvilou mi zacalo byt tak od zaludka zle ... na vracanie, dufam, ze je to tym malym ... lebo ak je to brusna viroza, tak nebudem velmi happy , kamaratka pregrcala aj s detmi cely vikend ...

amisa
11. kvě 2009

prdecek ahoj vidim ze teda potvrdene lekarom..velmi velmi gratulujem 🙂
wolfskinka..??? //??? 😎

wolfskinka
11. kvě 2009

amisa no uvidime v stredu .... dnes mam 29dc ... uz sa to krati

a aj lenke sa to krati ta bude tiez v stredu testovat

prdecek
11. kvě 2009

misa: děkuji 🙂 dneska jdu na uzv 🙂

wolfskinka
11. kvě 2009

prdecek .. super drzim palce a uz snad aj nejaka ta fotecka bude 😵

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Dobré ránko, tak konečně nám jde v práci net. Už jsem začínala být nervózní, celý den bez netu - to bych asi nepřežila 😀

Wolfi, mě je taky pořád špatně, v noci mě to budilo a nevěděla jsem, jestli to půjde horem nebo spodem. Nakonec teda ani jedno, ale ten podbříšek mě teda bolí festovně 😠

Prdečku, v kolik jdeš na UTZ?

Micha, teda pěkně jsi trpěla, já někdy taky dostávala do těla a pak jsem zase nic nepociťovala.

Amisa, co ty, jaký jsi teď DC?

prdecek
11. kvě 2009

ahoj Leni,

na UTZ jdu na 13hodinu 😵

wolf: díky snad bude

moa
11. kvě 2009

dobre ranko clostilky,
juuj u nas je tak pekne,ze sa mi ani nechce ist do prace,zasa dlhy den 😒

predcek to je super dufam,ze uz bude aj nejaka fotecka 🙂

micha ak to mas niekde vonku skus si to pretret zlatym prstienkom,asi to bude velmi boliet ale mojej sestre to pomohlo.skus to 2-3x za den.to je taka babkovska rada,ale vyzera,ze to pomaha

leni,wolfi a mozno je to taka tehu viroza 😉

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahojky Moa, no kdyby to byla těhu viróza, tak naprskám do skleničky a pošlu ti jí poštou 😀

prdecek
11. kvě 2009

holky jestli už bude na tom ultrazvuku něco vidět tak vám sem naprskám těhu bacílky 🙂

moa
11. kvě 2009

ok budem cakat 🙂 kedy ides testovat?
ja som sa rozhodla,ze asi vo stvrtok to bude 14 od Pregnylu,ale ak mi teplota klesne ,tak kaslem na to.to budem rovno vediet co pride v sobotu

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Prdečku, jj, bacílky na nás určitě naprskej a ať jsou pořádně nakažlivé 😉

Moa, jestli nepřijde mrcha, tak budu testovat nejdřív ve středu 😉

moa
11. kvě 2009

a kedy ju necakas?
no mna pekne pali tvar som cervena ako racica ma pekne opalilo.keby som vedela,ze to slnko bude take natrela bych si tvar.teraz vyzera ako keby som si daci vypila 😀

ada22
11. kvě 2009

Ahoj teda to vypadá na spoustu těhulek 🙂 . Už vás nějakej pátek sem tam čtu, takže vím, že na každou clos.. působí jinak. Ale chci se zeptat zda jsou vedlejší příznaky jako bolení břicha návaly horka atd i po ovulce? Jde mi o to, že dr mi předepsal clos a na utz jdu až druhé kolo. říkal, že první nemá cenu.než vše začne fungovat jak má. Nebo sem to tak nějak pochopila, No koukala jsem na něj jak puk jako obvykle a většinu věcí co mi řkal si nepamatuju. 🙂
Mímo chcem začít zkoušet až na podzim, ale sem myslela , že s první várkou bych začala už o prázdninách. A dovolenka vychází tak na 16 DC . Dovolenou plánujem do hor tak se tam někdě kroutit s bolením břicha by asi nebylo úplně příjemný 😝 . Začít až na podzim chceme kuli tomu, že musíme malinko dořešit bydlení 🙂 . Jinak Prdečku gratuluju 🙂 a ostatním držím palce na testování 🙂

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka no tak to sme na tom rovnako ☹ utrapene ale ak to ma byt a vstredu bude hcg 😵 😵 😵 tak nech grcam aj 9 mesiacov

moa no snad ano

amisa
11. kvě 2009

lenka ja som 25 DC a 20 DC bola ovulka cyklus ma u mna asi 30-40 dni

ada.. nieco mi tie priznaky hovoria a aj u mna toto druhe kolo bolo extra.. to prve este asi nebolo nastartovane dostatocne.

wolfskinka
11. kvě 2009

amisa no to mas este cas na test

amisa
11. kvě 2009

😎 wolfskinka veru ano .. to je este vo hviezdach.. alebo niekde vo vajickovode

wolfskinka
11. kvě 2009

amis no radsej niekde vo vajickovode to by bolo lepsie ako vo hviezdach