Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
30. srp 2011

zase pstros 😀 ak preju @aduskatt , aby to tentokrat vyslo 🙂

maminka142
30. srp 2011

@aduskatt hm, to maš fakt super 😉 A tych 26 mm by aj mohlo stačiť nie? Či?

mijadave
30. srp 2011

@terioza1 to ma mrzi, ale to sa zrovna, uvidis 😉 ja nemam nic nove, mam tehu priznaky, no tie som mala v podstate kazdy mesiac, tak cakam do piatku, ci dorazi ms alebo nie... grafik sa mi zatial drzi, aj ked dnes som klesla o 2 dieliky 😒 ale stale je teplota dost hore... tak uvidime, ci zajtra klesne alebo nie... 😉 to cakanie je hrozne... 😠

@maminka142 mne dost sposoboval cysty a hrooooozne som pri nom pribrala - 10kg, brucho mam ako v 7 mesiaci a kazdy sa pyta kedy cakame... a je to dost neprijemne, ked sa dlho snazis... neviem, ci mi ho dr este nasadi, povedal, ze mam dojst v septembri tehotna 😀 snazim sa splnit prikaz 😀 😀 😀 teraz beriam isoflavonoidy, ktore su ako clostil, no nesposobuju mi cysty a hlavne, su na prirodnej baze, je to vytazok zo soje... 😉 a samozrejme jeden dalsi dovod tu je - mm uz nechce, aby som to brala... mala som hrozne vykyvy nalad, dost ma pobolievali vajecniky, celkovo som bola podrazdena a este ako som spominala som aj pribrala... tak sme sa dohodli, ze to na nejaky cas nechame len na tej soji co sa tyka liecby 😉
ake mas davkovanie? ja som mala 2x1, brala som to po jedle... 😉

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 NO, STACIT BY MOHLO, ALE MNE ZASA RASTU PSTROSIE VAJKA, XIXI, MIN MESIAC DO 34mm, tak uvidime, ovulka bude u mna tak 19 den, takze zasa to vyzera na 35 mm pstrosa
@terioza1 presne tak, budem mat pstrosicata🙂)

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 a ja sa divim, ze tak dlho neviem otehu🙂) sak pstrosicyta daju isto zabrat, hehe.ale tak snad uz by aj bol najvyssi cas

terioza1
30. srp 2011

@mijadave to doufam, pak je to hrozny.... jeste ze nezvracim.... miluju ale slepici polivky z pytliku 😀 A bramborovy kase z pytliku 😀 Jinak jsem dneska dostala tehu prukajdu, bylo nam pogratulovano - opet jsem brecela 😀 Ja fakt brecim kdyz se rano probudim, kdyz se na me nekdo podiva spatne, kdyz jdu spat..... proste furt 😀 V praci se me neustale ptaj, co mi je, protoze ja byla vzdycky vychechtana, ted nemam naladu se zasmat 😀 A pak me prepadne ten zachvat smichu.... no.. tak to vidis, jak jsem dopadla 😀 No... Budu platit nejaky vysetreni, nejdriv 560,-Kč pak 1000,-Kč.... uz to zacina... ale asi si budu muset zvykat, bude hur... kolik mas tu bt? A kdyz budes kdyztak testovat?

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 uz som si myslela, ze mam schizu, xixi.a my fakt piseme subezne v dvoch temach🙂

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 gratulka ku knizocke🙂

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt ja to taky nechapu.... ty pstrosi vejce a do toho miliardy spermii.. nerikej mi, ze se jedna proste nezakousne.. ja tomuhle proste nerozumim.. hlava mi to nebere..

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt dekuju moc 🙂

lenca_acnel
30. srp 2011

No tak já nevím, ale já brala Clostil 4 cykly v kuse bez žádné pauzy a bez UTZ, tak to ten můj doktor je asi na hlavu, když od Vás ty zprávy čtu, tak jsem z toho celkem nervózní (teda ono jsem nervózní tak jako tak, že se nedaří). No to se ho na to zítra pěkně poptám, ale chceme s přítelem stejně zkusit CAR, takže doufám, že vyberem nějaký, který nám sedne, aby se o nás dobře starali a dělali vše pro to, aby bylo co nejdříve mimčo.

Všem děkuju za rady a přeju dobrou noc.

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 ved to..a taku dlho dobu.......no, miliardy nemame, len miliony, aj to len par...ahaaaa, preto to pstrosie vajko, aby ho lepsie nasli 😀

maminka142
30. srp 2011

@mijadave fuuuha, tak to som ani netušila, že to môže spôsobovať cysty 😖 Ach o tom priberaní to je hrozne, ja už mam o 6 kg viac, ako po pôrode 😖 Tiež stale do seba niečo pcham a už ma to nebaví 😖 Ale tento clostil mam prvy krat, tak dufam, uvidim ako to pôjde 😅 Dávkovanie mam 1x1 denne, tak uvidím 🙂 Ale nebojkaj v septembri sa nam to už snaď podarí 😉

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt no i ty miliony jsou dobry.... neco umre jeste nez to dorazi k vajicku, neco zlikvidujes ty jako reakce na cizi vec v tvym tele, ale stejne tak jsou statisice.... ja to proste nechapu..

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 zvlast, ked staci jedna jedina.....no, uvidime...dnes napr zistili, ze mi vobec nepracuje jeden vajecnik, pracuje iba ten druhy, a ten produkuje pstrosie vajka..ibaze, podla hladiny AMH by som mala mat PCO, ( AMH mam 15,3), ale podla uzv to tak nevyzera.sa obavam, ze tam bude nieco uplne ine este.......uvidime v CARe

maminka142
30. srp 2011

@aduskatt fuha, tak to si super žena 🙂 Ja som tiež mala minuly mesiac 18DC ovulu 🙂 a 4 dni predtym mal folik 22 mm 😅

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt ty jsi stejne zvlastni baba 😀 ani doktori si s tbou nevedi rady 😀

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 ja asi skusm veterinara, ten sa vyzna v pstrosoch, xixi..........no, ja dufam, ze v CARe nieco poriesia

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 sak ja dnes, ako som pisala uz 26,3mm, v piatok to odhadujem na 35 mm a ovulu

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt 😀 asi ti ani nic jineho nezbyde.... ... kdy jdete do caru?

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 pockam, ci teraz dojde svina a ak hej, tak prasime do CARu

maminka142
30. srp 2011

@aduskatt hihihi, presne som si to aj ja všimla a myslela som si, že zle vidím, že sa mi to zda 😀 A naozaj si píšeme subežne 😀 Sranda 😀

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 tiez som chvilku o sebe zapochybovala🙂

maminka142
30. srp 2011

@aduskatt Nebojkaj, tento krat nam to vyjde 😉

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt tak preju, aby nedorazila 🙂

mijadave
30. srp 2011

@terioza1 http://www.fertilityfriend.com/home/361810 teplota bola vcera 37,2 a dnes 37... 😉 testit asi az v piatok alebo v sobotu... dnes som len 11DC 😉
@lenca_acnel nie je zac, dufam, ze som Ta nevystrasila... tak nech zajtra u dr dobre pochodis a nech Ti robi ten UTZ a nech vyberiete dobry CAR 😉
@maminka142 tak dufam, ze sa podari... 😉 prajem to vsetkym 😉 ked Ti dal 1 denne, je to dost nizka davka, takato by nemala sposobovat problemy 😉 na Tvojom mieste by som to brala rano... 😉

aduskatt
30. srp 2011

@maminka142 dufam🙂)
@terioza1 aj ja si to zelam.....len neviem, ci sa aj po tolkych rokoch deju zazraky

terioza1
30. srp 2011

@mijadave 11DC???????????

mijadave
30. srp 2011

@terioza1 joj, blbost som napisala, som 11DPO a 25DC 😀 😀 😀

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt dejou..... tady na mk jsem se vcera nebo kdy docetla o holcine, ktery rekli, ze deti nemuze mit.... a lup ho, hned ten mesic byla tehu 🙂)) takze zazraky se fakt deji 🙂