Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
3. zář 2011

@nathali Jeee, Natálko to je super,mooc ti to přeju.Tak držím palečky,ať se vše vyvíjí tak jak má. 🙂

tyrisa
3. zář 2011

@valinka30 Super,vypadá to,že ji budem mít stejně 🙂

kacnov
3. zář 2011

holky tak sem si včera vzala první tabl.clostíku a valila sem celej den uklízela jsem jak divá 🙂 náš domek 4+1 sem zvládla v rekordním čase za 4 hodky uklizeno vysáto utřený prach umyté okna no drsný tak nevím jestli nemám nějaké jiné učinky 🙂))

kacnov
3. zář 2011

@nathali vééééééliká gratulacéééééé co na to přííítel??

nathali
3. zář 2011

@kacnov priatel sa strasne tesiii uz vybera kocik a auto-kombik pre mimi 😀

markyzza
3. zář 2011

@mijadave Ahojky. Tak zase mrcha došla potvora. 😠 No já mám zatim ještě čas. Přijde mi 12.9., ale taky se děsně bojím, že zase dojde. 😅 Kéž by nám to už vyšlo,co? 😉 🙂 Bych byla nejšťastnější na světě. 😉
@nathali : velká gratulace. Doufám, že mě tvůj pozitivní testík nakazí a taky je teď najdu. 😀 😀 Snažili jste se dlouho? Nevím, jestli jsi to tu někde psala tak se omlouvám. 😅
@veronicka33 : jj vyzkoušej testík. To j divně, když jsi měla takhle krátkou MS. To vypadá pořád nadějně. 😵
@aduskatt : se omlouvám, ale jsem asi blbec ale nevím, co je to deadline 😅

terioza1
3. zář 2011

@nathali no parada... moc gratuluju.... jen at se mimi drzi... 🙂))

nathali
3. zář 2011

@markyzza dakujeem 🙂 no my sme sa snazili vyse dvoch rokov ale potom sme mali doma krizu a skoncilo to // 😀
dakujem baby 🙂

tyrisa
3. zář 2011

@nathali A že jsme ti to neříkali,co? 😀

veronicka33
3. zář 2011

@nathali Nie neskúšala lebo každý mesiac mám ms normálne a teraz ?no vlastne iba dva dni takže testovat budemasi až neskor po ovulke ak nejaka bude 🙂

veronicka33
3. zář 2011

@markyzza no ja neviem akosi sa toho bojím aby som nebola zase sklamaná :(

veronicka33
3. zář 2011

ahojky dievčatá možem sa opýtat?dnes som iba 4 DC a mám pichanie v lavom vaječníku čo to može byt?je to take ako ked mávam ovu bolesti može to byt ovu?ale ved to by bolo skoro,ale dala som si vypočítat plodne dni cez taký inštitút a tam mi vždy vychadzaju plodne dni cez ms tak už tomu vobec nerozumiem :(

aduskatt
3. zář 2011

@markyzza deadline je urceny cas, dokedy nieco vykonas, urobis,....

aduskatt
3. zář 2011

@nathali gratulkaaaa..posli virusiky, vela vela🙂

lienkapp
3. zář 2011

@aduskatt no o tom že mam PCO som mu povedala ja, lebo som menila Dr. tak som vedela od toho predchádzajúceho že to mam. A on nič, ani UTZ ani nič. Nasadil clostil a stale zvyšoval davku. Ja som chodila 21 DC na odbery progesteronu a on z vysledkov povedal, že ovulka nebola.

veji
3. zář 2011

ahojte baby. prosim vas, viete mi niekto poradit.... vcera som si prvy karat v zivote robila ovu test a vysiel mi tam len taky slaby duch. po kolkych dnoch mam test zopakovat???

elys
3. zář 2011

@veronicka33 veronicka neuveris, ale ja som dnes poobede tiez mala pichanie na lavom vajci a tiez som 4DC, urcite sa tam nieco deje, pretoze min.mesiac bola ovulka na pravom, tak teraz je volaco na druhej strane. tiez som z toho jelen ze tak skoro pichalo...

valinka30
3. zář 2011

@tyrisa Tak aby z toho konečně něco bylo! Já mám pozitivní ovu test i dnes, tak jsem z toho trochu jelen.

veronicka33
3. zář 2011

@elys no vidíš,a potom aby clovek tomu rozumel 🙂ja neviem ako to je lebo ani nemeriam BT a ani nepíšem do grafu,takto som aspon v klude a nemám nervy že kedy asi nechame to z mužom na náhodu bude to tak lepšie ako sa stále kontrolovat až mi začne z toho hrabat 🙂

aduskatt
3. zář 2011

@lienkapp nejaky expert🙂

mijadave
4. zář 2011

ahojte dievcata 😉 prisla som na chvilku, budem tu zase asi az vecer, tak spravim tabulku 😉
@markyzza no dosla a v plnej parade 😠 aj ja by som bola rada keby to uz konecne vyslo 😉

mijadave
4. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............49..........32.............39...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............30......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m...............30..........33...........16........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............29...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............25..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............24..........28..............10.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............21..........34.............3........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............20..........32.............3.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................8..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............5..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............5..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............5..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............2..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................9+1......................8+2..............10.-12.4.............11.10........Listovka

maminka142
4. zář 2011

@mijadave tak to je pekna blbosť 😅

tyrisa
4. zář 2011

@valinka30 Já už netestuju a sleduju teplotu tedka,čekám na zestup,akorát,že mi vždycky jeden den stoupne a pak zase klesne a furt dokola.Na ovu musí být minimálně třídenní vzestup.Břicho mě bolelo včera večer,ale ne nějak moc extrémně,minulý měsíc jsem to měla horší.tebe břicho nebolí?Co hlen...a bt měříš?
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

tyrisa
4. zář 2011

@veji A který den cyklu jsi? Kdy míváš ovulavci? Já bych testla pozítří zase....

sambuca
4. zář 2011

Ahojky holky, koukám, že máme další těhulku.. tak obrovská gratulace! Jinak já jsem dnes 3 DPO a pěkně mě začínají bolet prsa a pálit bradavky, měla jste to některá po Utrogestanu? Zavádím si 2x1 tbl. Polykat se mi ho nechce, za prvé blbě snášim hormony a za druhé bych pořád spala..

dicinka1
4. zář 2011

@nathali gratulujem..super..dalšia tehulka.. 😉 😵

veji
4. zář 2011

@tyrisa som 12 den cyklu. ovulacia.... no to je tazko povedat. mala by byt 13 - 14 den, ale menzes nemam pravidelny, takze neviem. v piatok bol na teste duch a dnes je ovela slabsi. je mozne ze ovulacia uz bola??? som z toho jelen 😒

tyrisa
4. zář 2011

@veji Může se stát,že máš zředěnou moč.Já jsem měla jeden den odpo skoro pozitiv a o pár hodin později negativní,protože jsem hodně pila,druhý den to bylo pozitivní,takže to může být tím...doporučuje se před testem 2hodky nepít.nemyslím,že jsi už měla ovu,pokud jsi dnes 12DC,zkus zítra pozítří atd,ted máš dny kdy se doporučuje testovat.A ještě něco,pokud budeš mít pozitivní test ovulace nastáva do 48hod,takže hups na to 🙂

veji
4. zář 2011

@tyrisa snazila som sa menej pit, ale asi slabo 😒 a je podla teba lepsie snazit sa kazdy den, alebo radsej kazdy druhy? dakujem za odpoved 🙂