Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zana21
27. srp 2011

@terioza1 A dá se sehnat už ten čaj namíchaný? A pomáhá kromě na nebolestnou MS, třeba s otěhotněním? A na co je dobrý grepový džus?

terioza1
27. srp 2011

@zana21 nevim, jestli se da sehnat uz namichany, ja si to precetla v bilinkarsky knizce, zasla jsem do bilinkarstvi, rekla jse, ze chci caj na neplodnost a namichala mi to same, co psali v te knize. Pila jsem ho 3mesice... A cerveny grep je dobry na rust sliznice... aby byla dobre prokrvena a vysoka 🙂

zana21
27. srp 2011

@terioza1 Tak také skáknu do nějakého bylinkářství. Jen musím zjistit, kde v okolí nějaké je 🙂 A pije se od začátku MS do ovulace?

terioza1
27. srp 2011

@zana21 ja to nejdriv pila celej mesic - od ms do ms... pak ale ne, protoze jsem se docetla neco negativniho, ale uz nevim co.... 🙂

tyrisa
27. srp 2011

@terioza1 JJ,fakt...15.12. slavíme 6 výročí a malá má v říjnu 5let......Vlastně při našem prvním výročí od seznámení byly malé tři měsíce...sranda,no.

mijadave
27. srp 2011

ahojte dievcata, dosli sme od vody na chvilu sa najest a potom sup spat... pod slnecnikom je super, a pohodicka, citam si knizku... a deti sa cvachtaju vo vode 😀
@elys neviem, ja mavam teploty do 37,2 po ovulke, tento cyklus len do 37.... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 soju beriem teraz druhy cyklus... a vcelku som spokojna 😉 dufam, ze coskoro zistim, ze bola aj ucinna 😀

@terioza1 @zana21 neviem, ci je grepovy dzusik na sliznicu, ja viem, ze je na plodny hlienik 😉

lorreine
27. srp 2011

Ahojky holky, ako sa mate vsetky? S manzelom sme si urobili kratky vylet na par dni k moru, tak uz aj zacali znovu so sexom 😉 . Ale zaskocilo ma, ze ma bolelo v podbrusku...asi ovulace, ale nikdy predtym som take nieco necitila...Ani pri brani Clostilbegytu. No kazdopadne neratam, ze by to hned vyslo hned takto..
@terioza1 Ako sa mas? A ako sa citis? Vsetko v pohode?

mijadave
27. srp 2011

@lorreine ahoj 😉 ratat nemusis, no vyjst to moze nie? 😀 😀 😀 u mna nic nove, cakam, ci to vyslo... este tyzden... 😒

terioza1
27. srp 2011

@lorreine ahoj bobku 🙂 Hele, myslim, ze u tebe to vypada nadejne, protoze jak jsem psala, telo bude mit rebound fenomen a povidam ti, ze pri brani clostilu me tak nebolelo bricho pri ovu jako ten mesic, kdy jsem otehu.. bylo to tisickrat horsi... a zadarilo se nam.. .-) Takze hlavu vzhuru, musis bejt pozitivne naladena a verit tomu 🙂
Jinak ja jsem v poradku(klepu na zuby, abych to nezakrikla), krom prsou zadny tehu priznaky, pali me jen vzdy vecer zaha, ale prikladam to spis z potrvinam, ktery jim a dneska mam prujem, ale to mam vzdy po nektarinkach a vinu a to jsem jedna vcera ve vetsim mnozstvi.. jinak jsem v poradku a srdicko krasne tluce 🙂 Posilam fotecku, aby jsi se "nakazila" a brzy ji mela taky... 🙂

lorreine
27. srp 2011

@terioza1 Jeeeeeeeeeeeej, to je krasna fotecka...tak drzim palecky, aby bolo vsetko ok a mimi krasne v brusku rastlo 🙂.

@terioza1
@mijadave Holky, ja viem, ze stat sa moze vlastne vsetko, ale ani som presne nesledovala ovulku ani nic. Keby ze ma neboli v podbrusku , tak ma ani netrkne. Proste sme si s manzelom chceli len trochu uzit jeden druheho...No uvidime...mijadave, budem vlastne tiez cakat, teraz som si uvedomila. Mozno ani jednej nam mrcha nedorazi 😉

aduskatt
27. srp 2011

@terioza1 mozem sa aj ja nakazit?🙂)

elys
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............42..........32.............31..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............32..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............28...........30.............11.......Clost.
Jeny.......................30...........2r.................28..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...27...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............23......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............23...........21...............8......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............23..........33................8......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............22...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............18..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt................35............6r................14...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............13.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+3............................???..................Listovka

tyrisa
28. srp 2011

@terioza1 Jéé to je nádhera,držím palečky,ať už je teď vše jak má ´tuk ťuk ´tuk.......
Jinak já se na to měření BT asi brzo vykašlu,zase jsem měla 36,4.......já tam mám skoro linku,to není normální 😠

elys
28. srp 2011

@tyrisa aky pouzivas teplomer a kde merias?

tyrisa
28. srp 2011

@elys Digitální a měřím tam dole 😅 .....

elys
28. srp 2011

@tyrisa tak to je fakt divne... jedine ze by si mala anovulacny cyklus. a nejake ovulacne testy si si robila?

tyrisa
28. srp 2011

@elys Jo tři,všechny negativní.Měla jsem anovulační minulý rok a to ty teploty skáčou nahoru a dolů,dnes jsem se dívala na net, na anovulační křivky a všechny jsou taky rozházené,teploměr jsem dnes kontrolovala a měřila ještě dvěma pro jistotu...všechny tři naměřily stejně ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

elys
28. srp 2011

@tyrisa mozno prebehla tesne po MS.. tazko povedat.. citala som, ze niektore kmene maju sex len pocas MS a rozmnozuju sa rovnako rychlo ako ostatna populacia, takze si myslim, ze pravidlo 14DC nemusi vzdy platit. je to tazko... ako ziskas ten kod za lomitkom, aby si mohli druhy pozriet tvoju tabulku? ja som sa dnes prvy krat zaregistrovala a hodila tam cely mesiac, ale neviem ako ju mozem zdielat, lebo v riadku mi neukazuje kod mojej tabulky

tyrisa
28. srp 2011

@elys Ale to by se mi teploty pohybovaly už nahoře,ne? Já je mám pořád nízko.....
Na horní fialové liště dej sharing pak klikni na setup a zkopíruj ten odkaz nahoře....

terioza1
28. srp 2011

@aduskatt musis..... 🙂))))

terioza1
28. srp 2011

Holky, moc dekuju za prani ke zdravemu mimi.... 🙂 Potesi to a doda silu, ze to opravdu v poradku bude 🙂 Doufam, ze z fotecky se nakazite a brzy tu vasi budete mit taky .-)))

elys
28. srp 2011

@tyrisa pozri si tieto krivky... ja som si studovala jednu po druhej, no poviem ti, nie vzdy je pravidlom 3 fazy, stupanie, klesania a tak... su aj divotvorne krivky http://merenibt.xf.cz/index2.html

tyrisa
28. srp 2011

@elys Já jsem to dnes taky studovala....žádná tam nebyla anovulační se stálými teplotami jako mám já.....spíš jsou tam takové s opožděnou ovulací...takže jí budu možná mít,ale bůhví kdy 😝

mijadave
28. srp 2011

@elys ahoj, ja som vcera urobila chybu v tabulke, dnes sme so zanou 9DPO, ostatne sedi... zajtra tiez nebudem na nete, ideme od rana na gulaspartiu, ked tak sprav tabulku zas, ak mozes... potom v utorok mozem zas ja...dik 😉 tak zas idem, majte sa pekne a vsetkym pekny dnik 😉

elys
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............42..........32.............31..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............32..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............28...........30.............11.......Clost.
Jeny.......................30...........2r.................28..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...27...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............23......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............23...........21...............9......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............23..........33................9......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............22...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............18..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt................35............6r................14...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............13.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+3............................???..................Listovka

elys
28. srp 2011

@tyrisa tu je moj graf.. i ked vcera sme boli na oslave a vypila som zopar fernetov (asi 6) a jedno pivo, v noci som skoro vobec nespala a rano bola BT 37,2. Mozno keby vcera nepijem tak by sa uz znizila na znak prichodzej MS. neviem, tazko posudit, mudrejsia budem zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/373c4b

kacnov
28. srp 2011

holky mám dotaz
když chodím cca 4 měsíce do CARU a potřebuju ,,jen´´ injekci na vyvolání MS a CAR mám daleko myslíte že když zavolám svemu gynekologovi kterého mám blíž že bych potřebovala jen injekci že mi jí dá???? moc díky

elys
28. srp 2011

@kacnov ahoj. no pokial by sa jednalo o mojho dokyho, tak viem ze by mu to problem nerobilo, pretoze on podporuje buduce mamicky v ich snazeni, takze ak je tvoj normalny tak ti pomoze.

kacnov
28. srp 2011

@elys jaj tak to je supr díky zítra mu cinknu a uvidím bud jo nebo ne no co už

sambuca
28. srp 2011

ahojky, jak se máte při neděli..? Holky můžu se zeptat, cítily jste něco po dobrání clostíku? Jako, že se tam dole něco chystá? Já totiž necítím absoultně nic... trochu mám strach, že clostil nezabral a ovu opět nebude!