Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave no ved to.a este to ani zdaleka nezabera tak rychlo ako pisu............je mi lepsie, ale nie som uplne fit

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt 😉 tak je dobre, ze Ti je lepsie, dufam, ze Ti to co najskor prejde... mne sa uz tiez menej hlava kruti a ani mi uz nie je na vracanie... takze asi to nebudu tehu priznaky.... len prsia bolia viac a viac... ale to mavam bezne od 3-4 DPO... takze nic nove... 😉

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave no, uvidis🙂)mozno sa mylis........

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt kiez by si mala pravdu 😉 este vydrzat tyzden...

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave vydrzis🙂

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt sak jasne, ako vzdy 😀 co mi ostava? jedine, ze to pustim... 😀 😀 😀 a to nechcem.... 😉

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave tak nepustaj a drz, xixi,........to je skoro ako nevahaj a toc🙂)

mijadave
26. srp 2011

@aduskatt nepustim xixi 😀 😀 😀 😀 to je pekne, nevahaj a toc 😀 😀 😀 nic moja, lucim sa, idem k svokre po deti a potom domov, mozno sem este vecer kuknem 😉 zatial pa

aduskatt
26. srp 2011

@mijadave paaaaa
hm, baby, ani neviem, ci sa tesit, alebo byt nas*ata.asi som oboje.kamoska mi prave pisala mail, ze je v 6tyzdni...........ani nie, ze ako sa mame, ale len stylom, ze chcela som vam len oznamit, ze cakame prirastok.........tak som len odpisala, ze gratulujem a ze nam sa to zatial nepodarilo....kks, ked vie, ze sa snazime, aspon nejak taktnejsie.ale bo sa aspon spytat, ako sa mam..........alebo som ja prilis narocna?asi mi z toho uz hrabe

dicinka1
26. srp 2011

@aduskatt mne dnes švagrinka oznámila,že je tehotná..potešila som sa..ale tiež by to tak brizla do oči..pri čom vie,že máme s tým problém... 😒

aduskatt
26. srp 2011

@dicinka1 no jo.........ja chapem, ze sa z toho strasne tesia, ALE TROSKU EMPATIE BY NEZASKODILO

dicinka1
26. srp 2011

@aduskatt tak presne..a ona vie,že sa nedarí???Ak to vie,tak potom sa nepekne zachovala...tiež chápem,že sa z toho tešia..ale mohla to oznámit trošku šetrnejšie..tiež si myslím..

aduskatt
26. srp 2011

@dicinka1 ano vie, konkretnosti sice nie, ale dokoca vie, ze to riesime cez lekarov

dicinka1
26. srp 2011

@aduskatt uf,no tak to je teda sila... 🙄

aduskatt
26. srp 2011

@dicinka1 no sak ja som fakt nevedela, co jej odpisat.........toto je mail od nej
Ahojte. Chcela som vam len oznamit, ze cakame prirastok, zatial ma 6
tyzdnov. Nech sa vam dari a pekny zvysok leta.

mijadave
27. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............41..........32.............30..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............31..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............27...........30.......................Clost.
Jeny.......................30...........2r.................27..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...26...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............22......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............22...........21...............7......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............22..........33................7......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............21...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............17..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt................35............6r................13...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............12.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+2............................???..................Listovka

mijadave
27. srp 2011

@aduskatt to Ti verim, ze je to neprijemne... u mna je to trosku inak, len velmi malo mojich znamych vie o tom, ze sa snazime a ze to nejde...

no nic dievcata, bola som tu len na skok, treba mi este popratat, kym nie je taky hic a sup s detmi k vode... 😉 zatial pa...

elys
27. srp 2011

ahojte baby. tak ja mam uz take bolesti brucha od vcera... ☹ mrcha pride co nevidiet. ale take silne krce pred nou, to je ina kava.. ten clostil neni bohvieco... dufam, ze u vas sa taketo mrchove priznaky nebudu prejavovat.. ahojte a pekny dnik

mijadave
27. srp 2011

@elys to ma mrzi ☹ ale poznas tu hlasku, ze kym nedorazila, stale je nadej... 😉

terioza1
27. srp 2011

Nazdarek baby, koukam tak na tu tabulku a spousta z vas ma vydoke cislo u DC, ale zadna ovu??? A co se vubec deje s Very_sad?
A jak se dnes citite?

terioza1
27. srp 2011

@elys dokud neni ms, neves hlavu 🙂 Pijes treba kontryhel?

kacnov
27. srp 2011

@elys no díky za povzbuzko ale toto nebude můj případ já MS dostanu jedině po vyvolávačce akorát minulý měsíc jsem to haluzově dostala sama no a tento zase prd

elys
27. srp 2011

@mijadave no len tie bolesti su ukrutne ☹ citim sa ako v prvy den menzes, az take silne su, ale BT je 37,2. Nejaky vyrazny vzostup som nemala. keby som tehu, tak mi stupne si myslim aspon na 37,4.
ale nebudem zufat, dnes ideme na oslavu, trosku sa uvolnim a vypustim to z hlavy. len keby vonku nebolo 40 stupnov, umieram z toho tepla. ja som raz neni letny typ. kolko beres uz tu soju? rozmyslala som vymenit clostil za soju..

elys
27. srp 2011

@terioza1 nepijem, na co je dobry? to je caj?

terioza1
27. srp 2011

@elys tenhle caj je na celej spodek.... od ms bolesti po neplodnost... ja ho pila od zacatku ms do ovu - prisaham, bolesti zadne... jen tlak v podbrisku, ale ja mela takove bolesti, ze jsem mela od dr, ze nemuzu do skoly, do prace a tak, zvracela jsem a bylo mi fakt bidne, po tomhle caji jsem ani nevedela, ze jsem to dostala... Mela jsem ho naichany ze 3 bylin, rozdeleny na 4casti - 1cast hluchavka, 1 cast rebricet a 2 casti kontryhel... pila jsem ho 2x-3x denne ( mala konyvka - asi 2,5 salku)... nesmi se sladit. A do jednoho salku muzes dat jen jednu kavovou lzicku tohodle namichaneho caje.. jinak ma rebricet pri vetsim mnozstvi opacny ucinek... po 3mesicich uzivani se mi podarilo 2x otehu... A bolesti u ms zadne.. zkus to🙂

terioza1
27. srp 2011

@elys nerikam, ze do 3mesicu otehu, muze to trvat o neco dele ale i kratsi dobu, zalezi na tvem tele 🙂 ale pomaha.. jo a pila jsem taky hektolitry cerveneho grepu od relaxu.... a miminko se krasne uchytilo 🙂

tyrisa
27. srp 2011

@terioza1 No ,mě prostě ta ovu ne a ne dojít,navíc při anovulačním cyklu bývají teploty rozházené, moje ne http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2 ,takže nezbývá nic než čekat 😒

terioza1
27. srp 2011

@tyrisa ty jo.... clovek by rekl, ze kdyz mas jedno decko, ze druhy pujde sup sup a nic, vid... :-/

tyrisa
27. srp 2011

@terioza1 A to je malá napoprvý,s přítelem jsem se seznámila v půlce prosince a v lednu jsem otěhotněla 🙂

terioza1
27. srp 2011

@tyrisa cooo? Fakt?