Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
9. zář 2011

@veji no este to nema zmysel ho robit, ale chapem 🙂 drzim ti palceky moja, nech sa to podarilo 🙂 zelam ti tie dve vytuzene palicky!!!
@fori no neviem neviem, ja som to u manzilka obhajovala tym, ze nie je to az taka chemia :D :D :D a teraz este injekcia, to by nejak nevelmi potesilo

lorreine
9. zář 2011

Ahojte, tak som bola u doktora a ten bol úplne v kľude, hovoril, že sa také veci proste stávajú po potrate, že sa telo potrebuje dostať do normálu po potrate. Vyšetril ma na utz a povedal, že to naozaj vyzerá, že ten jeden deň (minulá streda) bola ms, pretože moja sliznica odpovedá tak tretiemu DC. A vzhľadom na to, že sa moje telo vyčistilo samo (vraj úplne ukážkovo 🙂), tak mi doktor povedal, že mám od dnes do 7 DC brať Clostilbegyt. Vraj nieje na čo čakať, keďže som po ňom otehotnela...budúci piatok znovu na utz a cez víkend snaženie...🙂

zana21
9. zář 2011

@lorreine Hlavně, že jsi zdravá a můžete se zase začít snažílkovat 🙂 Určitě to brzo výjde 🙂

mijadave
9. zář 2011

@lorreine tak je super, ze vies na com si a paci sa mi, ze Ti dr povedal, ze nie je na co cakat 😉 tak sa drz toho, co Ti povedal a prajem Ti nech Ti to teraz uz vyjde 😉

kacnov
9. zář 2011

ahoj holky tak já na clostyl nereaguju tak půjdem do IVF . ale do toho levnějšího procesu doufám že bude vše ok

lorreine
9. zář 2011

@mijadave
@zana21 ďakujem holky 🙂. Uľavilo sa mi, že viem na čom som. Doki je strašne super, povedal, že reagujem na dávku 1 tableta denne, už som z toho otehotnela a po potrate je veľká šanca, takže proste fičíme ďalej a určite sa to podarí...že aj na dušu je to po potrate najlepší liek (ďalšie tehu)...no je fakt zlatý 🙂. Teraz čakám s čím príde ivussska...dúfam, že jej doktor potvrdí tehotenstvo.

lorreine
9. zář 2011

@kacnov Hm, tak držím palce, aby to vyšlo aspoň takto 😉.

kacnov
9. zář 2011

@lorreine děkuji no snad to k něčemu bude

tyrisa
9. zář 2011

Ahoj holky,tak já už jsem dnes ani neměřila teplotu,kašlu na to.Příští týden jsem obědnaná na vyvolávačku,takže jestli to nedostanu,pomůže injekce.Dr řeknu,že už žádnou léčbu nechci,pokud mi nenabídne něco normálního.....Další cyklus zkusím fytosóju(už ji mám koupenou) akorát se bojím toho dávkování.....1tab. clostilu odpovídá 4 tobolkám sóji....Já jsem brala 2x 2tab denně.Musela bych brát 16tobolek té sóji za den....
Na ananas si už zvykám teď a grepový džus dokoupím.....Takže jestli ani toto nezabere,vzdávám to......Chci to zkusit ještě tři měsíce a pak finito....

zana21
9. zář 2011

@tyrisa Pokud to nedostanu do pondělí, tak se také objednám na vyvolávačku. V sobotu udělám poslední TT, ale určitě bude zase sněhobílo ☹ Už se dokonce ten TT bojím dělat, i když člověk výsledek tuší, realita stejně bolí. Myslela jsem si, že jsem ovulaci měla (hrozně mě bolely vaječníky), ale teď si spíše myslím, že neproběhla ani ovulka ☹

mijadave
9. zář 2011

@tyrisa a kolkatku mas tu fytosoju? ja som mala 50 mg isoflavonoidov a dostala som davkovanie prve dva dni 4tbl (200mg), 3-4 den 5tbl (250mg) a 5. den 6tbl. (300mg)... 16 tbl denne sa mi zda trosku vela... hoci ja som clostil brala 2x1tbl denne... 😉

tyrisa
9. zář 2011

@zana21 Já jsem taky myslela,že jsem měla ovu,měla jsem i pozitivní testy,ale bt mi vůbec nestoupla....mám ji celý měsíc max 36,5....
@mijadave Já mám právě jen 25mg....těžko jsem ji sháněla u nás to asi nevedou či co.....
clostil jsem brala 4 tabletky denně.....Právě nevím jak mám začít,ale na krabičce píšou,že se s ní nedá předávkovat,tak uvidím....

mijadave
9. zář 2011

@tyrisa no neviem, napisala som tej babe, co mi poradila davkovanie, tak ked mi odpise, dam Ti veiet, ok? 😉

tyrisa
9. zář 2011

@mijadave o.k díky......já asi nechci brát celých 5dní 16tab. Budu to postupně zvyšovat začnu na 8denně a skončím na 16. Já jsem na 2 ani 3 tablety denně clostilu nezareagovala tak proto......

lorreine
9. zář 2011

@ivussska Tééééééééééda, Ty nás ale napínaš....ja stále tak strašne držím palce, že ani pracovať nemožem...daj vedieť, ako si dopadla 🙂

vanilka31
9. zář 2011

@lorreine Otěhotněla jsi hned po prvním cyklu s clostilem? Já jsem ho teď brala poprvé a tak jsem nervozní, jak to dopadne, to čekání se hrooozně táhne!

lorreine
9. zář 2011

@vanilka31 Druhý cyklus som otehotnela. Ani mi nepichali pregnyl. Prvý cyklus mi ho pichli, ale nič z toho nebolo, pretože sme to presne nenačasovali...a to vraj pri pregnyle treba. No a druhý cyklus...šup ho...až teda na to, že som potratila...ale za to Clostil nemohol...takže asi tak...

ivussska
9. zář 2011

@lorreine špatně špatně, mám tam prý jen dvě jednotky hcg tudíž je těhotenství vyloučeno 😢 😢 😢 Ach jo, já to tušila ☹ Teď i snažení asi přerušíme, manžel jde na operaci ve středu a já ve čtvrtek nastupuji do nové práce, tak by asi nebylo dobrý hned těhotnět, ikdyž ono se nejspíš bez pomoci stejně nezadaří takže je to jedno. Právě jsem to musela vědět, protože v pondělí končím ve stávající práci...

lorreine
9. zář 2011

@ivussska Hm, tak to ma mrzí, dúfala som, že sa podarilo ☹ ...Ale zase pokiaľ nastupuješ do novej práce a budeš mať iné starosti a nebudeš na to myslieť, tak sa možno zadarí aj samo...takých prípadov je...
Takže obidve ideme nanovo...ach jo...tak nám ostáva dúfať...ale nádej umiera posledná!!!! 😉

ivussska
9. zář 2011

@lorreine máš pravdu, ale já sem z toho opět nějaká vyřízená ☹ Nechápu co ta druhá čárka na tom testu, nejspíš falešně pozitivní jak jsem psala výše.

vanilka31
9. zář 2011

@lorreine Mě pregnyl taky nepíchla. 11. dc jsem byla na kontrole a byly tam 2 zralé folíky, tak mi řekla, že ovu bude cca kolem 14. dc a které dny se máme snažit. Vše jsem dodržela, těhotná se necítím, MS má ale přijít nejdřív příští týden po utrogestanu, tak je asi ještě brzy..
Nasadili ti po clostilu utrogestan na udržení? Prý se má pak brát.

vanilka31
9. zář 2011

@ivussska Je divné, že byl test falešně pozitivní, ještě jsem se s tím nesetkala.

ivussska
9. zář 2011

@vanilka31 no já prostě nevím, je to na nic, nechápu to proč tak vyšel ☹ akorát zbytečné naděje a pak nic...

zana21
9. zář 2011

@ivussska Tak to je mi moc líto, ale neboj brzo se určitě zadaří !

vanilka31
9. zář 2011

@ivussska Jj to věřím. Mě ty nervy čekají příští týd., kdy budu čekat, jestli MS dorazí nebo snad ne.

sambuca
9. zář 2011

@ivussska to mě mrzí.. byla jsem si téměř jistá, že jsi jasná těhulka 😨 Snad se co nejdřív zadaří.. hlavu vzhůru!!

zana21
9. zář 2011

@tyrisa Já jsem si neměřila ani BT a ani neděla ovu testy. Měla jsem hroznou bolest vaječníků, že jsem nemohla ani chodit. Už mě to dost štve, že si se mnou to tělo a psychika takto hraje. Už bych chtěla vědět, co a jak. Mám bolesti podbřišku, ale MS nikde a testy negativní....

ivussska
9. zář 2011

Holky děkuji moc za podporu 😉

lorreine
9. zář 2011

@ivussska Viem, ako sa cítiš...tiež sa mi už stalo predtým, že som myslela, že som tehotná a nebola...hlavne ale stále premýšľam, ako by bolo super, keby som nepotratila...ale snažím sa ísť ďalej...Proste musíme veriť (to platí pre všetky holky v tejto diskusii), že sa nám to podarí.

lorreine
9. zář 2011

@vanilka31 Áno mala som aj Utrogestan, ale kedy ho mám brať mi upresnil vždy doktor podľa ovulácie, pretože už to tu holky písali - ak sa berie príliš skoro, tak vlastne blokuje ovuláciu...podľa mňa sa hneď tehotná cítiť nebudeš, teraz proste musíš čakať 🙂