Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
11. kvě 2009

no každy den uplne nieeeeeeee
mame aj prestavky 😀 no ale teraz budeme viac 😀

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

janka, ono se to každý den taky nedá, to je jasný, ale když se blíží ovulka, tak to je dobře, se budete snažit víc 😀

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Tak já už se pro dnešek loučím a jdu se věnovat Mildovi, než mi odejde zase do práce na noční.

Přeji krásný večer, dobrou a plodnou noc a paaaa zítra 🙂

jerryjanka
11. kvě 2009

lenik tak papaaaaaaaaaaaa

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Janka a ty nezapomeň - PLODNOU NOC ti přeju, tak pěkně sexíkujte a udělejte si krásné miminko 😵

ada22
11. kvě 2009

to lenka kámoška takhle měla střevní chřipku asi čtrnáct dní a pak zjistila, že je těhule. Doktor ji pak zpětně říkal, že každé tělo reaguje jinak, že se ta změna pro tělo nemusí projevovat jen zvracením. 😉

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahoj Adi, no kdyby to byla stejná chřipka, jako měla tvoje kámoška, tak jí beru všema deseti a klidně ať je mi špatně 😉

papus
11. kvě 2009

Leni taky bych takovou chřipku brala 😉

dasa.77
11. kvě 2009

Ahoj holky.dnes jsem se tu dostala trosku pozdeji.chtela jsem se tady kouknout uz kolem 7,ale nesel mi net.

PRDECKU.................taky mooooc gratuluji.Asnad jsem chytla od tebe bacilek.
LENI.........................muj ma taky nocni,ale dnes je nejaky protivny,takze se mu teda venovat nehodlam.
JERRY...................urcite to jsou tehu priznaky,pro LENKU to plati taky.
MA´JA........................nas to taky ceka.Treba to bude drive,nez si myslime.

dasa.77
11. kvě 2009

Ja jsem dnes teprve 6DC.Takze mame jeste spoustu casu.Snad dojde k ovulce do 19.-20.5.Pak uz mame smulu.

wolfskinka
11. kvě 2009

ahoj ahoj ...

lenka aj tebe je tak zle ... mne je stale na grcanie, dviha sa mi zaludok a ked vstanem z postele ma mota ... ak to nie je tehu tak by ma zaujimalo co si to ten moj clovek vymyslel na mna

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Dobré ránko zlatíčko 🙂
Teda vy jste včera nějak ponocovaly, to já vyprovodila Mildu do práce a zaplula jsem do hajan. Ale teda břicho mě bolelo, tak to zase byla noc na houby. Dneska to není o moc lepší a snad si dám asi nějakou dietu nebo co.

Dášo, tak ty jsi po nocích taky sama doma. Mě se to líbí, celá postel jenom pro mě, nikdo mi nechrápe do ouška. Akorát včera u nás byla bouřka, tak jsem se trochu bála ☹

Wolfi, teda když je ti tak špatně, tak v bříšku musíš mít dvojčátka a dávají ti pěkně zabrat. Zítra už se dočkáš, kdy jdeš na krev, hned ráno? A kdy budeš mít výsledky, doufám, že ještě ten den 😉

prdecek
12. kvě 2009

bré ráno 🙂

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Krásné ránko, těhulko, tak jak se daří a co mimísek, nezlobí? 🙂

wolfskinka
12. kvě 2009

lenka ahoj ...

no pokial som lezala dobre, ak som vcera vecer vstala z postele zacalo ma motat a byt mi zle ... ja neviem co sa so mnou robi.

dnes zase brucho pobolieva od rana ako som vstala.... no len aby to nebol dalsi ulet mojho organizmu

a ty ako ?

na krv idem zajtra rano o 7.00 a aj na utz a o 15.00 budem vediet vysledky

prdecek
12. kvě 2009

trošku zlobí, strašně špatně se mi spí a už mívám dost těžkej žaludek a pálí mě žáha, ale co bych pro mimi neudělala, že? 😀

wolfi:budu držet pěsti!

wolfskinka
12. kvě 2009

prdecek dakujem ... zajtra je den D, posli nejake tehuvirusiky

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Wolfi, mě je stejně blbě jako včera, břicho mám nafouklé k prasknutí, bolí mě v podbřišku, tak nevím 🤐

A zítra teda ve 3 odpoledne už budeme vědět, jak to s tebou dopadlo, už se nemůžu dočkat 🙂

wolfskinka
12. kvě 2009

lenka a ty kedy ides testnut ?

no hej zajtra poobede budem vediet co a ako ... a dufam, ze to neni nejaky ulet mojho cloveka ... to by ma nasralo

prdecek
12. kvě 2009

tak posílám: 🙂 prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk 😀 😀

chytejte!!!

I když pro Vás už je pozdě pač jste obě už těhule!!! 😉 😵

wolfskinka
12. kvě 2009

prdecek dakujem mnam mnam mnam dufam ze na zajtra pomozu

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Prdečku taky chytám, díky moc za bacílky 😵

Wolfi, když to nedostanu zítra, tak asi testnu zítra nebo ve čtvrtek 😉

prdecek
12. kvě 2009

když nad tím tak přemýšlím, tak sem musela mít ovu později, protože bych měla začínat dneska 7tt, ale dle uzv to nesedí, to říkal mezi 5-6tt. Taky se mi líbílo, sem si tam lehla a roztáhla nohy, on mi tam strčil ten ultrazvuk a skoro vykřikl, no to je lepší jak minule 😀 až sem se skoro lekla.
Ale aspoň vím že rosteme, pač minule pouze náznak dutinky 2mm a včera 4,5mm gestační váček 🙂 zkoušela jsem to na netu hledat a odpovídá to 😀

wolfskinka
12. kvě 2009

prdecek ... super a kedy ides na dalsie sono ?

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Prdečku, to je krásný, na to se taky těším, až si lehnu na kozu a dr. mi ukáže aspoň tu dutinku 🙂

wolfskinka
12. kvě 2009

lenka no tak to sa tesim aj ja

prdecek
12. kvě 2009

na další nevím kdy jdu, to mě asi objedná až pak pudu na kontrolu, takže počítám někdy v červnu až, pač na kontrolu jdu 27.5. až. a to du jen na prohlídku k dr. na uzv ne. tak nevím, možná až v tom 12tt

wolfskinka
12. kvě 2009

prdecek no budem drzta palceky aj na nohach

luuca2
12. kvě 2009

Jsem tady. Podle MS jsem 8+1tt a podle UTZ 7+4tt, aspon tak to je na fotce napsané. Srdíčko taky bylo 😀 . Holky jsem šťastná jako blecha. 29.5. jdu na krev a tam mě objednají na další kontrolu a asi i UTZ a to si myslím, že budu taky tak v tom 12tt.
A Leny a Wolfi, určitě jste taky těhu. 😉
PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK PRKS PRSK

luuca2
12. kvě 2009

Prdečku, tak jsem na tom podobně. Taky mě zlobí žaludek, mám ho jak na vodě. Ale zatím jsem to ustála 🤐