Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mannerka
27. bře 2009

v nedelu krstime sestrinho drobca 😉 Takze bude zuuurka 😀

No a na zajtra nemame velke plany, tak sa tesim, ze trochu polenosime 🙂

Co chystate vy? Teda okrem keksiku hihihi 😀

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

je, man, tak bys pak mohla do albíčka dát nějaké fotky sestrinho drobca 🙂

my taky nic neplánujeme, já mám dost práce doma, jsem hrozná, od minulé soboty jsem nebyla schopná vyžehlit. takže práce a pak taky lenošení, už se těším, že nebudu muset zítra vstávat 🙂

moa
27. bře 2009

ahojte kocky,na tejto stranke som tu nova a potrebovala by som par informacii.Najzakladnejsia je to ic sa da pri tomto lieku normalne otehotient.brala som uz aj Duphaston,ale ten mi po par mesiacoch prestal akosy fungovat a tak som sa dostala az ku tomuto.
ma este nejake vedlajsie ucinky,ak ste daktora zaznamenala aby som vdela na co sa mozem asi pripravit. 😒

mannerka
27. bře 2009

este som zabudla, ze my vlastne medzi tym lenosenim budeme tiez keksikovat a navyse sa budem silno sustredit aby folik praskol 😀 😉 ale strasne silno sa budem sustredit 😀 😀 😀

Ale som si tak dnes uvedomila, ze ja vlastne som strasne rada, ze mi clostik pomohol aspon k tomu, ze foliky vobec rastu. Ze ja vlastne nemozem byt smutna, ze nepraskaju. Pred tym ani nerastli 😉
Normalne som si tak povedala, ze je to strasne super, ze to vobec takto funguje. Ved co by som robila, kedy som na clostil ani nereagovala 😕

A je super, ze budete mat tiez taky lary-fary vikendik.

leni, inak ty kde pracujes? Mas straaaasne dobru pracovnu dobu, az tak tisko zavidim ( v dobrom) 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

ahoj moa, vítej u nás 😉 při clostíku můžeš samozřejmě normálně otěhotnět, clostík stimuluje vaječníky, urodí se více vajíček, dojde k ovulce a pak už je třeba se snažit 😉 vedlejších účinků je hodně, nejvíc asi se projevuje střídání zimy a tepla, v noci návaly a pocení, píchání v podbřišku a mě se první měsíc zhoršila pleť a vlasy, ale to se pak srovnalo.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, pracuje v zahraničním oddělení firmy, která vyrábí víčka na sklenice a starám se o německy a rusky mluvící zákazníky. no a v kanceláři jsme 3 ženské a vždy jedna chodí od 6 do 14 a dvě od 8 do 16 a střídáme se. a to víš, radši si ráno přivstanu, abych mohla být brzy doma 🙂
a ty máš jakou pracovní dobu?

a neboj, folík praskne, takže keksíkujte 😀 je to super, když to vyjde na víkend a máme na to klid a pohodičku 😉
kdyby clostík nefungoval, tak nevím, co se potom dělá dál. a naštěstí nám všem zabral, tak se o to nemusíme starat 😉

moa
27. bře 2009

a co tak ochlpenie neztmavlo?ja som brala 6mesiacov Duph a zda sa mi,ze na rukach ho mam viac a tmavsie.Ja beriem Duph od 16DC a ked dostanem MS tak na 5den mam zacat brat toto po bodu 5dni a pocas tych 5dni mam zakaz sexu,jeto aj uteba tak .no a na 6den mam ist na sono a od 7dna mam femtab este ku tomu,tak sa trochu bojim.a to je teda mozne ,ze ak sa podari mozu byt aj 2 🙂

mannerka
27. bře 2009

vitaj moa 😉
ja odporucam necitat si neziaduce ucinky. Je ich tam veeeela moc, ale vlastne sa ti ziadne nemusia ani objavit 😉

A vsetky sa daju v pohode prezit. Nic nie je take, ze by si musela clostil prestat uzivat, alebo by sa to nedalo nejako prezit 🙂

Ja som mala skoro vsetky co lenka pisala + mne moc nerobi dobre na zaludok, ale mozno, keby ze neviem, ze to moze byt z clostilu, tak to ani neriesim 😉 A tiez tie neziaduce ucinky sa prejavia vacsinou iba 1x, potom uz je to v pohode 🙂

moa
27. bře 2009

a aky mate problem vy?necitala som to vsetko lebo je tu toho strasne vela.ja som dopadla asi tak,ze som7-8rokov brala HAK ,no a pred svadbou som vysadila s tym ,ze chceme dietatko a moja MS mi uplne zmizla.
konecna verzia ,ze mi nefunguju vajecniky lebo su asi spate 😒
na zacitok som dostala Duph v nadeji,ze pomoze ,ale moc nezabral a tak som dostala toto.

mannerka
27. bře 2009

moa
ochlpenie mi nestmavlo..nastastie a ani neviem, ci to po clostile moze byt 😕 Podla mna ani nie 🙂
Mne lekar pocas tych 5 dni, co uzivam clostil, neprikazal nesexikovat, takze neviem 😕

Ja na UTZ chodim na 10-11DC ( ci foliky rastu ) a potom tak obden, vacsinou na 14 a 16den, ze ci uz praskli..
A neboj sa, je to vsetko uplne v pohode. tes sa, ze mozes skusit liecbu, ktora z teba moze urobit tehulku 😵
Ked ta sleduje lekar, je to vsetko OK 😉

leni
ja mam pracovnu dobu od 9 do 18tej 😝 , ale casto pridem skor a odchadzam neskor...bleeee

moa
27. bře 2009

mannerka a beries okrem toho aj nieco ine alebo len toto

mannerka
27. bře 2009

moa
ja som tiez uzivala dlhodobo HAK = 10 rokov a vraj velmi silnu 😠 Ja som vysadila, lebo som zacala mat velke problemy s migrenami asi pred 2 rokmi. Mrska mi chodila pravidelne ako hodinky, takze som ani netusila, ze nieco nie je v poriadku.
No a teraz mi lekar zistil, ze nemam ovulku ( a pravdepodobne som ju ani nikdy nemala 😝 ), tak nasadil clostil, aby mi ju nastartoval.

mannerka
27. bře 2009

zatial neberiem nic ine...uvidime, som len 2.cyklus na clostile. V pondelok idem na kontrolny UTZ, tam sa rozhodne, co bude dalej.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, tak to máš dlouhou pracovní dobu, to ti nezávidím. ale zase můžeš ráno vyspávat 😉

moa, ochlupení mi neztmavlo a myslím, že o tom ani nikdo z holek nepsal. sexíkovat můžeme kdy chceme, není přece žádný důvod, proč byste nemohli sexíkovat během těch 5ti dnů.
jak píše mannerka, clostíku se nemusíš bát, není to nic hrozného, všechny to v pohodě zvládáme 😉
jo a já mám popsáno v albíčku, jak dlouho se snažíme o miminko atd. můžeš se podívat 🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

holčinky, já už se budu loučit. jdu do sprchy, za chvíli přijede přítel z práce, tak ať jsem na něj připravená 😀

mějte se fajn, hezky se vyspinkejte a zítra se tu zase ukažte.

dobrou noc a krásné sny 😵

moa
27. bře 2009

tak ja potom fakt neviem preco mne povedal aby som pocas tych 5dni nesexikovala.som myslela,ze by to mohlo byt nebezpecne ,ze ak nahodou by som ostala tehu.ale vlastne teraz ma zasa napadlo ked beriete clost kedy potom je ovu.hned po dobrati alebo po par dnoch alebo kedy?

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

moa, sexikovat určitě můžete a těhotná během těch 5 dnů těžko budeš, to ještě vajíčka nebudou zralá a k prasknutí dojde až tak 14-16 den. takže sexikujte kdy se vám zachce 🙂
a ovu je tak 5-8 dní po poslední tabletě clostíku 😉

mannerka
27. bře 2009

leni
pekny vecer prajem, cauko 😉

moa
27. bře 2009

ok tak bez do tej sprchy a ja sa tu zasa ukazem asi v nedelu zajtra robim celyy den

pekny vecer 🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

moa, zajtra cely den? to je hrozne, tak ti držím palčeky, aby se to v pohodě zvládla.

krásný večer 🙂

man, měj se fajn a zajtra čauko 🙂

mannerka
27. bře 2009

ja uz tiez prcham, drahy mi tu stepuje za chrbtom, ze na PC by rad isiel 😀

moa, v nedelu sa ukaz 😉
ahojcek a dobru ( a plodnu 😀) noc prajem 🙂

moa
27. bře 2009

pa kocky a krasny vecer 🙂

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, to znám, když mi přítel stojí nervozně za zády a že už chce taky na PC. tak mu uvolni místo a udělej mu radost 😀

aj vam prajem dobru a plodnu noc 😵

vendy05
28. bře 2009

Krásné soboní ranko.... 🙂

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Dobré ránko 🙂
Vendy, ty jsi dnes nemohla dospat? 😉
Jak se má mimísek, nezlobí maminku?

vendy05
28. bře 2009

teda teď koukám soboní ráno je dobré no , ale jako sobotní jo 😉

Leni no já usla večer brzy, tak už ráno nemůžu spát, tak jsem raději vstala, než se převalovat a budit manžu....
Ne miminko nezlobí, jen večer od sedmi, ale to se dá zmáknout, lepší tak, než kdyby mi bylo blbě přes den....
A copak ty tady děláš, vy máte být v pelíšku 😀

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Vendy, já si toho vůbec nevšimla, kdybys o tom teď nenapsala, tak to vůbec nevím 😉
Já taky straším místo abych spala, v pelíšku jsme byli večer a dneska si to zopakujeme. Milda už jel pryč, tak mám klídeček a můžu koníkovat. Ale už mažu na poštu a nakoupit.

vendy05
28. bře 2009

Leni, teda tak já na to ještě blbě upozornila 😅 😀
No koukám, že máme stejný plány, já musím jít taky do krámu...
Půjdu se oblékat a pak sem zase vlezu 🙂

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Tak mám nakoupeno, kuřátko je v troubě a jdu pověsit prádlo. Sluníčko si dělá co chce, před chvílí ještě svítilo, teď už je za mraky 😠
Holky asi dneska vychrupují a my dvě tu strašíme od 7 hodin 😀

miluse
28. bře 2009

Krásné sobotní dopoledne,

Leni já taky měla vyspáno už v 7, no vyspáno, naše madam mě vzdubila, že musí akutně ven 😅 a pak by PC manža, takže nebyla šance se sem dostat.

Tak vás jdu teďky alespoň pozdravit a popřát příjemný víkend 😉