Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
2. zář 2011

@jeny já beru clostil 3-7DC a na folikulometrii chodím 10-12 DC

elys
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............47..........32.............37...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............28......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m.............28..........21............14........Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............28..........33...........14........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............27...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............23..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............22..........28..............8.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............19..........34.............2........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............18.....................................Clost.Listovka,Utroš
Jeny.........................30............2r.................6..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............3..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............3..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............3..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................8+6......................8..............10.-12.4.............11.10........Listovka

elys
2. zář 2011

Holky uz to zacalo. prvy den clostiku, na nedelu som si vybavila v bare volno, lebo posledna skusenost bola, ze od tretej tabletky som mala neskutocne depresie a bola podrazdena, kricala som po zakaznikoch a ucila ich slusnemu chovaniu.. no strasne nieco 😀 dufam, ze ma to dnes nelapi... a vase vedlajsie ucinky?

aduskatt
2. zář 2011

@elys prosim 1DPO🙂
a moje vedlajsie ucinky, neskutocna bolest pocas ovule, nafuknute brucho, trojite videnie......

aduskatt
2. zář 2011

nevieme niekto, co je s very-sad?

valinka30
2. zář 2011

@tyrisa Nesílí, je skoro neviditelná. Tak doufám, že do konce týdne se objeví!

valinka30
2. zář 2011

@kacnov A kdy míváš ovu?

valinka30
2. zář 2011

Ještě by mě zajímalo - beru clostil a utrogestan. Co když se stane, že nasadím utroš ještě před ovu? Všude čtu, že to pak ovu blokuje. Beru ho 16. - 25. dc.

sambuca
2. zář 2011

@elys můžu poprosit o změnu v tabulce? Jsem 1 DPO (teda doufám) 😉 děkuju!

sambuca
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............47..........32.............37...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............28......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m.............28..........21............14........Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............28..........33...........14........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............27...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............23..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............22..........28..............8.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............19..........34.............2........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............18..........32.............1.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................6..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............3..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............3..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............3..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................8+6......................8..............10.-12.4.............11.10........Listovka

sambuca
2. zář 2011

sem si to změnila sama a dopsala si tam Clexane, snad to nevadí.. 🙂

aduskatt
2. zář 2011

@valinka30 ano, je to tak, utros ovu blokuje

aduskatt
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............47..........32.............37...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............28......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35..........20m.............28..........21............14........Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Zana21..................30..........2m...............28..........33...........14........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............27...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............23..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............22..........28..............8.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............19..........34.............1........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............18..........32.............1.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................6..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............3..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............3..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............3..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................8+6......................8..............10.-12.4.............11.10........Listovka

aduskatt
2. zář 2011

aj ja som sa opravila v tabulke🙂))

zana21
2. zář 2011

Ahojky holky, tak jsem dnes nevydržela at estla. NIC, ani náznak ducha. Úplně bílo. Tak se asi brzo zařadím zase dolu do tabulky 🙂

aduskatt
2. zář 2011

@zana21 to ma mrzi.........terioze tam uz naspodu musi byt smutno..............

zana21
2. zář 2011

@aduskatt děkuji 🙂
Asi na nás málo prská ty těhotenský bacily 🙂

aduskatt
2. zář 2011

@zana21 sak aj mne sa zda🙂.

valinka30
2. zář 2011

@aduskatt V tom případě jsem naštvaná, že mě na to mudr neupozornila. Ještě jsem se jí na to ptala a řekla, že utroš mám normálně vzít 16. dc. Ale co když ovu bude až potom, že.

aduskatt
2. zář 2011

@valinka30 mna tak pol roka tahali za nos 😠

valinka30
2. zář 2011

@aduskatt Je to hrozné, že se to vůbec děje! Člověk už nemůže ani doktorům věřit.

puckal
2. zář 2011

@kacnov ahojky tak já jdu na ko také 9.9.2011, a domluvíme se na termín IUI. Jen doufám že tam něco naroste, beru od3 DC do7DC 1-1-1. Tak snad aspon jeden folik naroste 😅

puckal
2. zář 2011

@valinka30 to znám já brala orgametril a nevyhovoval mi a někde jsem četla že brání těhu tak jsem se zeptala u Dr. přímo v Caru a je to tak, nasadil ho moc brzo, takže at jsem zobala clostík, bylo to na nic. Ted mi daly utroš 3x1 a beru ho až po potvrzení ovulky 🙂

markyzza
2. zář 2011

Mijadave, ahojky. Tak jak. Netrpělive pořád pročítám, jestli tu nebude pozitivní testík u tebe. 😉 Já jsem teprve 5.DPO a je hrozný, jak to najednou pomalu utíká. 😅 Ale tentokrát necítím vůbec podbřišek jako minule nic. Jj, ještě dlouhé dny čekání. I mi ted vyšel krásně pozitivní ovu testík a i jsme se snažili v tu dobu,tak už by se taky mohlo štěstíčko usadit i u nás.Snažím se zaměstnávat ještě víc. Koukala jsem, jaký krásný dortík jsi udělala. Já se taky chystám nějaký udělat. Mamka bude mít narozky. Tak budu mít příští týden asi práce dost. 😀 😀
Tak držím všem holkám moc pěsti, ať brzy vidím tady pozitivní testíky od všech . 😵 😵

valinka30
2. zář 2011

@puckal Tak to je síla! Já si utroš teda asi posunu sama až se mi bude zdát, že je po ovu.

aduskatt
2. zář 2011

@puckal ja tiez tak pol roka clostyl nadarmo brala☹

markyzza
2. zář 2011

A když se tu bavíte o těch doktorech. Tak třeba u mně mi dr. pořád tvrdila přes rok a půl, že jsem úplně vpořádku a že je divné, že nejsem už těhotná. Nebyla mi schopná vzít ani krev na štítnou žlázu nebo hormonální profil. No a když jsem pak už byla v Caru, tak tam mi za jednu návštěvu zjistila PCO, sníženou funkci štítné žlázy. 😠 No byla jsem naštvaná jako pes. Taky jsem věřila dr., že ona víc, co dělat.

aduskatt
2. zář 2011

@markyzza mne v CARe zistili PCO a moj dr teraz zistil, ze PCO asi nemam, ale ze mi absolutne nepracuje lavy vajecnik, ale ze vobec................a v CARe ani zmienka o tom, ze mam otocenu maternicu naopak.no proste haluz

markyzza
2. zář 2011

@aduskatt : jo je to fakt děs. Člověk spoléhá na doktory a nakonec aby se člověk skoro léčil sám nebo se dožadoval nějakého vyšetření. Já si přímo vyprosila laparoskopii s hystereskopií malé a velké pánve. Prostě komletní prohlédnutí spodku. A to jsem dr. přemlouvala možná měsíc, aby mi napsala doporučení. 😕 Samozřejěm že už u té dr. nejsem. Našla jsem si suprového a věřím, že nám pomůže s druhým a nebudeme muset podstupovat IUI. Věřím mu fakt hodně.

aduskatt
2. zář 2011

@markyzza no bodaj by vam to vyslo🙂
aj ja som zmenila, aj doktora aj CAR menim...............
btw, baby, som si upravila trosku davkovanie, lebo mi proste nevysli lieky a kvoli jednej tabletke kupovat cele balenie sa mi nechcelo.tak som uzivala clostil pol tabletky vecer od 5 do 8 dna.a ze aka ukazkova ovula dosla🙂))aj sliznica vyrastla nad 1 cm.......ale doktorovi som sa nepriznala, ze som uzivala kratsie a mensiu davku.......aj tak som myslela, ze pri tej ovulke steny zoskriabem od bolesti