Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
6. říj 2011

@elys Dakujemeeeeeee 🙂

tyrisa
6. říj 2011

@mijadave 1DPO,a zítra na odběry na endokrinologii :-P

veronicka33
6. říj 2011

@elys ahojky gratulujem a prajem vela šťastia a zdravíčka 🙂

janielik87
6. říj 2011

baby, mozu ma z clostilu boliet krize? dnes ma strasne zacali....ale uz som 11DC a brala som ho len do 9DC. Hmmm? 😨 😕

mijadave
7. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Very_sad................28.........2.5r............82..........32.............72........... Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........32..........28.............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............31............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............27...........34.............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37.........5m..............27............32...........13.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt.................35............6r.............22...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r...........22............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............19............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............18.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24............7m...........12.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34..........20m..........11.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............7...............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........20m............6..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............6..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............5..............36............................Clost., Duphaston
Tyrisa.....................26...........6m.............1..............23.............................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+6..................13+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

mijadave
7. říj 2011

@elys no priznam sa, ze sme toho snazenia tento cyklus mali tiez menej ako obycajne... a normalne, ze sme sa prvy raz po 17 rokoch normalne pohadali a nie raz... my sme sa totiz nikdy nehadali, namiesto toho bola ticha domacnost... ale teraz, ze normalne ostra vymena nazorov... 😀 tiez sa snazime, no uz 22 mesiacov, tak snad to vyjde uz konecne... 😉
@tyrisa ahoj, to ma mrzi ☹ PC si mala taky kratky? 23?

nathali
7. říj 2011

ahooj baby
prisla som vas po dlhej dobe kuk ze ako sa mate a pozeram ze je tu dalsia tehulka jupiiiiiiiiiiiiiiiii len tak dalej 🙂
@elys gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂
baby ako sa mate???

mijadave
7. říj 2011

@nathali ahooooj, no ide to, ty sa pochval 😉

nathali
7. říj 2011

@mijadave tak to je super ze to ide 🙂 a teraz si ktory mesiac s clostilom?? aj vajka pekne rastu??,
my uz mame vyse 3 cm ale celu kontrolu prcek prespal 😀 no a byva nam obcas este pekne zle ale zas su aj dobre dni len nemozem vsetko jest co by som tak velmi chcela 😀

zana21
7. říj 2011

Ahojky holky, dlouho jsme tu nebyla...@mijadave Děkuji za aktualizaci tabulky. Myslela jsem na to, ale v práci toho bylo hodně a pak jsem lítala za manželem do nemocnice.
Ale do toho šrumu se mi podařilo dostat se jako nová pacientka do jiného Caru, protože s tím teď už bývalým jsem nebyla spokojená. Chtěli mě hned nutit do IVF po 2 měsíčním snažení s clostíkem. V novém Caru měli stop stav nových pacientek,ale nalistopad ještě pár termínu otevřeli. Tak jsem moc ráda 🙂
Koukám, že je tu nová těhulka. Už bylo načase 🙂) @elys Velká gratulace

kacnov
7. říj 2011

@elys ahojky tak tě jdu uklidnit s tím poškozením plodu když jsem čekala syna-tak sme odjeli do egypta-nevěděla jsem že jsem těhu-takže jsem si žila na plno tam jsem po půlce zájezdu dostala 41 horečky furt jsem zvracela šla jsem na kapačky tam do nějaké místní nemocnice- hnus. a malej je zdravej jak řípa 🙂 takže bud v klidu i mě říkala dr že když se berou leky do 6tt tak se plodu nic nestane takže nestresuj a bud v pohodě 🙂))

mijadave
7. říj 2011

@nathali ja uz clostik neberiem... po skonceni som dva cykly brala soju, potom som si dala jeden pauzu a teraz ju zas tlacim... 😉 u dr som nebola tusim od jula... mala som prist na jesen tehotna... 😀 😀 😀tak mi povedal 😀 kedze tehu este nie som, nemozem k nemu ist 😀 😀 😀 😀 teraz velmi nemyslim na snazilkovanie... svagrinke sa narodil syncek v 25tt, tak nemyslime na nic ine... len nech sa z toho rychlo dostane a je ok, nech rastie a dobre sa vyvíja... 😉 super, ze je u Teba vsetko ok... 😉
@zana21 nie je zac, rado sa stalo, treba mat prehlad 😀 a co sa stalo manzelovi, ze je v nemocnici??? dufam, ze v novom CARe to bude lepsie 😉

fori
7. říj 2011

Ahojky já jsem dneska 4 dc a jdem na 4 IUI asi už poslední 🙂

vanilka31
7. říj 2011

@fori Tak ať se už konečně zadaří! Mě čeká 1. IUI koncem října, pokud se tedy teď nepovedl druhý cyklus s clostilem, ale myslím, že ne ☹

mijadave
7. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Very_sad................28.........2.5r............82...........32.............72........... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............31.............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............27............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............27............32...........13.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt.................35..........6r...............22...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r............22............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............19............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............18.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m.............12.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m............11.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............7...............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............6..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............6..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............5..............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m............4..............28............................Clostik
Tyrisa.....................26...........6m.............1..............23.............................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+6..................13+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

nathali
7. říj 2011

@mijadave ahaa tak nech soja zaberie 🙂 a tvojej znamej drzim palceky aby sa maly mal dobre a bol coskoro doma 🙂 urcite je to silny bojovnik

mijadave
7. říj 2011

@nathali dakujem, tak dufam, ze ano, aj ked sme to nechali tak, nejdeme to nacasovavat... bt som si sice zas zacala merat, ale nejdem to nejak tlacit... doberiem soju, mam jej asi este na 2 cykly a potom to nechame tak uz uplne... hoci mohlo by sa zadarit 😀 svagrinu by mali dnes pustit domov, maly tam bude este veeeeeelmi dlho... je to bojovnik 😉

fori
7. říj 2011

@vanilka31 no já beru Clotík od 3 IUI, tak doufám že ted už to vyjde, nebo se z toho pos.... 🙂 do IVF se mi moc nechce, bojím se odberu vajec ☹

vanilka31
7. říj 2011

@fori Taky doufám, že vyjde IUI, pač se IVF bojím.. Kdyby ale nic jiného nezbývalo..

tyrisa
7. říj 2011

@mijadave Prosím tě, nemám MS psala jsem 1DPO - první den po ovulaci,oprav mi to prosím.

tyrisa
7. říj 2011

@mijadave jinak už asi nedávej do tabulky Very_sad ona tu nechodí tak snad jí ten cyklus nebudeš psát do stovky,ne?

mijadave
7. říj 2011

@tyrisa joj, prepac, som v praci a mam toho dost, len sem tam sem skocim, asi som to zle precitala, ok opravim 😉

mijadave
7. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lorreine................28..........1.5r.............31.............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............27............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............27............32...........13.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............23...........39..............1.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............22...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r............22............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............19............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............18.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m.............12.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m............11.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............7...............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............6..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............6..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............5..............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m............4..............28............................Clostik

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................13+6..................13+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

janielik87
7. říj 2011

ahoj baby, ako sa mame? mna tie krize strasne bolia...a nemala som kde prechladnut... 😕 Tak neviem. Snad je to dobre znamenie, ze mi ten clostil zabral. Zajtra ideme na svadbu sa vytancovat, aj ked neviem ako, lebo ja som rada, ked len sedim alebo lezim momentalne... 🙂 🙂 Ale uvidime. Ovu testy som mala zatial negativne. V pondelok folikulometria.

vanilka31
7. říj 2011

@janielik87 Myslím, že z toho můžou bolet záda.

veji
7. říj 2011

@janielik87 tak prajem dobru zabavu na svadbe! uzite si to, nemysli na folikulometriu a na podobne veci, len si to uzi. Tie krize hadam do zajtra pvolia 🙂

janielik87
7. říj 2011

@vanilka31 no tak odvcera doslova trpim..dnes je to horsie este
@veji budem sa snazit, aj ked sa nejak moc netesim... 🙂 mne staci aj jedna svadba za rok absolvovana...a to ma este caka v novembri stuzkova mojej sestry :D

tyrisa
7. říj 2011

@mijadave 😝 Ted já sorry,dnes jsem už 2den po ovu,psala jsem to včera, takže 2DPO......díkes

mijadave
7. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lorreine................28..........1.5r.............31.............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............27............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............27............32...........13.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............23...........39..............2.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............22...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r............22............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............19............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............18.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m.............12.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m............11.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............7...............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............6..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............6..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............5..............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m............4..............28............................Clostik

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................13+6..................13+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+3.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

mijadave
7. říj 2011

@tyrisa 😝 😀 dufam, ze teraz je to uz ok 😀 😀 😀