Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
4. zář 2011

@maminka142 co je pekna blbost? 😕

tyrisa
4. zář 2011

@veji Já se snažím každý den,malou jsem počala v době kdy jsem se s přítelem milovala 2x-3xdenně,takže na nějaký obden moc nevěřím.

valinka30
4. zář 2011

@tyrisa Bt už neměřím, pač si myslím, že může být ovlivněná hormonama - beru utrogestan a clostil. A hlen byl. Měla jsem pátek, sobota pozivivní ovu test a dnes v neděli už zase negativní, tak spoléhám na to.

maminka142
4. zář 2011

@mijadave Ta tabulka 😕

mijadave
4. zář 2011

@maminka142 a preco sa Ti to zda ako blbost? vsetkym vyhovuje... 😕

terioza1
4. zář 2011

@maminka142 kouknu sem a hned vim, kolikaty jsem tt... 🙂 Ja mam hlavu deravou... a plete se mi to... takhle kazda vi, na cem je...

maminka142
4. zář 2011

@mijadave
@terioza1 baby asi som tu tabulku zle pochopila 😕 Myslela som si, že to je tabulka (štatystika )snaženia, písala som, že je blbosť, že 28 ročna žena ma ja neviem snaženie 2,5 roka a 29 ročna len 1,5 roka 😕 Asi som to pochopila zle, či? 😕

veronicka33
4. zář 2011

@maminka142 No je to takto že ja sa napríklad snažím 19 mesiacov mám 34 r a posledný cyklus 30 ms takže tá tabulka je super každá vieme kedy sme mali mrchu naposledy a ktorý DC sme 🙂

terioza1
4. zář 2011

@maminka142 vsak to se tam taky doctes, jak dlouho se ktera snazi.... pak se tam i doctes, jak dlouho mela jako holcina dlouhy cyklus, kolikaty je den po ovulaci atd atd...

veronicka33
4. zář 2011

@terioza1 ahojky ako sa máte? 🙂

mijadave
4. zář 2011

ahojte, ako sa mate dievcata? nieco nove?

aduskatt
4. zář 2011

@maminka142 a ja si myslim, ze ta tabulka je uzasna vec🙂) hned mam prehlad

maminka142
4. zář 2011

@aduskatt ok, ok, ja tej tabulke nerozumiem a nejdem sa do toho ani miešať, lebo čím ďalej tym mam viac z tej tabulky chaos 😅 Ja som ju pochopila uplne inak, ako som asi mala 😀

zana21
5. zář 2011

Dobré ráno, tak jsem opět nevydržela a udělala si TT. A opět nic, ani náznak ☹ Už si i přeji, ať dotazí MS, protože toto živení nadějě je hrozné...Pořád si říkám, že nejsem, protože to bych už na TT viděla, ale přeci jenom ve mě žije pořád malá dušička naděje.

aduskatt
5. zář 2011

@maminka142 vedla mena mas kolko ma dotycna rokov, vedla toho ako dlho sa snazi o mimco, dalej kolko dni trval posledny cyklus a kolko dni je od ovulky.........🙂)

elys
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............50..........32.............40...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............30......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m..............31..........33...........17........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............30...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............26..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............25..........28..............11.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............22..........34.............4........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............21..........32.............4.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................8..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............6..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............6..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............6..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............3..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................9+2......................8+3..............10.-12.4.............11.10........Listovka

elys
5. zář 2011

ahojte baby. tak ako vidim kacnov z clostilu upratuje a to jej strasne zavidim... ja som vcera mala taku depresiu, ze to bol zatial vrchol mojho uzivania a to nehovorim o podrazdenosti a vybusnosti. ja si kvoli tym tabletkam rozhadam celu rodinu ☹ toto je posledny krat uzivania clostilu, viac ho nechcem ani vidiet. som jak dr.jekyll a mr.hide... OMG

veji
5. zář 2011

@mijadave ahoj, sledujem vasu tabulku 😉 a pozeram ze pijes grepovy dzus. chcem sa ta opytat ako pomaha grep v suvislosti s otehotnenim? a ako casto ho pijes? dakujem za odpoved 🙂 (ak odpovies 😀 )

puckal
5. zář 2011

@nathali ahojky, moc gratuluji at vše dobře vychází 🙂

petra273
5. zář 2011

@veji taky piju grep 😀 pomáhá na růst sliznice, u mě to asi funguje, minulý měsíc jsem měla 9DC sliznici 8mm, doktor říkal, že to je slušný 😉

elys
5. zář 2011

@petra273 peti a ty ho pijes cely mesiac, alebo pred ovulkou. ja som dnes 6DC a mam nakupenych 6 litrov tak kedy s tym mam zacat???

veji
5. zář 2011

@petra273 no a ako casto ho treba pit? 😉 vdaka za odpoved

petra273
5. zář 2011

@elys
@veji piju každý den litr, nejdřív mi moc nechutnal,ale už jsem si zvykla 😀

janielik87
5. zář 2011

cauko baby 🙂 tak ja som dnes 22DC z bohviekolkodnoveho cyklu. ach jo... No nic, pekne snazilkujeme a uvidime, kedy mrcha dojde resp. nedojde, a ked dojde, tak na 5DC nasadim clostil.

janielik87
5. zář 2011

@petra273 ja som tiez pila grepik, ale ked netusim kedy a ci vobec mavam ovulu, a asi skor nie, tak neviem kedy ho pit. Po ovu uz asi nie je dobry, ze? No a este som chcela, ked beriete clostil, kedy pijete grep?

maminka142
5. zář 2011

@janielik87 ahoj, ja som tiež brala clostil od 3 DC- 7 DC... Berieš ho prvy krat?

veji
5. zář 2011

@petra273 mne celkom chuti, len neviem ci je dobre pit ho casto...

veji
5. zář 2011

@maminka142
@janielik87 aj ja beriem clostil prvy krat. 5-9 DC. teraz testujem ovulku a duch na teste stale postupne silnie 🙂 tak sa tesim

janielik87
5. zář 2011

@veji no to je super, dodala si mi odvahu to zacat brat 🙂 cize si nakupim este ovu testy a skusim dalsi cyklus 🙂

veji
5. zář 2011

@janielik87 jasne, treba brat, skusat kazdu moznost. pre mna je tento mesiac prvy takto "naostro" so vsetkymi moznostami ktore mam k dispozicii. cize clostil, femibion, ten zazracny grepovy dzusik 😉 , potom nabehnem zase na duphaston....... no proste musi sa to podarit 🙂