Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
18. říj 2011

@safirah ahooooj , ja to beriem tak ako si spomeniem , cize rano a vecer
o tych depkach mi hovor nieco .... , nebudem to komentovat uz , treba sa sustredit na to , co bude a dufam ze to bude uz coskoro 😉

lorreine
18. říj 2011

@lienkalienocka Čau, u nás bol prebieh asi takýto: 1,5 roka snaženia a nič, tak následovala laparoskopia. Všetko bolo v poriadku, tak šiel manžel na spermiogram, ktorý dopadol priam ukážkovo. Medzitým u mňa urobený hormonálny profil a kontrola cyklu a hups...PCO, úplne anovulačné cykly, takže sme sa vlastne snažili zbytočne, pretože som mala takmer nulovú šancu na otehotnenie. Preto mi bol nasadený Clostilbegyt. Druhý cyklus sa nám podarilo otehotnieť, ale bohužial to skončilo samovolným potratom.

lorreine
18. říj 2011

Inak holky, dnes som bola na folikulometriu a mala som vpravo dva krásne folíky...takže sa budeme s manželom snažiť. Doktor povedal, že ak by sa nepodarilo otehotnieť, tak nabudúce mám brať iba pol tablety, pretože reagujem po tom potrate až príliš dobre...bože, jak ja by som chcela dvojčatká 🙂 Ak to teraz dva cykly nepojde, tak na to s manželom na nejaký čas kašleme...dosť bolo toho všetkého

nativanativa
18. říj 2011

@lorreine tak teda potom nie je o com , hop na kravu , bude tela 😵 😵 😵 😵

mijadave
18. říj 2011

@safirah ja som ho brala vzdy po ranajkach a po veceri, no nikdy to nebolo presne v ten isty cas... cez tyzden ano, no cez vikend podla toho, kedy sme vstavali 😀 co sa tyka depky, viem, ze sa mi to lahko hovori, no nemozes sa tomu uplne poddat, treba mysliet pozitivne... ja mam tiez susedu, ktora vobec neplanovali a otehotnela bez nejakeho snazenia, islo ma roztrhnut, kedze my sa snazime cca 2 roky a oni len tak... a o tehu kamoskach ani nehovorim, akoby sa s nimi vrece roztrhlo... 😠 tiez som si uz velmi velakrat poplakala... ale teraz treba hlavu hore a ist dalej, ked sa nechas zdeptat, nikomu to nepomoze a ani k otehu, skor naopak... 😉 dufam, ze sa nehnevas, ze som Ti to tu takto napisala... viem o com hovorim... 😉 hoci sama mavam aj take stavy ako Ty, ale vzdy sa najde niekto, kto ma povzbudi a ideme dalej 😉 drzim pasticky, urcite sa zadari 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@lorreine ahoj, u nás sme to teda zobrali z opačného konca 🙂 merám BT a tam vidím, že mám ovu len asi každý druhý mesiac. to mi je lúto, že to takto dopadlo. mohlo to byť aj tým clostylom? a odvtedy ste sa už snažili?

nativanativa
18. říj 2011

@lienkalienocka no ja ho beriem od vcera prvy krat , tak mozno o tri tyzdne ti poviem ci zabral 😀 😀

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave Toho 12října,nepamatuješ,jestli jsi měla teplotu,nebo třeba pila alkohol?Je tam takový jediný výkyv.Jinak teď laicky bych tipla ovu na 15DC a teplota půjde nahoru i podle hlenu to tak vypadá .Ber ten bromelain.

lienkalienocka
18. říj 2011

@nativanativa to by bolo super! 🙂 drzim palce. budem teda sledovat ako sa ti dari

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave a nebo mě napadla ještě jedna věc a to,že díky tomu estrogenu jsi třeba zareagovala více a te´d jsi měla druhou ovulaci,i to se někdy stává,že jsou dvě ovu krátce po sobě.

lorreine
18. říj 2011

@nativanativa Super povedané... 😀 Od zajtra znásilňujem manžela aspoň dvakrát denne...až do soboty 😀

lorreine
18. říj 2011

@lienkalienocka No potratila som na začiatku srpna a mali sme půst asi 2 týždne. Nemusela som na revizi...a potom sme normálne pokračovali...další cyklus som už bola znovu na Clostilbegyte...a nevyšlo to...teraz mám druhý cyklus po potrate. Inak doktor hovoril, že pri braní Clostiku je sliznice trochu nižšia, ale to pravdepodobne nebol dovod, pretože na poslednom utz v nemocnici mi doktorka hovorila, že to vyzerá, že sa plod "zabudol" niekde v 3 tt...

lorreine
18. říj 2011

Holky a ten grepový džús okrem hlenu pomáha aj na nárust sliznice? Alebo je na to ešte niečo iné? Ďakujem.

nativanativa
18. říj 2011

mile dievky a zienky , v priebehu nasledujucich tyzdnov sa chcem dopocut len a len tie najsamlepsie spravy , takze hor sa do prace 😀 😀 😀

tyrisa
18. říj 2011

@lorreine Grepový džus na hlen a na růst sliznice a uhnízdění vajíčka bromelain-obsažený v ananasu.

mijadave
18. říj 2011

@tyrisa toho 12.10. nebolo nic zvlastne, ani som nepila, ani som nebola chora... proste nechapem ten vykyv ☹ aj mna napadlo, ze ovulky dve v priebehu tyzdna, no zdalo sa mi to u mna nepravdepodobne, ved beriem len soju (v grafe som ju oznacila ako estrogen)... 😉 no nechame sa prekvapit 😀

@lorreine grepovy dzusik je na plodny hlien... na sliznicu je caj z alchemilky a vraj je dobre aj cervene vinko 😉

safirah
18. říj 2011

@mijadave jasne že se nezlobím 😉 Máš pravdu, sama to vím. 😔 Většinou jsem v pohodě a snažím se myslet pozitivně. Za celou dobu od vysazení HA jsem měla tento stav jen 2x a to když mi nejbližší kamarádka přišla říct, že je těhotná a hned napoprvé a teď když porodila ona i další známá. Oběma to strašně moc přeju, ale v té chvíli jsem jim prostě strašně záviděla 😅 a říkala si, jaká je to nespravedlnost, že někteří otěhotní hned a někdo se snaží měsíce, roky a nic. Jsem ráda alespoň za tuhle diskuzi. S manželem si o tom sice povídáme a je mi oporou, ale nechci ho zbytečně stresovat. A ten kdo stejný problém nikdy neměl nepochopí, jak se cítím nebo co se mi honí hlavou. Každý jen řekne, že na to nemáme myslet. To se snažíme, ale vytěsnit z mysli to nejde. No tak snad se zadaří co nejdřív a chmyry budou pryč 🙂
@nativanativa taky doufám! 😉

jeny
18. říj 2011

@lienkalienocka no ja by som to urobila po predchadzajucich skusenostiach tak, ze po pol roku snazenia by som isla za dr ze sa nam nedari uz rok, vtedy k tomu pristupuju lepsie no tvoj dr je super ked sa takto zachoval, clostyl sa moze uzivat pol roka no mne ho dr predpisoval v kuse 10 mesiacov a vobec to neriesil, sledoval foliky a aj tak sa nedarilo,potom som vysadila vsetky lieky ze kaslem na to ale vydrzala som iba 2 mesiace a isla som do centra kde mi opat dali clostil takze ja som ho uz pojedla kvantum 🙂

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave proč bys zrovna ty nemohla mít dvě ovulky,když ještě bereš hormony na ovulaci???
Já jsem si to zaznačila taky jako estrogen,protože ta soja je přírodní estrogen,ne?

mijadave
18. říj 2011

@safirah tak to je super, uplne Ta chapem, tiez som vdacna za toto forum, presne ako pises, kto tym nepresiel, nevie Ta celkom pochopit... a z tych neplanovanych alebo na "prvy sup" tehotenstiev ma ide rozdrapit, no v poslednej dobe sa to uz snazim neriesit, ale ako pises, z hlavy to nedostanes... neriesim to, kym nestretnem tehulku, potom som chvilu z toho nanic, ale potom sa to zas spravi 😉
@tyrisa lebo sa mi to zdalo dost malo pravdepodobne pri mojom stasti, ale kiez by si mala pravdu 😉 ano, soja je prirodny estrogen 😉

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave Ale,ale.....tady přece nejde o štěstí,ne?Mě se to zdá zase dost pravděpodobné.......

safirah
18. říj 2011

@mijadave úplně mi mluvíš z duše 🙂 Jsem ráda, že tyhle pocity nemám jen já. 😅

mijadave
18. říj 2011

@tyrisa ja viem, cim viac nad tym rozmyslam, je to dooooost mozne... 😉 ja viem, ze tu nejde o stastie... to ja len tak...
@safirah nie si v tom sama, tu na fore je nas viac 😉

veji
18. říj 2011

@mijadave ahoooj, prosim o zmenu v tabulke: 1 DC, PC 28 😒 zajtra idem k doktorovi "reklamovat " liecbu 😀

mijadave
18. říj 2011

@veji to mi je luto, ale paci sa mi Tvoj pristup, dobreeee, ze reklamovat liecbu 😀 😀 😀 ok, zmenime tabulku 😉

mijadave
18. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............34...........39..............13...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca...............23.........1,5r.............33...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............30............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............29............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............23............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............22............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............18............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............17............29.............2............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988.........23..........17m............17............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............16............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........15............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............11............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................9............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............5............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Aduskatt.................35..........6r..................2...........33............................Clost., calibrum
Veji.........................25..........7m.................1...........28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+3..................15+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+0.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+6............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

nativanativa
18. říj 2011

@mijadave micka mozem ta poprosit aby si tam vymazala duphaston a napisala pregnyl ? dakujeem 🙂

lienkalienocka
18. říj 2011

@jeny tak videl kedy som vysadila hak, mne sa neoplatilo klamat. hodila som na neho psie oci to vacsinou pomoze 😀 dufam, ze ja nebudem potrebovat tolko clostilu. chystam sa otehotniem hned prvy cyklus 😀

mijadave
18. říj 2011

@nativanativa jasne, nech sa paci 😉

mijadave
18. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............34...........39..............13...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca...............23.........1,5r.............33...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............30............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............29............29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............23............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............22............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............18............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............17............29.............2............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988.........23..........17m............17............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............16............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........15............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............11............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................9............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............5............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Aduskatt.................35..........6r..................2...........33............................Clost., calibrum
Veji.........................25..........7m.................1...........28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+3..................15+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+0.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+6............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka