Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
22. srp 2011

@petra273 moj poloviciak vie vzdy, ked mam ovulku, lebo neviem ani sediet..a potom to vnoci aj tak vyzera, ze so zatatymi zubami:(

aduskatt
22. srp 2011

@nathali sak ja sa snzaim, aby som padla dole, ale zatial nic z toho☹..uvidime, co tento mesiac..........a potom uz smer Gynfive

mijadave
22. srp 2011

@petra273 ved to, ale vydrzime, nie? 😀
@nathali ahoj, rada Ta tu vidim a som rada, ze sa to s priatelom lepsi 😉

petra273
22. srp 2011

@mijadave jasně, ženská vydrží víc než vůl 😀 😀

mijadave
22. srp 2011

@petra273 to teda hej 😀 😀 😀

petulak1988
22. srp 2011

@mijadave dekuji

gabka2809
22. srp 2011

ahoj snažilky 😉 , ja som tu nová, ale s clostíkom mám aj ja svoje skúsenosti. Po roku a pol snažilkovania sme sa s manželom rozhodli skúsiť inú metódu, než len čakať na zázrak. Nakoľko som mala anovulačné cykly, doktor mi nasadil clostík a chodila som každý mesiac na meranie vajíčok a po polroku "sexovania na pokyn doktora" 😀 sme čakali nášho Šimonka. Nie je to nič strašné a pre bábo sa dá vydržať všetko. Ja osobne som nemala žiadne vedľajšie účinky. Prajem krásne snažilkovanie. 😉

nathali
22. srp 2011

@aduskatt vie ze robis vsetko preto aby si bola co najskor dole ale niekedy dobre padne na to chvilu nemyslet ale to sa mne lahko hovori coo? 😀
@mijadave dakujem si zlataa .-) noo len dufam ze tento stav neni len docasny ale pretrva dlhodobo 🙂
a co ty ako sa mas???

aduskatt
22. srp 2011

@nathali naaa, sak ja sa snazim🙂)jasne, ze robim vsetko pre to, niekedy aj ked netreba, xixi

nathali
22. srp 2011

@aduskatt no ved to ale tak uz to raz musi vijst!

aduskatt
22. srp 2011

@nathali no bodaj by🙂) davam si cas do decembra,tak hadam hej.......

veji
22. srp 2011

@gabka2809 som rada ze sa nasla aj pozitivna skusenost 🙂 ja zacnem brat clostil na buduci mesiac a pevne verim ze to nebude dlho trvat a stane sa zazrak 😉

elys
22. srp 2011

@aduskatt ahoj. vitaj späť. nové v§bec nič. už len čakám na mrchu. pár dní po ovulácii som začala mať slabé menštruačné kŕče, klasika, už viem, že príde. ale aspoň pôjdem pozrieť do iscaru do MT budúci mesiac. stále čakáme, že sa tu objaví very_sad, lebo nevieme, či jej to fakt tak mešká podľa tabuľky a je tehu, alebo tu proste len nebola a nemáme aktuálny DC. bodaj by to prvé bola pravda 🙂

aduskatt
22. srp 2011

@elys no veru, skor jej zelam to tehu nech nie je terioza sama pod ciarou.....

mijadave
23. srp 2011

@nathali nie je zac 😉 prajem Ti, nech pretrva dlhodobo 😉 ja sa mam dost cudne, od nedele vecera sa mi stale toci hlava, je mi na zvracanie a nie a nie to prejst... ani spat sa mi neda, lebo sa so mnou toci postel... hrozne, ale inak dovolenka bola super, dobre som resetla... 😀

mijadave
23. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...22...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........20m..............18...........21...............4......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............12..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........5m.............17...........30........................Kontryhel
Aduskatt................35............6r.................9...........34........................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m..............27..........28........................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r..............37..........32............27...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................23..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............18......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............18..........33........................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r..............23...........30.......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r...............8.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+6.......................23.8.2011...........Listovka

zana21
23. srp 2011

@mijadave A nejsi těhotná? 🙂 Četla jsem, že tyto příznaky by tomu mohly nasvědčovat?

mijadave
23. srp 2011

@zana21 mozne to je, no na priznaky sa mi to zda trosku skoro, kedze ovulka bola len v piatok... 😉 tehotna som uz bola 5x, no taketo priznaky som mala, ale az neskor, nie hned na druhy den po ovulke... 😉

zana21
23. srp 2011

@mijadave A tak každé těhotenství je jiné a u tohoto můžou příznaky začít dříve 🙂 Moc bych ti to přála. Koukám, že jsme na tom stejně s dny DC a dnem ovulky. Ale u mě bohužal žádné příznaky nejsou ☹

mijadave
23. srp 2011

@zana21 dakujem 😉 kiez by si mala pravdu, rada ich vydrzim, ak je to tak... 😉 tiez Ti to zo srdca prajem, nech to vyjde 😉
to ze nemas priznaky neznamena, ze nie si tehu, tak ako u mna zase, ze ked mam priznaky, ze som... 😉 mozem Ti opravit v tabulke teda DPO na 4 ako mam ja?

zana21
23. srp 2011

@zana21 Jojo, můžeš. Děkuji 🙂 Tak si budeme vzájemně říkat co a jak 🙂 Už bych chtěla být moc těhotná, hlavně i kvůli práci. Už mě to tam moc nebaví, ale zase měnit práci, když chceme rodinu, tak to není nejvhodnější ☹ Tak snad se zadaří brzo 🙂

zana21
23. srp 2011

@mijadave Jsem si to napsala sobě, jsem to ale truhlík 🙂
Jojo, můžeš. Děkuji Tak si budeme vzájemně říkat co a jak Už bych chtěla být moc těhotná, hlavně i kvůli práci. Už mě to tam moc nebaví, ale zase měnit práci, když chceme rodinu, tak to není nejvhodnější Tak snad se zadaří brzo

mijadave
23. srp 2011

@zana21 jasne, opravim.... ja tiez nechcem menit pracu, ked chcem byt este tehotna... pracu nemam zlu, aj ma celkom bavi, no nejak to s firmou vyzera vselijak... 😒

mijadave
23. srp 2011

opravena tabulka:
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...22...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........20m..............18...........21...............4......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............12..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........5m.............17...........30........................Kontryhel
Aduskatt................35............6r.................9...........34........................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m..............27..........28........................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r..............37..........32.............27..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................23..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............18......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............18..........33................4......Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r..............23...........30.......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r...............8.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+6.......................23.8.2011...........Listovka

petra273
23. srp 2011

@mijadave ahoj, můžeš mě prosím opravit na 13DC? díky

mijadave
23. srp 2011

@petra273 jasne 😉

mijadave
23. srp 2011

opravena tabulka:
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...22...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........20m..............18...........21...............4......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............13..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........5m.............17...........30........................Kontryhel
Aduskatt................35............6r.................9...........34........................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m..............27..........28........................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r..............37..........32.............27..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................23..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............18......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............18..........33................4......Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r..............23...........30.......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r...............8.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+3.......................23.8.2011...........Listovka

nathali
23. srp 2011

@mijadave no pani tak zeby si bola nakoniec v tom?? 😀 juuuj to by bolo super 🙂

a co porabate?? dnes je straaasne teplo a vraj ma byt az 37 stupnou uff to je na umretie

mijadave
23. srp 2011

@nathali to sa mi zda este skoro na priznaky... 😒 ale nebola by som proti, keby to vyslo 😀
ja sedim v praci a je tu hrozne... nepomaha okna otvarat... mam pocit, ze teplo sa tlaci dnu 🙂 chcelo by to teraz niekde k vode a nie v kancli sa parit 😒

nathali
23. srp 2011

@mijadave no ved uvidis kazde telo je ine u niekoho su priznaky skor a inokedy neskor len aby tam babo bolo no nie?🙂
joj tak to je na nervy s tym pocasim ja som sice doma ale vazne sa mi nic nechce