Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
25. srp 2011

@terioza1 teda, to by som asi reagovala podobne 😀 to som rada, ze mas vsetko ok 😉 u mna nic velmi nove, len ff sa so mnou zahrava a posuva ovulku... este ze istime... no len teraz kedy bude ms netusim... 😒

terioza1
25. srp 2011

@mijadave treba neprijde 🙂))) Treba fakt ne 🙂 Uvidis...

mijadave
25. srp 2011

@terioza1 beriem, nech neprijde 😀 ale nech su tam // 😀 😀 😀

elys
25. srp 2011

@terioza1 ahoj Teri. tak to je super ze je vsetko v poriadku. ved keby boli trojcata, tak my by sme sa neurazili, keby si nam tu dve nechala 🙂 myslim ze by bola o ne bitka 😀 ale nie, to bol len zart, len my sme take babychtive vsetky, ze kazde miminko potesi.
u nas nic nove, baby ktore by uz mohli aj byt v tom, tak sa nehlasia stale, ja mam dnes 25DC, stale cakanie, ci pride, ci nepride, mijadave tiez volako priznakuje... ale zatial si jedina pod ciarou. o tabulku sme sa starali, len neviem, ako pocitat tie tvoje TT, hadam je to OK

terioza1
25. srp 2011

@elys moje tt je ted presne 7tt... jsme o neco mladsi, no 😀 Tak vy priznakujete, jo? Parada, tak preju, at se zadari 🙂 Ja myslela, ze jak se vratim, budete pod carou se mnou.... a porad tam jsem sama, jo?!

elys
25. srp 2011

@terioza1 ja viem, uz ti tam je smutno, ale verim tomu, ze do Vianoc to prelomime. tfuj tfuj.

veronicka33
25. srp 2011

@elys Ahojte tak to dúfam aj ja a držím nám päste aby to tak naozaj bolo 😀

elys
25. srp 2011

@veronicka33 strasne ma zacinaju znepokojovat tie menstruacne krce, to vobec neni dobre znamenie... HELP!!! u teba to ako vyzera?

veronicka33
25. srp 2011

@elys ahojky no u mna?práve teraz mi je na blééé,inak cez den sa mi točí občas hlava,brucho mám ako v 4 mesiaci,ale to nič neznamená zatím nič no uvidíme🙂ja mávam bolesti krížov a aj brucha už 2 týždne do predu a teraz nič 🙂

terioza1
25. srp 2011

Ahoj holky, rada vam sem hodim fotecku myho miminka - treba po shlednuti teto fotky se vase telicka umoudri a budou chtit bejt tehu 🙂 Takze posilaaaaaaam "bacilovou" fotecku.. 🙂

streghina
25. srp 2011

@terioza1 ahoj Terko, moc gratuluji, konečně oficiálně a na 100%, doufám, že nám všem tvoje fotečka přinese štěstí a přidáme se k tobě 😉

elys
25. srp 2011

@veronicka33 ty kokso.. tak to uz takto skoro ta chytaju priznaky.. super. bodaj by to vydrzalo.. este mame kazda tak tyzden neistoty a dufania.. tak nech to rychlo ubehne a prilepime sem fotku ako Terka

aduskatt
25. srp 2011

@terioza1 skvele🙂) mna zajtra caka HLADANIE FOLIKOV ULTRAZVUKOM, TAK SOM ZVEDAVA.....

aduskatt
25. srp 2011

@mijadave zlatko, da sa teraz cestovat busom cez Kezmarok?...svokra chce ist zaktra od nas uz domov.....

terioza1
25. srp 2011

@streghina moc dekuju, snad se po shlednuti fotecky i vam zadari .-)

@aduskatt drzim mooooc palce 🙂)) Ono to vyjde, koukni na fotecku a bude to 🙂

kacnov
26. srp 2011

čauky holky tak já čekám stále na MS sem zvědavá kdy dojde-už měla
TT je negativní takže zas budu jen čekat co bude dál :-/

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt ahoj 😉 pokial viem, tak sa da... 😉 ako sa mas?

mijadave
26. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............40..........32.............30..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............30..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............26...........30.......................Clost.
Jeny.......................30...........2r.................26..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...25...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............21......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............21...........21...............7......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m...............21..........33................7......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............20...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............16..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt................35............6r................12...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............11.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+1............................???..................Listovka

trosicku som ju poprehadzovala podla DC, aspon mame prehlad, kto kde je, neviem, zda sa mi to trosku prehladnejsie.... 😉 dufam, ze nie ste proti 😉

zana21
26. srp 2011

@mijadave Já už tě hledala s Terkou 🙂, když jsem tě neviděla hned nahoře. Tak to je to přehlednější, pochvala 🙂

elys
26. srp 2011

@mijadave jej, som tretia 😀

mijadave
26. srp 2011

@zana21 dakujem, to som rada, ze sa Ti to paci 😉 predtym tu bola tiez tak tabulka, ze ked niekto dostal ms, automaticky isiel na spodok tabulky 😉
@elys 😀

elys
26. srp 2011

@kacnov už sme sa báli, že čo je s tebou... no ak ťa to poteší, tak moja švagriná si robila TT a vyšiel negatívny, ešte aj mrchu dostala, na druhý mesiac jej neprišla, spravila si TT a bol pozitívny. Keď prišla k dokymu, tak jej oznámil, že už je v druhom mesiaci. Takže ten prvý mesiac mala aj mrchu, aj negatívny TT a predsa bola tehulka.

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave fajne, dnes odisla po tyzdni svokra🙂))inak v robote des.33 stupnov a nejde klima, tak stale mokre krize a zapal movoceho mechura.................

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave nie sme proti, uz to bolo tak raz zoradovane🙂))

aduskatt
26. srp 2011

@terioza1 dik, nic sa nekonalo, lekar nemal cas, takze som objednana na utorok...........

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt fuha, tak to s tym mechurom nezavidim 😒 a ako dlho bola u Vas svokra?
a ta tabulka - viem, ze tak bola, nou som sa inspirovala... 😉

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave svokra bola od soboty.a s tym mechurom si ani ja nezavidim.............

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt to teda, tak nech Ti to rychlo prejde, nech si rychlo fit... 😉

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave dik🙂) kupila wsom si urinalAcut forte.a uz sa vobec nedivim, ze farmaceuticke firmy maju mrte prachov.......za 10 tabletiek som zaplatila 10 eur, skoro ma vykotilo.som ratala tak 3 max 5 eur

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt fuha, tak to je dost, aj ja by som pocitala tak okolo 5-6€, ale nie 10 😒