• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@kacnov nemyslím,že máš ovulaci....Jestli jsou to ty testíky po 5ti ks v oranžové krabičce,tak ty jsou pozitivní pořád.....nedalo mi to a i moje malá má podle nich ovu a moje čivava Oliver taky.....Nechápu,ale je to tak.....Nekupuj je.
8. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zana21 ahojky testovala jsem dnes ráno a prostě nic, tak jsem volala Dr. a dá mi dnes vědět kdy bych mohla přijít na krevní testy :unamused: Je to nějaké divné nikdy se mi to nestalo, v den kdy měla dojít MS mě děsně bolely prsa jakoby z boku a bradavky jsem měla citilivé, ale dnes už skoro nic :frowning2: Tak já nevím všem ukazují testy // už třeba 12 DPO a jsem dnes 14DPO a ani ň...
8. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ ivussska Já jsem už 20 DPO a včera 19 DPO také sněhobílo. Četla jsem diskuze a některým holčinám se ukázaly 2 // až i po 14 dnech vynechání. Já začnu plašit až po víkendu :slight_smile: Pokud se MS nedostaví, tak testnu v sobotu. Moc bych si to přála, abych našla 2 //, ale bojím se, že to zpoždění může být hodně psychický.
8. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 teď jsem se vrátila od Dr. utekla jsem tam z práce :slight_smile: Brali mi krev a zítra po 2 odpoledne budu vědět na čem jsem. Tak uvidim, jsem celá napjatá a tak moc se bojím dalšího zklamání :cry:
8. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ ivussska Tak držím pěstičky, a´t je to těhotenství. Určitě zítra písni, budu na tebe myslet a budu nedočkavá :slight_smile:
8. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@ivussska : budu taky moc držet pěsti, ať je ta zavrtávající se človíček. :dizzy_face: :dizzy_face:
Mijadave: četla jsem, jak už jsi z toho špatnáa že na všechna měření prdíš. To je dobře. Věřím, že jste z toho oba už otrávení. Vím, co to je když jsme se snažili o malýho skoro 3 roky. :sweat_smile: Uvidíš. Uleví se ti a třeba se zadaří. :dizzy_face: :dizzy_face: To já lezu pomalu po zdi, jak začínám být nervozní, jestli MS dorazí. Mám to dostat asi tak od soboty do pondělí. Jsem asi 11DPO. A já zase tu teplotu začala po ovulaci měřit. Si říkám, že abych věděla co bude následovat :grinning: :grinning: Zatim se držím pořád na 37.0, ale za pár dní to může být jinak. :sweat_smile: No samo, že si zase myslím, že se to určitě povedlo. :grinning: :grinning: I jsem přemýšlela, že bych zítra pokud by teplota byla dobrá zkusila test. Ale nezkusím. Musím to vydržet,ˇaž bude důvod tak testnu. :wink: Tak vám držím palce, ať vám to tentokrát už vyjde. :wink: :dizzy_face:
8. zář 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ahojky to nevím jestli jsou v oranžové krabičce koupila jsem je na MMB. ale ten první není pozitivní
8. zář 2011 ve 12:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzza ahoj, ano, to si vystihla, prdim na to :grinning: stale ma taha rano vziat teplomer.... ale snazim sa na to zabudnut, hoci sa to neda... stale sem chodim Vas citat, no nepisem, nemam velmi co a nechcem Vas deprimovat... :wink: drzim pasticky, nech Ti to vyjde... :wink: urcite vydrz netestovat... hoci sama viem, ze je to tazke a velakrat som to nezvladla... ale je lepsie vydrzat... :wink: tak potom daj vediet, kazdy den sem chodim si precitat, co nove... :wink:
8. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov Nevím,vypadají stejně.Je tam u každého testu takové kapátko přibalené?Jestli jo,tak jsou to ony.....
Třeba to na tebe nepůsobí,ale zamyslela bych se nad tím jestli nemíváš normálně ovu takhle brzy ....Zkus koupit ještě jiný test a vyzkoušej.Já si nedělám srandu,asi s těma není něco o.k.,když je má pozitivní moje 4letá dcera i moje čivava......
8. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska Tak jak?Už to víš?
8. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ivusska bude mat vysledky asi az zajtra... tak aspon pise :wink:
8. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak som včera hlásila 1. DC a aké je moje prekvapenie, keď dnes iba slabo špiním...skoro nič. A to mám druhý deň MS vždy brutálne "produktívny"...ešteže zajtra idem k tomu doktorovi, tak snáď tomu spolu prídeme na kĺb. Pretože som naozaj úplne mimo z toho svojho tela....
8. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine Budu i tobě držet pěstičky, ať to vše dobře dopadne. Pak určitě napiš :slight_smile:
8. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine tak to je zaujimave.... tak zajtra daj vediet, co Ti dr povie :wink: drzim pasticky :wink:
8. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave
@zana21 ďakujem za podporu, určite dám vedieť...ono je hrozné, že fakt neviem o čo ide. Teda ani nemožem počítať a plánovať čas s manželom, ktorý je pracovne mimo vlastne celý september a ja mu chcem dať vedieť, kedy ho prídem pozrieť...v čase ovulácie samozrejme :slight_smile:, ale takto to nemožem naplánovať...bóóóóóže
8. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine nie je zac :wink: nezavidim ti tu situaciu, hadam sa to vsetko zajtra rozluskne :wink:
8. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska Držím Ti palečky strašne strašne strašne moc :slight_smile:
8. zář 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa k tomu zastaveniu ms pridalo pichanie pri ľavom vaječníku...začínam sa báť, že to može byť aj mimoděložní tehotenstvo...pichanie je mierne ale aj tak....
8. zář 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá tak ako?nejaká dobrá správa?mne sa každý den točí hlava to som ešte nemala,ale tlak mávam stále nízky :slight_smile:
8. zář 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine já tobě také :slight_smile: Nevím co se to s tím mým tělem děje, když jsem přišla domů z práce tak jsem začala krvácet, ale není to jako MS a i přesto jsem si udělala mamatest 10 comfort a je tam slabá druhá čárečka, ale je hezky vidět, tak tomu vůbec nerozumím :unamused:
@tyrisa zítra po druhé hodině to budu vědět, ale jak říkám začala jsem krvácet, ale druhá čárka tam je, bojim se bojím :cry:
8. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska ďakujem :slight_smile:. Ak máš na teste čárku, tak to je super. Hlavne sa šetri a ak by sa to krvácanie/špinenie nejak zhoršovalo, tak choď radšej do nemocnice...
8. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine čárka je super za normálních okolností bych se radovala, ale to krvácení mě zarazilo, ale není to jako MS, ale nevím v co se to změní :frowning2: Uvidím zítra po výsledcích, úplně se tam bojím zavolat :unamused:
8. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska Rozumiem Ti, ja som predtým už mala potvrdené z testu krve, že som tehotná a potom som začala krvácať...a bolo po všetkom. Pevne dúfam, že to nebude Tvoj prípad. Pretože na nete nájdeš veľké množstvo príspevkov, kde holky potvrzujú, že krvácali a mimi bolo v pohode. Može to byť napríklad hematom....chcelo by to kontrolu na ultrazvuku v Tvojom prípade.
8. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine zítra tam budu volat, tak uvidím co mi dr. řekne za výsledek a rovnou mu to sdělím. Ve mě je teď tak malá dušička, pořád doufám :cry:
8. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska ahojky tak to je super že máš // čiarky nie?a to krvacanie nemusí ešte nič zlé znamenat držím moc palce :slight_smile:
8. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 jsou super, ale proč to krvácení? :cry: Já nemůžu mít asi nic, aby to šlo tak jak má... Přála bych si aby to vyšlo
8. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska hm no tak to netuším :(ale neboj zajtra sa dozvieš pozitívne správy :slight_smile:ty máš aspon // ale ja ani to len točenie hlavy neviem čo to može byt ale ja mám ešte len pred ovu,lenže 31.8 som mala mrchu iba 1,5 dna tak uvidíme :( a nedáš sem tt?
8. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 já bych ho dala, ale mě prostě nejde vyfotit, mám to děsně rozmazaný, nevím na jaký režim to vyblesknout aby nebyl rozmazaný...
8. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivussska skús to na 640 to by malo byt dobre a na biely podklad :slight_smile:
8. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 nejde to sakryš, tak já to zkusím zítra na normálním světle a když se to povede dám ho sem :wink:
8. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek