Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
29. srp 2011

@veronicka33 taky doufam, z se brzy dockate.... 🙂 To neni mozny, aby jedna spermijka z miliady se nezaklubala do vajicka prece..... To mi hlava nebere..

veronicka33
29. srp 2011

@terioza1 hm no uvidíme dnes už cítim kríže zajtra má dorazit mrcha a možno že tu bude už dnes :(

terioza1
29. srp 2011

@veronicka33 ja to fakt nechapu....... treba nebli kriz z ms ale z tehu

veronicka33
29. srp 2011

@terioza1 no uvidíme ale moc tomu neverííím,ale bodaj by si mala pravdu 🙂

kacnov
29. srp 2011

ahoj holky tak musím v pátek do CAR na vyvolávačku MS ale stavy co mám dnes to je hnus je mi na zvracení nohy mám oteklé jako papuče chce se mi spát no hrůůůůza ☹ ☹ a TT negativní tak nevím co to je ale takové příznaky na ,MS fakt nemívám

zana21
29. srp 2011

@kacnov Zkus testnout za 2 dny a výsledek může být úplně jiný 🙂 Snad to výjde 🙂

kacnov
29. srp 2011

@zana21 no moc si nemyslím už je to 6 dnů co mi měla přijít MS to už by ukázal :/

zana21
29. srp 2011

@kacnov Neztrácej naději, u každého je to jiné. Uvidíš v pátek, co ti řekne doktor. 😉

ivussska
29. srp 2011

Ahoj holky, já jsem dnes 4 DPO a děsně mě bolí prsa a břicho na levé straně. Tohle byl můj první cyklus s clostíkem. Myslíte, že je možné aby zabral napoprvé?

jeny
29. srp 2011

ahojte, ja som dnes 2 DC, nestiham citat ani velmi pisat, dcera ma zajtra narodky tak uz sme po jednej oslave a chystame este dalsiu s kamaratmi zo skolky 🙂 ale myslim na vas a dufam ze niektorej to tento mesiac vyjde, najlepsie vsetkym 😉

lorreine
29. srp 2011

@ivussska Mozne je urcite vsetko 😉. Uz som pocula o tom, ze Clostilbegyt zabral hned po prvom cykle brania. U mna zabral po druhom, ale mozno by to bolo uz pri prvom, keby sme sexik trochu lepsie nacasovali 🙂. Ale neviem, ci by si priznaky tehu mohla mat uz tak skoro...ale teda ako som pisala, mozne je vsetko. Hlavne sa nestresuj a pockaj si na ms...mozno teda nedorazi...drzim palecky 🙂

lorreine
29. srp 2011

@kacnov A mavala si problemy s tym aj niekedy predtym? Beries okrem Clostiku aj Utros alebo nieco podobne? Ak ano, tak je divne, ze ms nikde...to by som asi fakt povedala, ze sa vam to podarilo...moc moc Ti to prajem 🙂

kacnov
30. srp 2011

@lorreine jojo měla já beru clostil a pak metformin.ale právě sem si říkala minulý měsíc tělo samo spustilo MS a ted nic ☹ zase sem se radovala zbytečně ☹ ale co už pátek to jistí jdu na vyvolávačku

elys
30. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............44..........32.............34..... Clost., Duphaston
Kacnov..................23.........12m..............34..........28........................Clost.,
Elys.........................29.........1.5r..............30...........30.............13.......Clost.
Jeny.......................30...........2r.................30..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...29...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............25......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............25...........21............11......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............25..........33.............11......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............24...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............20..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............19..........28..............5.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................16...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............15.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+5............................???..................Listovka

mijadave
30. srp 2011

dobre ranko dievcata 😉 hlasim mierny pokles teploty ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810

elys
30. srp 2011

@mijadave ahoj. nebojkaj, stale si nad ciarou.. este neni nic stratene. 😉 ja som zasa spravila kravinu N-tej triedy dnes rano ☹

elys
30. srp 2011

@mijadave si len 11DC, to este skoci hore

mijadave
30. srp 2011

@elys a co take si spravila??? 😕

elys
30. srp 2011

@mijadave ja si meriam teplotu tak medzi 7.15 a 8.15 cca.
rano som sa zobudila uz o piatej tak som si 5.30 zmerala a ukazalo mi 36.4. tak som si povedala, ze co uz, isla som sa napit, hodila nieco do ust, sla na wc a naspak do postele. okolo 6.00 som zaspala a zobudila sa o osmej no a teplota bola 37.3. som z toho jelen.. radsej som si nic nezapisala ale myslim ze nizsia je spravna

mijadave
30. srp 2011

@elys fuha, tak to Ti teraz nepoviem, ktoru BT brat... ale kolko si spala pred 2.meranim? ak 2 hodky, ja by som asi brala tu druhu... 😉

elys
30. srp 2011

@mijadave uvidime, ja len dufam, ze zajtra budeme mat obidve krasnych 37,2 a mozeme sa cely den usmievat 🙂 drzim vsetky palceky. a heslo snaziliek by som dala: "nevzdavat sa, nevesat hlavu a snazilkovat"

mijadave
30. srp 2011

@elys to si vystihla, suhlasiiiiiiim 😀

janielik87
30. srp 2011

Ahoj baby 🙂 Mne dokina dala clostilbegyt, ale chceli sme skusit este bez liekov 🙂 Dala mi ho uz v juni. Doteraz nic nove ...takze buduci cyklus ho skusim zobrat. Dnes som len 16DC...pri mojich 40 a viac dnovych cykloch. Tak drzte palce.

elys
30. srp 2011

@janielik87 ahoj. tak pri takych dlhych cykloch by som nevahala a skusila ho hned, hlavne preto, ze skracuje cyklus a samozrejme pomaha otehotniet. samozrejme drzime palce.

tyrisa
30. srp 2011

Ahoj holky,tak dneska si jdu do lékárny pro fytosoju a příští měsíc už nenechám nic náhodě......

maminka142
30. srp 2011

Ahojte maminky a budúce maminky 🙂 Tak ja som dnes, ešte len 2 DC, ale od zajtra 3DC do 7DC mam užívať clostilbegyt 😅 Tak dufam, že to snaď pomôže 🙂 Držím vam všetkym palčeky, až si tu všetky v septembri napíšeme, že sme mali na teste // 😀 Veľa šťastia 😉

maminka142
30. srp 2011

@elys dufam, že ta tabulka nie je pravdiva a nebude nam to trvať tak dlho

valinka30
30. srp 2011

Dnes na utz 11. dc s clostilem a jsou tam dva folikuly 18 mm. Máte někdo zkušenost, kdy asi může přijít ovu?

tyrisa
30. srp 2011

@valinka30 typuju tak tři dny.....max.ted bych začala zkoušet ovu testy....

valinka30
30. srp 2011

@tyrisa Děkuju 😉