Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bes22
4. říj 2011

Ahoj holky, před 6dny proběhlo snažení, co nám doktor vypočítal a dal injekci a od včerejška mám bolesti v podbřišku, jakoby měla dorazit Ms. myslíte, že to něco znamená?

mijadave
4. říj 2011

@bes22 ahoj, no moze to byt uhniezdovanie... 😉

elys
4. říj 2011

AHOJTE. TAK MI TO NEDALO A KUPILA SOM SI TEST. PRISLA SOM AKURAT Z ROBOTY. LENZE NEJAKO SOM OD NERVOZITY SLABO OCIKALA PASIK A NIC NEPRETIEKLO DO OKIENKA, TAK JEDINE, CO MA NAPADLO BOLO NAMOCIT PASIK DO ZACHODA (PROSIM NESMEJTE SA). A TERAZ SA PODRZTE, SU TAM DVE SILNE CIARKY. JA TO NECHAPEM. TO MAME VODU S OBSAHOM HCG ALEBO SOM FAKT V TOM?

mijadave
4. říj 2011

@elys tak teda to ja by som isla este zohnat jeden a pri dalsom cikani by som to skusila znova 😉 ale teda, zeby sa zadarilo? waw, tak potichucky blahozelam 😉

elys
4. říj 2011

@mijadave ja este jeden mam, len uz ho nemam cim omocit. ze by som si daco vypila a skusila o 2 hodiny? ja viem, ze som spravila kravinu, ale to bolo jedine co ma napadlo, ked ostalo okienko uplne suche no a potom mi skoro vypadli oci z hlavy. ja som uz po tych 2 rokoch zvyknuta na jednu ciarku a nie na 2 a este k tomu za takychto okolnosti. a len pre info, vcera som nastupila do noveho zamestnania, mam zmluvu, gastrace, rozpisane zmeny a nahlasena na skolenie 17.10.

mijadave
4. říj 2011

@elys tak ja by som skusila potom a uvidis, ci tam nieco bude 😉 ale myslim, ze ano, ked Ti to takto vyslo 😀 drzim pasticky, tak potom daj vediet 😉

elys
4. říj 2011

@mijadave vies, ale ja som tento mesiac prave nechcela otehotniet, okolo ovulacie som radsej nechcela ani styk. brala som totizto take lieky na hlavu, lebo ma chytali uz dost silne depky zo vsetkeho a tie lieky nie su pre tehotne. bojim sa, ze ak to bude naozaj pozitivny test, ze to male nebude v poriadku. teraz fakt nie :(

mijadave
4. říj 2011

@elys neboj, bude to ok 😉 a ked si ich predsa brala, este si nebola tehotna 😉

janielik87
4. říj 2011

Baby, dodajte pozitivnu energiu. Akurat posledny den beriem clostil a nic necitim, nijake zmeny.... Snad pomaha... A v pondelok snad bude dokina vidiet vajko,. dost sa bojim, ze zas nic....

mijadave
4. říj 2011

@janielik87 neboj, drzime pasticky 😉 a co by si chcela citit pri brani clostilu? ja som tiez nic necitila a foliky boli pekne 😉

janielik87
4. říj 2011

@mijadave no daktore baby tu pisu o bolestivych prsiach, tlakoch, poteni :D :D :D tak mi to chyba, ved vies...No dufajme, ze bude dobre. Uz by som si chcela najst dve silne ciarky aspon na ovulacnom teste. Aj ked ten druhy by omnooooooooooho viac potesil. 😉 To ja len sem tam stresujem...

mijadave
4. říj 2011

@janielik87 ja viem, dobre to poznam 😉 ale je tiez vela bab, zo nic necitili... a ja som mala bolave prsia az po ovulke tak 5-6 dni pred ms 😉 hoci viem, ze nie som slavny priklad, kedze u mna clostik zabral na ovulku, no nezadarilo sa mi najst dve ciarocky ☹

jania023
4. říj 2011

ahojky ktore z vas beru pri clostile aj estrofem?pomaha vam na sliznicu?

jania023
4. říj 2011

@elys no tak sup sup robit dalsi som zvedava ten zachodovy pokus 😀 😀

janielik87
4. říj 2011

@mijadave no tak uvidime 🙂 snad bude v pondelok vajko a potom snazenie a snazenie a snazenie 😀 😀 😀 Ach, to ma mrzi, ze neboli 2ciarky, ale snad budu! Dockame sa vsetky 🙂 MUSI to tak byt!!! 😎

mijadave
4. říj 2011

@janielik87 ja som tento cyklus zacala znova fytosoju, tak uvidime... s mm sme to uz prestali riesit... 😉 ak to vyjde, budeme radi, ak nie, tak ideme dalej... 😉

veji
4. říj 2011

@elys no to je uzasne!!!!!!!!!!!! ked si mala dve ciarky zo zachodovej vody tak si asi viem predstavit ake kolajnice tam budu z cisteho mocu!!! 🙂

veji
4. říj 2011

@janielik87 dockame sa vsetky, neboj. som si ista 😉 🙂

veji
4. říj 2011

@jania023 estrofem je nieco ako duphaston???

jania023
4. říj 2011

@veji nie estrofem je na rast sliznice nie na udrzanie tehu..akurat sa snazim zistit nejake podrobnosti ale nedari sa mi

janielik87
4. říj 2011

@mijadave chcela by som mat tento pristup 🙂 este to neprislo 🙂

@veji no tak dufajme 🙂 a ty ako? ovu uz bola? testujes?

elys
4. říj 2011

@mijadave
@jania023
@veji
holky, tak druhy test robeny po necelych 2 hodinach mal tiez ciarku. sice slabsiu, ale bola tam bez nejakej nutenej vsugescie..priatela som teraz vykopla do tesca kupit dalsie druhy testov a testujem znova rano... jezis, tak moc som chcela byt tehotna a tak moc som nechcela prave tento mesiac, sak tolko chemie co som do seba napchala ☹ prasky na ukludnenie, lieky na alergiu, ibalgin, paracetamol co som bola chora... s panom bohom.. ja mam taky strach ako nikdy. prvy krat v zivote nechcem byt tehotna.. su to tak zmiesane pocity, bojim sa o plod ak tam naozaj je.. dnes asi ani od strachu nezaspim

veji
4. říj 2011

@janielik87 neviem ci bola a uz netestujem. a najskor uz budem testovat az ked mi bude meskat ms. ale mam taky pocit ze to sa nestane......

mijadave
4. říj 2011

@elys najlepsie spravis, ked testnes rano.... 😉 joj, neboj, bude to ok 😉

mijadave
4. říj 2011

@janielik87 a ako dlho sa snazite? my uz skor 2 roky, tak mozno preto tento pristup... a este jedna vec, ja uz deti mam, tak mozno preto.... 😉

veji
4. říj 2011

@elys presne viem ako sa citis. ja som tiez mala take stavy ked som bola chora, nechcela som brat lieky ani za svet, lebo som sa bala ze by sa to mohlo nejako podpisat na plod. ale neboj, vsetko bude dobre!!!! bude to super! porodis nadherne babo, budes sa pysne prechadzat s kocikom a aaaaa vsetko okolo toho 🙂 uvidis, dopadne to dobre

jania023
4. říj 2011

@elys ale nie vsetko bude ok si len na zaciatku uplnom takze keby bol problem tak sa neuchiti neboj 😀

jania023
4. říj 2011

@elys ty si brala clostil?mozno budu dvojicky? 😀 😀

elys
4. říj 2011

@mijadave som zvedava kolko testov donesie priatel z tesca. ale urcite budem testovat.. potom dam vediet urcite.. prislo to tak strasne nevhod, ale jasne ze babo chcem, ale ten strach z poskodenia plodu je nepopisatelny. tak dobru nocku zatial.. i ked asi nezaspim. ahojky

elys
4. říj 2011

@veji bodaj by moja.. zajtra budem mudrejsia a najmudrejsia po prvom sono vysetreni, ci je vsetko ok, uz nech je rano.. 🙂