Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
29. zář 2011

ahojte dievcata, dlho som tu nebola, co nove? ja som konecne v praci, PN ukoncena 😉 trosku stresova PN, ale hlavne, ze nakoniec sa nic zle nepotvrdilo 😉

janielik87
29. zář 2011

Cauko, ja zajtra zacinam brat clostil, tak drzte palcuchy baby 🙂 Inak, co mate nove?

simik22
29. zář 2011

@petulak1988 dakuujem pekne-....

vanilka31
29. zář 2011

Já jsem měla ve druhém cyklu s Clostilem 11. dc jen jeden folikul 14 mm, což je prý málo, tak se modlím, aby přišla ovulace..

fori
29. zář 2011

@vanilka31 málo jo?? já měla 10 dc 1 folík 13, a 4 folíky 10, a doktor na to nic neříkal?? normálně 14 den mi udělali IUI. myslíš že je to málo jo??

bes22
29. zář 2011

ahoj holky, měla jsem 4 folíky 20mm a doktor mi pích injekci s tím že se máme druhý den ráno snažit, ale nějak jsem nepocítila, že by přišla ovulka, jen mě trochu pobolíval podbřišek nic víc.

janielik87
29. zář 2011

@vanilka31 a kedy si brala clostil? ktore dni? Lebo ja som zabudla, kedy mam ist na folikulometriu. Beriem od 5DC do 10DC...zajtra mam 5DC...tak by som sa chcela objednat k lekarke, ale neviem na kedy...tak ci nahodou nevies...

mijadave
29. zář 2011

u mna nic nove, krasne som vydrzala nemerat a nesledovat sa cely cyklus... a ani som este netestila, kedze neviem, ktory DPO som, lebo som si nesledovala a ani neznacila, kedy bola ovulka.... 😀 este ze je tu ta tabulka, ze viem, ktory DC som... 😀 tak uvidime, ci si ms najde cestu.... 😉 aj ked si myslim, ze dojde, lebo so snazenim to tento cyklus nebolo ktovie co, kedze som bola chora... ☹

vanilka31
29. zář 2011

@fori To mi tvrdila mudr., že to ovulaci nezaručí. Prý buď bude později nabo ne. Já to mám bez Pregnylu. Proto bych radši příští cyklus na IUI..

vanilka31
29. zář 2011

@janielik87 Brala jsem ho 3 - 7 dc a na folikulometrii se chodí kolem 11. dc.

janielik87
29. zář 2011

ok, ale ked ho beriem neskor, tak asi neskor, nie? cize tak cca 13DC staci?
@vanilka31

vanilka31
29. zář 2011

@janielik87 Tohle dávkování neznám. Ale četla jsem, že ovulace nastává 5 - 9 dní po dobrání clostilu. Je možné, že u tebe bude stačit na utz až kolem toho 13. dc. Nebo si tam radši zavolej.

mijadave
29. zář 2011

@janielik87 ja som brala clostik 5-9 DC a na ultrazvuk som chodila tak 12-13 DC 😉

janielik87
29. zář 2011

@vanilka31
@mijadave dakujem vam baby, zavolam tam radsej 🙂 ale myslim, ze staci ist 13DC

fori
29. zář 2011

@vanilka31 to já teda vždy s pregnylem. 10 dc ultrz. velikost folíků cca 12 jak kdy, 13 dc pregnyl a 14 dc IUI. takhle jsem to měla 3x za sebou. ale ty když jsi neměla ten pregnyl.... to nevím no....

mijadave
29. zář 2011

@janielik87 nie je zac, ale ako pises, radsej tam zavolaj, bude to tak lepsie, aspon nic neprepasnes 😉

vanilka31
29. zář 2011

@fori Já mám z toho právě dost nervy, tak budu klidnější, když to budu mít taky s Pregnylem a pak IUI. Takhle mi nezbývá, než měřit BT, dělat ovu testy a stresovat se, jestli ovu vůbec přijde. No uvidím v pondělí v CARu, co mi navrhnou..

fori
29. zář 2011

@vanilka31 jo jo to je určitě lepší, já si při 3 IUI řekla i o Clostík, sami by mi ho nenabídli, a dělali mi postk. test.

vanilka31
29. zář 2011

@fori Takže ty máš ovulaci i sama od sebe? No já taky, ale třeba až 40. dc a na to nemá nikdo nervy. Kolik IUI ti můžou ještě udělat?

lenka7791
29. zář 2011

@vanilka31 Ahoj, ja som mala tiež na 12.DC len 14mm folikul, aj na ľavej aj na pravej strane. Doktor mi povedal, že s najväčšou pravdepodobnosťou tento mesiac nebudem mať ovuláciu. Ako môže vedieť, že napr. na 16 DC nebudem mať ovulku? Budúci mesiac už budem užívať 3 tabl. denne (clostil).

vanilka31
29. zář 2011

@lenka7791 A měřila jsi BT a dělala ovu testy? Podle toho by jsi poznala, jestli ovu např. ten 16. dc proběhla.. Já to monitoruju, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Doufám, že ovulace bude, ale dr. se moc netvářila. Proto bych nejradši šla další cyklus na IUI, kde těch 14 mm je dostačujících, jen ti píchnou Pregnyl na vyvolání ovulace.

lenka7791
29. zář 2011

@vanilka31 Nie, BT si nemeriam. Na 15.den som si robila ovu test a ukazovala sa tam druhá čiarka. Nechcem sa až tak pozorovať, lebo psychika robí svoje. Tak to radšej beriem tak ako to ide. No veď ešte uvidím, čo mi dc. navrhne po týchto dvoch mesiacoch keď doberiem clost. a ak neotehotniem. Uvidíme!!! A ty ako dlho užívaš clost.?

vanilka31
29. zář 2011

@lenka7791 Já jsem teď dobrala clostil druhý měsíc a ovu buď bude nebo ne, tak uvidím. Sleduju se dost a fakt psychika dělá hodně. V pondělí jedu do caru, tak uvidím, co mi navrhnou tam. Chtěla bych IUI.

lenka7791
29. zář 2011

A prečo už ideš do caru? Mne túto možnosť dc. nenavrhol. Aj pred tým si brala nejaké lieky?

vanilka31
29. zář 2011

@lenka7791 V caru jsem už jednou byla. Měla jsem jít na IUI, ale ten měsíc jsem přirozeně otěhotněla - bez léků. Ale pak jsem potratila. S ms jsem měla vždycky problém, tak si myslím, že IUI by mohlo být lepší řešení, než to takhle sama plácat. Jinak doktorka mi car nenavrhla, objednala jsem se tam sama. Uvidím, co mi tam řeknou a rozhodnu se.

fori
30. zář 2011

@vanilka31 no já doufám že jí mám. já mívám folikuli 10dc tak cca 12 mm, a žádnej doktok v caru mi neřekl ,že bych neměla mít ovulku. cykl mám pravidelný 28 dní a vždy v půlce mě bolí břicho. a před rokem jsem chodila na ultr. a doktor na gyndě mi potvrdil že se mi vajíčko uvolnilo.... 2x po sobě..... tak uvidím jak to bude s tím clostíkem ale ty folikuli rostou 2-3mm za den ne?? tak do 15 dne krásně dorostou??

kacnov
30. zář 2011

ahoj holky nějak jsem dlooouho nepřispívala ted sem brala utroš a 24.9 jsem dobrala poslední MS stááále nikde dnes v noci jsem měla šíííílený křeče to nikdy ani před ms nemám tak nevím co to bylo ☹ ale těhu být nemůžu protože mi dr řekla že tam žádný folík nebyl nevíte některá co to je?

zana21
30. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............75..........32.............65...... Clost., Duphaston
Jeny.........................30............2r.................33..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............31..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............31..........31........................Clost., Calibrum
Petulak1988..........23............17m............30...........31..........16........Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................28..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............25..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................24..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............20...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............20............32..........7.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............16...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............15..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............15..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m..............12..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............11.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87...............24............7m.............5...........46...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33..........34..........20m..............4..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+0..................12+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........9+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

jeny
30. zář 2011

@kacnov ahoj ja som brala tento cyklus 1x utros a dobrala som 19.9 a MS este nedorazila,ale vsetky testy negativne, teptota az dnes konecne klesla z 37,2 na 37,0 takze dufam ze konecne ta mrcha dorazi a tento mesiac mam ist na IVI, teda ak bude nejaky folik. Inak som z toho utregestanu dost sklamana, po duphastone som na treti den mrchu dostala a utros ma takto natahuje 😠

vanilka31
30. zář 2011

@jeny Já jsem MS dostala po utrogestanu třetí den. Pokud by to trvalo dýl, byla bych taky nervozní.