Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
14. říj 2011

@kami79 ahoj. ono zalezi aky mas cyklus.. ja som mala cez 30 dni, takze u mna bolo zbytocne chodit tak skoro ked ovulka nastala az okolo 17DC. jeden den tam nevadi si myslim.

elys
14. říj 2011

@veji myslim ze by si obaja dobre rozumeli 🙂

janielik87
14. říj 2011

Ahojte babule, ako sa mame? My dnes cestujeme k nasim a potom dojde mama na tri dni ku mne, takze sa tu neobjavim 🙂 Snad pribudnu nejake stastne tehule. Drzim palceky. Ja by som mala byt uz 4DPO, ale to nevies naisto u mna, ked ani lekarka mi nic iste nepovedala... No nadej umiera posledna vraj. Skusim mysliet pozitivne.
Inak aj ja mam chlapa zatazeneho na veci :D :D hlavne mobil a pc...to musim veeelmi opatrne s tym. A tiez by asi najradsej zil ako v muzeu :D :D

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 pekne si to napisala - nadej umiera posledna, musime dufat... ine neostava 😉 a chlapov mi dnes ani nespominaj... toho mojho by som dnes najradsej niekam poslala a to mame ist zajtra spolu sami dvaja do BA na muzikal... 😒 ale aj tak sa tesim a nenecham si to pokazit 😉

janielik87
14. říj 2011

@mijadave neboj, do zajtra to prejde a budes sa tesit ako mala 🙂 To vzdy prejde, pokial to nie je nic vazne. Ja sa teraz snazim mysliet pozitivne, aj ked uprimne dnes mam nejaky blby den a nedari sa. Pochybujem, ze ovu bola...chapes...stale mam take tlaky v podbrusku, ze neviem. A tie ovu testy vraj udajne mohli byt pozitivne prave kvoli clostilu som citala... No tak ja uz neviem... 🙂 Take povzbudenie, ze mi to tam uz prebieha by pomohlo, ale som sa ho ani od tej najpovolanejsej - doktorky nedockala.

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 urcite to prejde, musi 😉 aj tak sa tesim 😀 o pochybnostiach s ovu nieco viem... ved pozri moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ff mi vyznacil ovulku, no teploty su dooooost divoke... ja zvyknem mat BT po ovulke vyssiu, tak netusim ☹

janielik87
14. říj 2011

@mijadave no ja neviem, zistila som, ze som si rano dnes darmo odmerala...pretoze netusim ake mam predovulkou a ake by som mala mat po ovulke...cize to, ze som vo velkom strese a buseni srdca dnes zmerala a bolo len 36,6...na obycko digitalnom (co je "fakt spolahlive")...tak to este nemusi znamenat, ze nebola...Ja uz neviem. To meranie ma strasne stresuje, preto to nerobim...a potom to sklamanie z teploty, co sa mi zda nizka...

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 tak ja som si meriavala este pred prvym tehu, potom som to nechavala tak a brala som aj antikoncepciu... teraz meriam uz vyse roka... zatial ma to nedeprimovalo, no teraz som v pomykove... netusim, ze co sa deje, ci zas anovulak... 😖

vanilka31
14. říj 2011

@janielik87 Nejlepší je měřit pár dní před ovu a pár dní po, to by pak měl být vidět teplotní vzestup. Platí na to takové pravidlo, ale to sem nebudu psát, zní to složitě.

aduskatt
14. říj 2011

este tak vediet, kedy mozem tento cyklus osakavat pani mrchu.vrrrrrrrrrr

mijadave
14. říj 2011

@aduskatt moja, podla tabulky si uz asi blizko... ocakavas mrchu? nie je sanca, ze by mohol byt tento cyklus uspesny? 😉

janielik87
14. říj 2011

@mijadave
@vanilka31 to ja viem, ze kedy merat...ale teraz uz je to zbytocne, ked som 19DC ... no ale vravim, mna to dost stresuje..rozbucha sa mi srdce..a 2 cykly som merala pravidelne, ale vzdy som bola sklamana, ked nic sa nedialo...a neslo to ako by malo...

veji
14. říj 2011

@janielik87 nic si z toho nerob, ja som nikdy v zivote nemerala 😉

janielik87
14. říj 2011

@veji no ved ani ja uz nechcem, lebo som mala zvyseny prolaktin kvoli stresu v skole, robote, a aj z tohto, tak sa snazim nestresovat sa vobec 🙂 ale clovek by chcel vediet, ci bola alebo nebola ovu...lebo vraj tie testy nie su spolahlive

vanilka31
14. říj 2011

@janielik87 Je fakt, že čím víc se pozoruješ, tím snad hůř. Já to podle teploty poznám, funguje mi to spolehlivě. Ovu by měla být podložená pozitivním ovu testem, zvýšením teploty a hlenem, to pak proběhla skoro stoprocentně.

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 ja Ti verim, ja som tiez chcela prestat merat, lebo grafiky boli ukazkove a aj tak nic z nich... ☹ aj som na 1 cyklus prestala a teraz aha, neviem, co sa deje, veeeelmi divny graf na mna, vobec sa v nom nevyznam... 😒 teplota si skace hore-dole ☹

kami79
14. říj 2011

@elys tak to máš pravdu...A prosím Tě brala si pak po Pregnylu ještě něco? Mě právě nic nedal, ale jak jsem četla, tak by bylo dobrý brát Duphaston(nebo něco podobnýho)
Jo a moc gratuluju k miminku🙂

kami79
14. říj 2011

jo a prosím, jak mám počítat nový cyklus, když jsem začala krvácet ve středu kolem 20-21 večer, už se to počítá jako 1 DC? Díky moc

mijadave
14. říj 2011

@kami79 ano, uz sa to pocita ako 1DC 😉

kami79
14. říj 2011

@mijadave Děkuji 😉

janielik87
14. říj 2011

@vanilka31 no hlien bol od soboty rana do pondelka az utorka cca 🙂 aj pozitivny ovu test v nedelu ...len teplotka neviem ...ale teraz pozorujem zas taky skoro plodny hlien, tak neviem co si mam o tom mysliet
@mijadave no je to take sklamanie na papieri tie grafy... tak som prestala...ale co uz, bude ako bude...ked nie teraz, tak dalsi cyklus zas posnazilkujeme, ved je to zabava...🙂 Len clovek by uz taaaak velmi chcel...

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 ja viem, si to vystihla, ved to snazenie sa je fajn 😀 ale to, ze by sme uz taaaaaaak velmi chceli... ale aj to bude... 😉
ja sa v tych hlienikoch velmi neorientujem, ja ho mavam dost malo, a ked tak len 2-3 dni, ale parkrat som mala ako Ty, ze bol, potom nebol a zas bol... 😉 uz ho neriesim... 😉 a stalo sa mi, ze mi vobec hlien nesedel s teplotami, co sa tyka ovulky... 😉

janielik87
14. říj 2011

No ja som v sobotu take citila, ze ovulka..aj pichanie aj taky pocit "mokra" aj vsetko sedelo a v nedelu pozitivny testik... tak neviem. Myslim, ze by bolo lepsie dat na nase pocity a nie na testy a neviem co :D :D ale ked ja mam vzdy nejake pocity... 🙂 strasne casto si daco namyslam 🙂
@mijadave

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 z toho si nic nerob, ja som taka ista a myslim, ze sme tak na tom viacere 😀 u mna je to s jednym rozdielom - ja si ovu testy nerobim... 😉

vanilka31
14. říj 2011

@janielik87 Mě se stalo to samé. Hlen byl v době ovu a pak taky ještě trochu za nějakou dobu po ovu, tak nevím, co si o tom myslet..

vanilka31
14. říj 2011

@janielik87 Myslím, že u tebe ovu proběhla. Mě clostil ovu test neovlivňuje.

janielik87
14. říj 2011

@mijadave :D ani ja som si nerobila, ale to si mala vidiet v nedelu tu radost, ked tam boli konecne dve ziarive rovnake palicky :D :D :D
@vanilka31 no veru, ten hlienik ma tak nejak vyplasil a este jedna vec..ze som mala ovu test pozitivny a skoro rovnaky 2 dni v nedelu aj pondelok, utorok zacala palicka slabnut a vcera zas bola silnejsia...ja uz som magor...akoze slova doktorky - "Na pravo uz ASI prebehla a nalavo MOZNO este prebehne.." To si ma ako clovek vysvetlit??? :D :D :D No som zmatena. Ale tak snad bola.

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 tak a som z toho jelen... pisala som Ti, ze nemavam vela hlienika... tak som bola na wc a azs mam eggac... nechapem, ved priznaky ovu som mala od nedele... dnes je piatok... no co uz... 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/361810 uz mi ovu nevyznacuje tak jednoznacne 😒

aduskatt
14. říj 2011

@mijadave nie je, lebo 17 den boli 4 foliky okolo 7mmbola som bez clostilu, som marodovala a nestihla si ist predpisat a mala som aj ATB, takze asi by to nebolo vhodne.........nic nenarastlo☹((

mijadave
14. říj 2011

@aduskatt to ma mrzi... ☹ tak ostava dalsi cyklus 😉 vraj cervene vinko urychluje prichod ms, no nemam to odskusane... 😉