Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
20. říj 2011

@tyrisa Ahoj moja dcerka má narodeniny 22.6 inak som mala termín tiež 27 🙂

tyrisa
20. říj 2011

@veronicka33 To je hezký 🙂 Já ale asi budu mít termín trošku pozdějc,jsem měla opožděnou ovu,tak proto.....

mijadave
20. říj 2011

@tyrisa ahoj, ja len tak na skok, kym sa banda naveceria 😀 hej, aj mne sa zda, ze boli dve...tak uz len nech to vyjde 😉 a ano, beriem bromelain 😉 no nic, uz dojedli... Tak pa, budem tu zajtra 😉

jeny
20. říj 2011

@jania023 jaj 🙂 no mohla si obetovat este jeden testik zajtra rano, podla mna este nic nie je stratene 🙂

jania023
20. říj 2011

@jeny no ked ti urobi radost mozem aj teraz testnut ale tehu niesom 😒 dnes som uz 16dpo takze je to uz isteeee 😉

jania023
20. říj 2011

@jeny a jeto takze negativ 😉 uz len dostat ms a ide sa dalej..ale by ma nahnevalo keby som ostala tehu mam take zasoby liekov ..dala som za ne viac ako 150 eur a keby som bola tehu pred tak by ma asi kleplo 😅

mijadave
20. říj 2011

@lorreine ja viem, vsetko sa da vsugerovat... ja si to hovorim, proste to neriesim, len som chcela nieco hodit sem do temy, kedze tu bolo tak ticho...

mijadave
20. říj 2011

@golymetr no vidis to, co som Ti hovorila? tak zatial potichucky gratulujem a nech ciarocka silneje 😉

jeny
21. říj 2011

@jania023 no tak tomu normalne nemozem uverit ☹

mijadave
21. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............36...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............33...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............32...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............26...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............25...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............21............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............20............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............20............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............19............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............18............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............14............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............12.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............9.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............7.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................5.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............4.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+6..................15+4.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+3.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+2............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m..................5+2...........................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
21. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............36...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............33...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............32...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............26...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............25...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............21............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............20............29.............5............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............20............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............19............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............18............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............14............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............12.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............9.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............7.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................5.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............4.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+6..................15+4.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+3.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+2............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m..................5+2...........................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

elys
21. říj 2011

Ahojte holky. Dnes ma drahy berie na kulturu do divadla do Nitry, predstavenie Testosteron... vyborna vec.. idem na to uz druhy krat.. pekny vikend Vam prajem a drzim prstiky s testami..

mijadave
21. říj 2011

@elys jeeej, tak si to uzi 😉 a tiez pekny vikend Ti prajem 😉

janielik87
21. říj 2011

ahojky 🙂 co mate nove? My dnes odchadzame na vikend k svokrovcom, cize mi preleti cas ako voda. Snad bude aj nejaka prechadzka v prirode 🙂 Som 26DC a beriem posledny duphaston dnes. No neviem, zda sa mi, ze bestia mrchovska dava o sebe vediet, ale nejako privcas. Dnes som nasla taky biely husty vytok a zdal sa mi kusok aj ruzovkasty na papieri... Ale tazko povedat, lebo mame dooranzova wc papier :D :D :D

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 ahoj, ja nic nove, prsia pobolievaju, no tiez aj v podbrusku, co sa mi zda doooost skoro na ms ☹ a ktory DPO si? ja si stale kupujem biely toaletak, mne tie farebne nerobia dobre... 😉 tak drzim pasticky a uzi si vikend 😉 u mna to vyzera, ze budem doma s detmi sama... mm asi pojde do prace.... ☹

janielik87
21. říj 2011

@mijadave mala by som byt okolo 12DPO..ale som len 26DC, co je skorooo..a hlavne beriem ten duphaston, po ktorom by ms mala dojst az po dobrati na 4. den. Tak neviem. Dnes aj ja citim podbrusko take pichlave a bradavky ma uz 4. den bolia tak palivo az strach. A prsia mam zvacsene, to mi manzelik povedal.
Tak vikend s detmi bez muzicka? No co uz...aj u nas take byvalo... Inak aj ja som mavala problem s takym toaletakom, ale odkedy beriem jedny kvapky, tak tieto gyndosske veci ma nechytili..klop klop klop 🙂

lorreine
21. říj 2011

@janielik87
Tak my si síce s @mijadave vykladáme, ako sa dá všetko vsugerovať, ale u Teba to vyzerá nádejne...pokiaľ si aj manžel všimol, že máš vačšie prsia, tak to može byť ono...ale zase trochu na to može mať vplyv aj duphaston. Ja to mám po Utrogestane podobne...bolesť v prsiach, bolesť v podbrušku atd...skús zajtra testík. 12 DPO by možno mohlo byť niečo vidieť 🙂

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 takze si mala skor ovulku 😉 aj mne mm to iste dnes rano povedal... 😀 hej, mal ist dnes a zajtra sa vratit, cize nedelu sme mali mat pre seba ☹ no co uz... ja uz dlho ten problem nemam, hoci v praci mame len farebny, no doma som naucila aj mm, ze treba kupovat biely 😉

jeny
21. říj 2011

@janielik87 juj to ja keby som bola uz 12dpo tak uz mam minimalne 2 testy za sebou 😀

janielik87
21. říj 2011

@jeny 🙂 no vies ako, nechcem si pokazit vikend. 🙂 Mam doma testy z netu, co som si objednala..celu kopu, ale nic zatial...som neskusala. Jasne, ze ma taha...ale to je este skoro. Najskor v den ocakavanej mrsiny skusim, ak ma nepredbehne...

janielik87
21. říj 2011

@lorreine no to vies teraz ideme prec k svokrovcom, tam nebudem testovat...cize najskor v pondelok si urobim testik 🙂 ale nechcem sa sklamat...

janielik87
21. říj 2011

@lorreine
@mijadave 🙂 a presne vsetko sa da vsugerovat...ved podla mojich priznakov som uz bola tehotna xy krat 😀 😀 akoze tych, co som si nasla po minule cykly... Teraz sa mi ani nezda nic cudesne...len tie bradavky ma dost bolia a ten biely vytok dnes...ale mozno to je vsetko z tych liekov....

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 to Ti verim, ze Ta taha, koho nie? 😀 paci sa mi Tvoj pristup, ze testit budes az v den ocakavanej ms... to som si ja tolkokrat povedala, no podarilo sa mi to dodrzat... jedine minuly cyklus, vtedy som netestila vobec... 😎

jeny
21. říj 2011

@mijadave presne tak aj ja sa vzdy zaprisahavam ze uz netestujem skor, ale este som nevydrzala ja mam taku slabu volu 😠

saskaz
21. říj 2011

po pichnuti pregnylu do kolkych dni,hodin treba riesit keksik?napiste aj IP alebo jak to je

janielik87
21. říj 2011

@mijadave
@jeny ja tiez nemam nejaku silnu volu, ale manzel mi tu sedi...dnes pracuje z domu a on nechcel testovat, no a cez vikend som u svokrovcov, kde si delime poschodie s jeho bratom a bratovou frajerkou. Cize tak... Booze dnes ma vsetko tak neskutocne vytaca baby...vrrrrrrrrrr

janielik87
21. říj 2011

@saskaz mne sa zda, ze 36hodin, ale ja som to este nikdy nemala...cize nie som ista

lorreine
21. říj 2011

@saskaz Mne hovoril doktor, že 36 - 48 hodín po aplikácii pregnylu dojde k ovulaci, takže sa uvolní vajíčko. Ale keďže majú spermie dlhšiu životnosť, tak ak bude sexík aj 24 hodín po aplikácii, je šanca na otehotnenie. Doktor mi vždy hovoril, že ak si pregnyl pichnem ráno, tak na druhý deň sa máme začať snažiť a tak 2-3 dni sex aspoň raz denne...

mijadave
21. říj 2011

@saskaz suhlasim s @lorreine, mne povedal moj dr to iste... 😉 po pichnuti sme sa mali na dalsi den zacat snazit a aj ten nasledujuci 😉

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 moj mm nesuhlasi ani s meranim BT 😠 a o testoch ani nevie, to by bolo... vzdy mu poviem az po testnuti vysledok, teda ani nemusim, vzdy to vie, ked vyjdem z wc 😉 sklamanie sa tazko skryva... 😉 a coze mas taku naladu? mne zase vcera uplne vsetko padalo z ruk... som nechapala.... 😀