Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sambuca
31. srp 2011

@mijadave no tak vidíš, 5x to bylo vždy po termínu MS, tak se zbytečně nestresuj! Můžu se Tě zeptat? Vždy si potratila, nebo kolik máš prcků?

mijadave
31. srp 2011

@sambuca jasne, mozes 😉 mam dva prcky, hoci sa im uz tak povedat velmi neda... dcera ma zajtra 7 rokov a syn v decembri 10 😉 no 3x som potratila... 😢

mijadave
31. srp 2011

@elys suhlasiiiiiiiim 😀 😀 😀

aduskatt
31. srp 2011

@elys 🙂) ze poclostilove tehulky🙂)

aduskatt
31. srp 2011

@sambuca to clostil bez folikulometrie?.kks, tak ja ako laik viem, ze je to nutnost..co robia ti lekari, sakra?

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt presne to iste si hovorim, ved to nie je prva baba, co nam to tu napisala... tiez nechapem.... 😨

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave inak, som si vsimla, ze to pisu babenky od susedkov.........nechapem, asi tam maju ine zvyklosti...........aj vcera, ta kocka bola z CR.................Slovenky chodia vsetky.......osobne si myslim, ze je hazard nesledovat to na sone.........

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt aj ja si myslim, ze je to hazard, zvlast po mojej skusenosti... 😉

sambuca
31. srp 2011

@elys děkuji !! To beru, uzavřeme pakt těhulek! 🙂

sambuca
31. srp 2011

@mijadave to je šílený! Ale zase už máš 2 zdravý potomky.. to je super!

sambuca
31. srp 2011

jj holky, taky jsem si nemohla nevšimnout, že když jsou tu holky, co na folikulometrii nechodí, jsou z ČR, nechápu to.. ale co se dá dělat!

mijadave
31. srp 2011

@sambuca to hej... 😀 ale s mm tuzime mat 3 deticky... vezmi si, ze vsetky tehu som mala na prvy sup... teda okrem syna, ten bol na 3. 😀 a teraz??? 😠 😠 😠 no co uz... 😉 a Ty mas nejakeho prcka? 😀

sambuca
31. srp 2011

@mijadave nene já prcka nemáám.. 2 přirozený těhu a 2x MA, 2x IVF ale bez úspěchu... pak rozvod a teď se snažíme s přítelem.. stavíme barák, já hledám novou práci, prostě všechno odznova... ale poprvé v životě mám dojem, že takhle je to správně!!

lienkapp
31. srp 2011

@aduskatt ahoj, tak ja sa vam do toho trošku zamiešam. Som zo SR a tiež som nechodila na folikulometriu. Nakoniec to uzavrel, že clostil nezabral, takže neviem celkom ako na to prišiel.Teraz som bez clostilu a pred laparkou. Ale už mi stihol Dr. povedať že on to vidí na umele oplodnenie. A ešte k tomu mam PCO :(

mijadave
31. srp 2011

@sambuca prepac moju nevzdelanost, ale co je MA? aj ked asi tusim, co to je ☹ novy zaciatok, wow... tak prajem vela stastia 😉
@lienkapp mne clostil nezabral na tehu, zato mi upravil cyklus, lebo predtym som to mala desne...tiez mi povedal, ze jedine riesenie asi bude umele oplodnenie, no po laparke zmenil nazor... tak mi vtedy napisal este na 3 mesiace clostil a teraz mam pauzu... tak som si naordinovala soju 😀

kacnov
31. srp 2011

@elys ano? tak to je super a jak to bere manža/přítel?nebojí se nebo nemá tokový strach? ten můj je uplně v p.....! ☹

terioza1
31. srp 2011

@aduskatt ahoj, ja taky prece nechodila na utz s folikama....

sambuca
31. srp 2011

@mijadave MA je missed abort (zamlklé těhotenství) taky jsem se to dozvěděla před pár dny 🙂 Jen předávám info dál.. Děkuju, šťěstí bude asi třeba, ale kdo by ho nepotřeboval, že?

sambuca
31. srp 2011

@terioza1 Ahoj, taky ne.?. no vidíš a je z Tebe těhulinka, taky neházim flintu do žita..! Povedlo se Ti otěhotnět v kolikátém cyklu s Clostíkem?

aduskatt
31. srp 2011

@terioza1 takze tak ako pisem.asi kocky z CR nechodia na uzv................a my slovenky ano.....ale ved ja nehovorim, ze kvoli tehu treba, ale treba sledovat vajecniky, ved clostil je streroid a na vajecnikoch moze nechat neplechu, napr cysty a podobne pozdravy....nastastie nie u kazdej s to prejavi.btw, ako lekar moze vediet, ci clostil zabera, ked to nesleduje?

terioza1
31. srp 2011

@sambuca ja ho mela dv cykly, ale ne na otehu, ale na to, abych vubec ovu mela.. nebo ja ji mela, ale nejakou zvtom mesici, co jsem ho nebrala....

aduskatt
31. srp 2011

@lienkapp a ako bez ultrazvuku dosiel na PCO a na to, ze clostil nezabral??.tak to by ma silno zaujimalo............

terioza1
31. srp 2011

jezis, blbne mmi pc... mela jsem ji najakou zvlastni a otehu jsem kdyz jsem clostil nbrala uz

terioza1
31. srp 2011

@aduskatt no, myslim si, ze po 2cyklech brani by se asi muj dr na me podival.. ale ja ovu citila.. takze asi proto jsem nesla.. ja nevim...

sambuca
31. srp 2011

@terioza1 aháá, tak to jsme na tom cca stejně.. mě měl nahodit vaječníky zpět do chodu a tím pádem ovu i MS. A snad se i povedlo.. ovu testy se teda tvářej dost zajímavě, ale teplota dobrá.. tak uvidíme! Kéž by to vyšlo tak rychle jako Tobě.. 😉

lenca_acnel
31. srp 2011

Ahoj, tak jsem se vrátila od gyndr., tak jsem se ptala, proč mi nedělal UTZ - Prý, že jasně z grafz BT je vidět, že cyklus byl ovulační a u mě se nepředpokládal růst cyst. No tak nevím, každopádně, clostil už neberu, tak teď už je to jedno.
@mijadave Taky každý měsíc doufám, že ta mrška dolů nepůjde a ono stejně nakonec 14. DPO klesla, ale tak člověk potřebuje věřit a mít naději, aby se to nakonec povedlo. 😉

mijadave
31. srp 2011

@sambuca joj ja trubka, ved jasne, akoby som to nevedela, ked mam za sebou 3 😠 nejak mi to nedotuklo, prepac... 😉 a to stastie, to fakt potrebujeme vsetky, no Ty do noveho zaciatku este viac 😉

terioza1
31. srp 2011

@sambuca telo prej ma po clostilu rebound fenomen - telo reaguje jeste asi 2mesice tak, jako bys brala clost...

mijadave
31. srp 2011

@lenca_acnel jasne, nadej je vzdy, clovek dufa do poslednej chvile....

lenca_acnel
31. srp 2011

@sambuca Ahoj, já taky brala closti, dva cykly a když jsem měla v pořádku křivku BT, tak mi ho gyndr. napsal ještě na další dva cykly a vůbec mi nic o folikulometrii mi neřekl a vůbec jsem na ní nebyla. Dozvěděla jsem se to od mojí endokrinoložky, že mi jí měl dělat. Ale clostil už neberu, tak je to už jedno.