Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
28. srp 2011

@elys Den předtím jsi měla taky 37,2 takže tvoje teplota nemusí být ovlivněná,ale může....Uvidíš ráno co naměříš....

elys
28. srp 2011

@sambuca ahoj. ja som nezbadala ziadny rozdiel, akurat ze predmenstruacne bolesti mam uz 5 dni a su fakt silnejsie ako bez clostilu.

mijadave
29. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............43..........32.............33..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............33..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............29...........30.............12.......Clost.
Jeny.......................30...........2r.................29..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...28...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............24......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............24...........21............10......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............24..........33.............10......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............23...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............19..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt................35............6r................15...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............14.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+4............................???..................Listovka

mijadave
29. srp 2011

ahojte dievcata, som tu len na skok, dnes ideme na gulas... 😀 u mna nic nove, hlava sa mi kruti, sice menej, ale teda asi z tepla to nebolo... 😒 moja teplota sa zatial drzi celkom pekne www.fertilityfriend.com/home/361810
vcera som zazila taky mierny sok, suseda mi oznamila, ze cakaju babo...stvrte... tak som mala dost, niekto sa snazi a nejde to a niekto nechce, obcas na to hupne a aha... ale zas bola mila, snazila sa mi to opatrne povedat a vravela, ze ju to mrzi, ze sa nam nedari... ale potom sme si spravili pekny babsky vecer a ze by bolo super, keby to vyslo teraz aj nam a boli sme spolu na MD... 😉 tak uz len nech to vyjde.... 😉

zana21
29. srp 2011

@mijadave Tak to když už to máte tak pěkně naplánované, tak to musí vyjít 🙂 Hmm, tak že by to bylo těhotenství, když se to pořád točí hlava 🙂
Holky, já měla v sobotu tak hroznou migrénu, že jsem z ní zvracela a měla průjem. Nejhorší bylo, že jsem se bála si vzít saridon, kdybych byla náhodou těhotná...No. bylo to nejspíše těmi změnami tlaku.

fori
29. srp 2011

ahoj mohu se k vám přidat?? my se snažíme přes rok. ted jsem po 2 IUI a když nevyjde tak už mám doma připravený Clostík. řekla jsem si o něm sama, jen na podporu...... chtěla bych se zeptat kolik vajíček se vám po něm vytvořilo?? jinak problém s ovulací nemám. vždy jsem měla problém jen s BI. (buněčná imunita) , jinak si píchám Clexane, každý den, na ředění krve.

mijadave
29. srp 2011

@zana21 no tehu, kiez by si mala pravdu, no klasika, zase som to nevydrzala a testla som cca pred 15 min. a samozrejme snehovobiely... som hrozna... ale co uz so mnou... ved mi nikdy pred terminom ms nevysiel pozitivny.... ☹ aj suseda tak mala, najprv si robila test ked jej 2 dni meskalo a bol negativny a ked jej meskalo tyzden, vtedy jej vysli krasne // ako dialnica 😉 takze kym nedorazila ms, stale je nadej....

@fori vitaj, jasne, ze mozes 😉 mne sa po clostiku najprv vytvorili 4 folikuly a potom tak po 2-3 ks 😉

fori
29. srp 2011

@mijadave a je pravda že ten Clostík působí i na další cyklus?? mám ho jíst 2-6den cyklu. potom bude 14 den IUI. a jí se tedy další měsíc znova nebo to má učinky i na ten další cyklus????

mijadave
29. srp 2011

@fori vraj ma ucinok aj na dalsi cyklus, no mozno Ti ho daju aj na dalsi cyklus... 😉

markyzza
29. srp 2011

@mijadave : Ahojky. Tak už jsem chtěla napsat, že jsem koukala na tvůj graf a že bys ještě nestestla? A pak koukám, že jsi zase nevydržela a testla. 😅 Určitě to vypadá nadějně i podle teplot a možná, že už se tam taky zavrtává miminko. 😉 😵 Vydrž a opravdu netestuj, až jedině při meškání Ms 😉 😵 😵 Určitě to tentokrát vyjde a budete se sousedkou na MD. Jj někdo se vůbec nesnaží a rodí každou chvíli. No jo, někomu se stačí otřít o trenky a je v tom jak se u nás říká. 😀 😀 Budu Ti držet pěsti a ještě po tom obrázku mimča od Teriozy můsíme být nakažený všechny tady tentokrát. 😀 😵 😵 Já jsem teprve 1DPO. Měla tedy i krásně pozitivní testík ovulační za posledních 5 měsíců. Tak si říkám, že by to mohlo už vyjít. Že by se už taky mohly bojovníčci s vajíčkem setkat. 😀 😀 No uvidíme. Já to mám ještě za dlouho. 😅

elys
29. srp 2011

@mijadave ty mas krasnu krivku, nadhera. vyzera, ze sa ti tam aj nieco zahniezdilo v 3DC. ja som dnes rano merala a klesla mi o 2 desatiny ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/373c4b POMOOOC ☹
mali by sme nasu novu clenku zaradit do tabulky, co povies. vitaj @fori

elys
29. srp 2011

ALL: baby, chcem sa vas spytat, aky mate rozdiel teploty ked si merate rano po prebudeni a ked si zmerate hocikedy cez den? mate ju vyssiu alebo rovnaku?

fori
29. srp 2011

@elys jo jo, zařadte mě 🙂 🙂

tyrisa
29. srp 2011

@elys Vyšší samozřejmě.......😝

elys
29. srp 2011

@fori tak mi prosim este napis, kolko sa to presne snazite, kolky mas den cyklu, kolko bola posledna menzes, ake lieky alebo vitaminy beries a popripade kolko dni si po ovulacii (ak bola a ak uz bola).

elys
29. srp 2011

@tyrisa to mam aj ja dnes, ale vcera bola cely den taka ako rano 🙂

fori
29. srp 2011

jinak jsem se vás chtěla ješte zeptat, mě doktorka naordinovala ho jíst 2-6 dc ale co čtu jiné příspevky tak ho holky jedí 5-9 dc??

tyrisa
29. srp 2011

@elys proč měříš přes den?Vždy´t to nemá žádný význam....bazální teplota jse měří hned po probuzení....jinak přes den kolísá,když sedíš u Tv naměříš méně,než třeba po úklidu,nebo procházce......

tyrisa
29. srp 2011

@fori to nemá žádný vliv,máš pak ovu o 2-3dny později to je jediný rozdíl....Já jsem taky brala 5-9,protože jsem měla dlouhé cykly,tak to bylo pro mě lepší takhle.....

fori
29. srp 2011

@elys snažíme se 1 rok a 1 měsíc. před 10 lety jsem měla 2 potraty( s bývalým partnerem) pak jsem jedla 9 let antikoncepci. dneska jsem 18 den cyklu ve 14 dc jsem byla na 2IUI. ted jím utrogestan a píchám si Clexane. jinak cyklus mám 28 dní. - pravidelný. nevím co více napsat.... 🙂 🙂

fori
29. srp 2011

@tyrisa tak dík za odpoved, já mám ovu 14 den tak proto mi to teda napsala ten 2-6 dc.

elys
29. srp 2011

@tyrisa ja viem, meriam rano, ale ked mi dnes klesla, tak som bola zvedava kolko budem mat po dvoch hodinach... tot vse

tyrisa
29. srp 2011

@fori Určitě,kdyby ti to napsala tak jak mě,měla bys ovu až 17-18DC,což je blbost,aby ti to takhle zbytečně rozhodila.....

elys
29. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............43..........32.............33..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............33..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............29...........30.............12.......Clost.
Jeny.......................30...........2r.................29..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...28...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............24......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............24...........21............10......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............24..........33.............10......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............23...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............19..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m..............18..........28..............4.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................15...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............14.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+4............................???..................Listovka

fori
29. srp 2011

@tyrisa dííííky za vysvětlení 🙂 🙂 už jsem v klidu 🙂

tyrisa
29. srp 2011

@elys To je úplně jedno kolik budeš mít pak,protože třeba ti klesne BT na 36,5 ráno a pak přes den naměříš 37,1 a MS ti stejně příjde...protože bt klesla......

mijadave
29. srp 2011

@markyzza ahoj, dik za podporu, ved jasne, pockam, uvidim, uz nemozem testit, lebo uz doma nemam tt 😀 a do lekarne nepojdem, kym nebude meskat 😀 nastastie okolo ziadnej nechodim a tu co mame par metrov od domu zatvaraju skor, ako pridem z prace 😀 to s tymi trenkami, neuveris, no ja som tak 4x otehotnela na prvy sup.... a teraz 😠 tak Ti drzim paste, nech si nakazena od teriozy 😀
@elys kiez by si mala pravdu... 😉 dik za podporu... inak to, ze Ti klesla teplota, nevadi, este ju nemas pod cover line... na ff som pozerala tehu grafiky a velmi vela som tam nasla, co mali pokles teploty a aj tak boli tehu 😉

dievcata, na dnes sa s Vami lucim, idem uz konecne na ten gulas... zatial pa a budem tu zajtra 😉

dicinka1
29. srp 2011

baby,nemáte náhodou na predaj ovulačné testy? 😵

veronicka33
29. srp 2011

@dicinka 1 ahojky ovu testy a tehu predávajú na stránke Mimibazár.sk 🙂

veronicka33
29. srp 2011

@terioza1 júúúúúj nádherná fotečka 🙂dúfam že už aj my ostatné budeme mat takú :(no zajtra čakám mrchu kríže ma začínaju boliet,inak sranda lebo inokedy ma bolia týžden pred mrchou a teraz nič iba dnes :(tak uvidíme zajtra ale nejako sa mi posunuli lebo som mala 25-26 den a teraz až 29 :(