Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 no ja si fakt neviem predstavit 6 rokov si merat.....

veji
23. zář 2011

@janielik87 ahoooj, nejak to tu zanedbavam....... 😉 nemam nic nove, stale praca, praca, praca...... ale zajtra mam 5 DC, takze zase zacinam brat clostil. tesim sa 🙂 snad bude druhe kolo uspesne 🙂

maminka142
23. zář 2011

@veronicka33 no to už by bolo fajn 😅 Ale, nebojkaj každy mesiac mame šancu a raz to už musí prísť 😉

maminka142
23. zář 2011

@aduskatt Ked vieš, kedy maš ovulu, tak to je ine 🙂 Ja to viem, len podla teploty, lebo hlienik moc nemavam a bolesti, tiež malo 😀 Ale viem, že ovu je 😀 podla sona 😉

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 ja si to na sone uz len potvrdim..ked neviem ani sediet od bolesti, je to jasne 🙂

veji
23. zář 2011

@janielik87 40 DC? waaw, tak to je ozaj dost! hadam sa nechces dostat na vrchol tabulky?? 😀 drzim palce nech sa to cim skor zacne. ci uz to bude ms, alebo //.

janielik87
23. zář 2011

@veji tak ti budem drzat palce silno silno 🙂 nech uz to vyjde. Ja som dnes 40DC a som uz taka nejaka neviem...proste si myslim, ze zato moze ten moj zvyseny prolaktin a uz by som bola rada, keby dosla mrcha..lebo takto je to ani ani a som taka rozcarovana a neviem, proste ma fakt nebavi cakat vzdy polstorocia na mrchu... take je to, neviem...proste blbe stazovat sa v podstate na maly problem, ale tak nastve to cele take dlhe cykly. No uvidime, ci pride ovula s clostilom a duphastonom ci sa to zmeni...

janielik87
23. zář 2011

@veji no presne....bud hop alebo trop, ale nech uz to je jasne

veji
23. zář 2011

@janielik87 nezavidim ti. aj ja osm mala zvyseny prolaktin. nebola si na endokrinologii? ja sa na to liecim uz asi 2 roky. uzivam norprolac na zrazanie prolaktinu. vysledky mam uz dlhodobo v poriadku, ale lieky stale beriem aby sa to nevratilo (aspon tak mi to vysvetlila lekarka). kym budes mat vysoky prolaktin, tak s otehotnenim bude problem. aspon podla mna.

janielik87
23. zář 2011

@veji no ja som si myslela, ze sa to deje len kvoli stresu..lebo ja som pred januarom mala relativne normalne 31dnove cykly bez HAK alebo cohokolvek. ALe proste sa to nejak dokafralo a pri hormonalnom, co mi robila v maji mi zistila zvyseny prolaktin. A dala mi clostil, ze je to asi len stresom. Ale mm nechcel lieky, tak som skusila, ze asi to bolo statnicami a stresom..ale v robote mi to nevyslo a mala som este vacsi stres, cize este horsi cyklus 46dni..no a teraz som dala vypoved v asi 1DC tohto cyklu a sedim doma snazim sa byt pokojna a zas som 40DC :/ Nechcem byt taka negativna, ale ma to uz stve. Musim sa objednat na endokrynologiu buduci tyzden. V pondelok tam zavolam. Vymenny listok aj vysledky krvi mam od obvodnej.

veji
23. zář 2011

@janielik87 jasne, treba ist aj na endokr., nech sa to riesi cim skor. ja tam uz chodim ako na klavir 😒 aj ked mi stale tvrdia ze vysledky su dobre a ze som zdrava.....

janielik87
23. zář 2011

@veji tak ver tomu, ze si 🙂 a snad to pomoze. Drzim ti palce, niekedy ta psychika strasne vela robi. Ja o tom viem svoje...:/ ale nie nastastie...skor bohuzial.

zana21
24. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............69..........32.............59...... Clost., Duphaston
Janielik87...............24............6m.............41...........46...........................Clostil., kapky Femi
Jeny.........................30............2r.................27..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............25..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............25..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............25..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............24...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................22..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............19..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................18..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............14...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............14............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............10...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............9..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............9..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........2m..............6..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............5.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................12+0..................11+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........8+4............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

petulak1988
24. zář 2011

@zana21 ahojky jak je???Co dneska varis a delas u nas je krasne...

zana21
24. zář 2011

@petulak1988 Ahojky, dnes se odbývám jen špagetami. Manžel je pryč, tak se mi nechce vařit 🙂 Jojo, je krásně, za chvilenku vyrážím ven. A co ty, jdete na procházku?

petulak1988
24. zář 2011

@zana21 pritel jel na orlik na ryby na vikedn ja jela k mamce a ted pujdu ven s neterinkama s mamkou...jedne je rok a ctvrt a druhe 3mesice v rijnu 🙂 jdu si povozit kocarek

mijadave
24. zář 2011

ahojte dievcata, dlhsie som tu nebola, som na PN, no uz mi je lepsie 😉 co nove?

zana21
25. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............70..........32.............60...... Clost., Duphaston
Janielik87...............24............6m.............42...........46...........................Clostil., kapky Femi
Jeny.........................30............2r.................28..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............26..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............26..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............26..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............25...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................23..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............20..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................19..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............15...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............15............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............11...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............10..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............10..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........2m..............7..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............6.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................12+1..................11+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........8+5............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

janielik87
25. zář 2011

@zana21 ahoj, tak dnes som 42 DC a zacala som kusok spinit...to sa este nerata ako 1DC, ze nie? Lebo tento cyklus uz idem brat clostil a potrebujem si to spravne zaznacit.

zana21
25. zář 2011

@janielik87 No, ono asi co doktor to názor. Holky tady psaly, že 1DC je den, kdy začneš krvácet - jedno v jakou hodinu. Mě doktor říkal, že 1DC je den, když budeš krvácet do 9 hodin ráno. Pokud později, tak 1DC je až následující den. Ale pokud ještě špiníš, tak to pode mě ještě není 1DC. Snad jsem trochu poradila 🙂

janielik87
25. zář 2011

@zana21 🙂 fiha, tak toto som nevedela...s tymi casmi. Ale tak este len spinim, takze dnes asi nie.

zana21
25. zář 2011

@janielik87 Pokud jenom špiníš, tak dnes to určitě není 🙂

janielik87
25. zář 2011

@zana21 no vies ako, uz by som chcela dalsi cyklus, kedze uz som 42DC 🙂 To je tak - netrpezlivost.

veji
25. zář 2011

@janielik87 nooo, takze sa to uz coskoro zacne??? 🙂 😉

janielik87
25. zář 2011

@veji no bohuzial, ale as, ked to takto malo byt, tak chvalabohu ze uz...a ze nemusim este tyzden cakat...ale sklamana som, ved to vies... No zacnem konecne legitimne patrit do tejto skupiny aspon. Tak nech uz je tu 1DC!

veji
25. zář 2011

@janielik87 no spinenie moze znamenat hoci co, bliziacu sa ms, alebo aj tehu.... ale ak by to aj nevyslo, tak si myslim ze 1DC bude zajtra.

janielik87
25. zář 2011

@veji no dufam ze to tak bude...

veronicka33
25. zář 2011

Ahojte tak dnes som testla len tak a čo?no opät len / :( možno že je to ešte skoro však?som 26DC ale neviem kolko po ovu :(

janielik87
25. zář 2011

@veronicka33 to je podla mna este skoro!!! Nezufaj a dufaj. Drzim ti palce! 🙂 😉

veronicka33
25. zář 2011

@janielik87 Hm, dakujem ja som vedela že to bude asi skoro ale ja nedokážem na nič ié mysliet,už mi začína asi s toho hrabat ako na to myslím :(