Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
22. srp 2011

@zana21 ahoj. ja si myslim, ze to moze reagovat odlisne. tak ako niektorym na prvy mesiac vobec nezaberie ale az na druhy, tak moze ovplyvnovat dlzku kazdeho jedneho cyklu zvlast. vzdy je ina reakcia.

mijadave
22. srp 2011

@zana21 suhlasim s elys, mne sa tiez posunula ovulka tusim az pri druhom cykle... 😉 a potom sa relativne ustalila na 14-15 den...

petra273
22. srp 2011

@elys jj dneska jsem 12DC 🙂

petra273
22. srp 2011

@elys až příští měsíc...

zana21
22. srp 2011

@elys
@mijadave Tak to jste mě uklidnily, děkuji 🙂
A už se nám rozrostly těhulky? Už by chtělo, aby jsme hromadně začaly prolamovat tu bariéru, co? 🙂

petra273
22. srp 2011

@mijadave mě to prodloužil o 5 dnů, tak jsem zvědavá...

mijadave
22. srp 2011

@zana21 nie je zac 😉 mas pravdu, uz by to chcelo prelomit... 😀
@petra273 mne raz alebo dvakrát o 4 dni, no ostatne cykly cca o 2-3 dni, lebo sa folikom nejak nechcelo... a brala som to 2x1 tbl. 😉 vyssiu davku sa bal, lebo raz sme museli prerusit liecbu, lebo sa mi spravili cysty, ale potom to bolo uz ok... 😉

petra273
22. srp 2011

@mijadave takže myslíš, že když to budu brát o 5 dnů déle, takže se i ovulka posune? už jsem z toho jelen....

mijadave
22. srp 2011

@petra273 ano, myslim, ze sa Ti posunie... a beries len clostil ci Ti picha dr aj pregnyl?

petra273
22. srp 2011

@mijadave jen clostil, pregnyl prý až příští cyklus, že ted by to nemělo smysl...

mijadave
22. srp 2011

@petra273 to uz vie dr najlepsie a kedy mas ist na usg? kedy Ti ich bude znova merat?

valinka30
22. srp 2011

Tak dnes začínám s Clostilem 1-0-0 denně 3.-7. dc a cca 11. dc na utz, zda bude ovulace, tak jsem zvědavá..

petra273
22. srp 2011

@mijadave až zas příští cyklus, ten prodloužený, tak jsem zvědavá. Říkal, že ovulka bude z levýho asi v neděli, v pátek byl folík 15mm, ale zatím nic...

mijadave
22. srp 2011

@petra273 aha... neboj, mna dr upozornil, ze zvycajne to zaberie az na 2-3 cyklus.... 😉

@valinka30 tak drzim pasticky 😉

petra273
22. srp 2011

@mijadave já už tak nějak rezignovala..když to nepůjde přirozeně, tak budu doufat, že nám doktoři pomůžou...v pátek jedem na dovču, tak by bylo super, kdyby se ovulka posunula 😀 Taky jsem si říkala, že bych se měla zbavit té závislosti na MK 😀

mijadave
22. srp 2011

@petra273 to som si aj ja povedala... bola som teraz na dovci, 2 tyzdne som tu nebola a super som oddychla... 😉

aduskatt
22. srp 2011

@elys ja sice vstavam skor, ale tabulku enstiham, lebo k ntb sa dostanem az vecer...pozdravujem vsetky, dlho som tu nebola.mame nieco nove?

petra273
22. srp 2011

@mijadave já už ani nevím jestli se těším, při představě toho balení a cesty..... ☹ Teď jsme byli na víkend v Třeboni, manželovi rodiče tam mají chaloupku. A bylo tam úúúžasně, ani bych k moři nemusela. Byla sranda, oboje rodiče v baráku + dítě a do toho se snažte 😠 , vyslala jsem je všechny povinně na výlet, chvíli se bránili, ale utřela jsem je slovy- chcete vnouče - jedete na výlet 😀 tak už nic nenamítali 😀 😀

mijadave
22. srp 2011

@petra273 super si to vyriesila... my sme tiez boli na chate s partiou, no tam sa tazko snazilo, kedze sme spali zeny a deti zvlast a muzi zvlast... ale raz sa nam vecer podarilo, zrovna den pred ovulkou, tak dufam, ze aj to stacilo 😀 ja som partiu nemohla poslat prec 😀

petra273
22. srp 2011

@mijadave jste měli poslat pryč sebe 😀 já původně plánovala, že si uděláme výlet s dekou do lesa, ale přece jen doma to bylo pohodlnější 😉 taky doufám, že tam holky počkají 😀

mijadave
22. srp 2011

@petra273 no cez den sa velmi nedalo a vecer som sa bala, to sme boli v lese, siroko-daleko nikoho a tma sa dala nozom krajat.... 😀

petra273
22. srp 2011

@mijadave alespoň by vás nikdo nepřekvapil a medvědi už u Vás nepobíhají, ne? 😀 😀

mijadave
22. srp 2011

@petra273 to nie, no medvede, to si nie som ista... ale aj tak to bol taky blby pocit aj ked sme vecer chodili na zachod na latrinu... za kazdym stromom sa mi zdalo, ze sa nieco pohlo.... 😀 ja som taky maly straspytel 😀 takze by som z toho vela nemala a nechcela som len "vyrobu" 😉

petra273
22. srp 2011

@mijadave já bych se taky bála 😀 jj, já už manželovi ovulku zapírám, protože on to pak bere děsně zodpovědně a tudíž mu to pak nejde 😎

valinka30
22. srp 2011

@mijadave Díky 😉

mijadave
22. srp 2011

@petra273 presne, ja mojmu tiez uz nic nehovorim, no teraz na chate sa ma pytal, co mi je, lebo som mala dost bolestivu ovulku, aj sa mi zle sadalo... tak sa to dozvedel, ale aj sam ma pytal predtym, nech mu to nehovorim, lebo presne bud mu to nejde alebo sa to zacina menit na vyrobu a obaja si to chceme uzit a nie robit to preto, lebo je teraz treba... 😀

nathali
22. srp 2011

ahojky kocky ako sa mate?, co nove po dlhej dobe som vas prisla kuk tak snad je tu uz dalsia tehulka 🙂

aduskatt
22. srp 2011

@nathali ale ahoj krasavica🙂))ty sa pochval, co nove...........kuk na tabulku, terioza je tehu🙂inak myslim, ze po starom

petra273
22. srp 2011

@mijadave to jsem měla minulý cyklus taky. A snaž se když to nejde pomalu ani rozchodit 😀

nathali
22. srp 2011

@aduskatt no ahoooj kocka 🙂ja sa mam fajn v praci obcas je to na nervy ale da sa a s priatelom to vyzera ze svitne na dobre casy tak nech to nezarieknem tuk tuk tuk
teriozu som v tabulke videla a jak to ze ste ju tam nechali tak samú????? sup sup za nou dole 🙂
a co ty ako????