Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
21. říj 2011

@mijadave
@janielik87 Ale viete čo holky? Ja nechápem niekedy ako to chlapi niekedy berú...moj manžel tiež je celý zostresovaný, keď mu poviem, že po Pregnyle sa "musíme" snažiť...a tiež nesúhlasí s ovulačnými testami a tehotenskými testami, ak ešte nieje žiadne meškanie ms...najradšej by bol, keby to šlo všetko úplne prirodzene. Ale, dopekla, keď mám PCO a bez hormónov neovulujem, tak proste to nepojde "úplne prirodzene", aj keby sme sa na hlavu stavali. Takže ak už do seba tie hormóny pchám, tak sa chcem snažiť v čase, kedy je najvačšia pravdepodobnosť...

jania023
21. říj 2011

@jeny teplota dole a ms nikde uz ma ide porazit 😠 😠

janielik87
21. říj 2011

@mijadave no ved ja neviem, taka som... ja neviem cela nervna, nic sa mi nechce a musim sa do vsetkeho nutit... a vsetko mi extremne lezie na nervy a najma manzel...Lebo on je ze - "mna si nevsimaj, ja som v robote" a potom si pospevuje, nervaci, nadava na nieco, co sa mu nepodarilo, pobehuje po byte...atd..no konec...

jeny
21. říj 2011

môj manžel je zas v tomto veľmi chápavy, niekedy fakt až nechápem kolko toho znesie, ked treba snažilkujeme a vždy je presvadceny ze teraz to uz urcite vyjde 🙂 tak isto chápe aj moju posadnutost testovaním, teda aspon sa tak tvari 😀

janielik87
21. říj 2011

@lorreine PRESNE si to vystihla. Uplna pravda. Ja stale pocuvam ze "tlacis na pilu" ked som netrpezliva a uz uz by som testovala... :/ Ale do kelu, ked slaham do seba tie hormony vsetky.... On by tiez najradsej prirodzene sa snazil, ale ked ja som zrejme ani ovulu nemavala, kedze mi predpisala clostil... Akoze co si myslia, ze nam toto cele liecikovanie robi dobre??? A potom ma clovek plodne dni, ani samemu sa mu nejako velmi nechce, ale este aj manzela treba prehovarat???? A najlepsie je, ked sa zarazi a povie, ze oralne uspokojenie davno nemal...ty kokos!!! To ma vsetko taaaak nastve! 🙂 🙂 🙂 No ja uz fakt neviem.

janielik87
21. říj 2011

@jeny tak to zavidime v dobrom...Inak moj tiez rad testoval prvych par cyklov..ked mi na 40den nechodila ms, vzdy bol presvedceny, ze teraz je ten cas... Ale potom bol sklamany... Preto teraz ani nechce skor testovat ako ked mi bude meskat.

lorreine
21. říj 2011

@janielik87 Tééééda, mne sa tiež už párkrát stalo to isté, ako Tebe...snažím sa, snažím a on že...miláčik, dajme si to navzájom orálne...dokelu, ja proti tomu samozrejme nič nemám. Ale jemu takto robiť dobre možem napríklad, keď mám ms a nie keď mám akurát plodné dni a jeho bojovníkov potrebujem mať niekde inde 😀 ....no chlapi 😀

mijadave
21. říj 2011

@janielik87
@lorreine presne ste to vystihli dievcata... 😀 a s tym oralom si ma dostala, ty brdo... 😀 poznam to velmi dobre... 😠 a tiez dost casto zrovna v case ovuly sa mu nechce alebo to nejde... ☹ ako naschval... 😠 a ja do seba pcham hormony, nechala som sa rezat a z jeho strany.... no co dodat... 😠 ale uz to beriem ako to pride... som to raz na neho takto na rovinu vysypala, ze sak si uvedom... ☹ ved som z liekov pribrala uz 10 kg a prirodzene to nejak nechce ist... ☹ tak sa trosku uvedomil... 😎

janielik87
21. říj 2011

@lorreine Presneeeee!!! A este pri mojich cykloch som bohuzial nevedela presne kedy mam plodne dni. Teraz som vynicila cca 15ovu testov pocas cyklus a brala clostil, tak ok 🙂)) Ale je to take, ved ani ja proti tomu nic nemam, ale matros potrebujem...ci naco papkam tie tabletky...??? :D:D len tak, aby som sa citila cudne? :D

janielik87
21. říj 2011

@mijadave presne!!! Ja tu budem priberat, snazit sa byt v psychickej pohode a on sa vobec nechce uvedomit. Ja neviem, niekedy mam pocit, ze to cele nechape, ze to telo ovuluje len raz do mesiaca a tiez moju netrpezlivost a sklamania akoby nechapal...ked si porevem pri kazdej ms...

mijadave
21. říj 2011

sa mi paci ako sa to tu rozbehlo 😀 😀 😀 😀 😀 ti nasi chlapi 😀 😀 😀 😀 dobra tema 😀

lorreine
21. říj 2011

@mijadave
@janielik87 No, som už mu to chcela povedať včera večer, keď bol unavený a nechcelo sa mu a ja som urobila pekný večer, že akože bude náladička a tak to pojde samo...ale povedala som si, že keď to teraz na neho vybalím, tak sa mi ani ráno nebude chcieť...a dnes ráno...no bolo proste super snažilkovanie 😎, tak som to nechala tak...Okrem toho, už ho ani o ovulke neinformujem, pretože potom je celý zostresovaný 🙂.

lorreine
21. říj 2011

@mijadave Máš jednoznačne pravdu, že chlapi sú vďačná téma 😀
Ale @janielik87 má pravdu, že mi príde, že by si mal zopakovať biológiu a dozvedieť sa viac o cykle ženy. Už som mu to aj vysvetľovala a tváril sa, že to chápe...ale vyjadril sa, že nechce, aby to bolo len "robenie detí". Niekedy mi príde, akokeby to dieťa ani až tak moc nechcel. A to bol práve on, ktorý začal hovoriť o deťoch a chcel sa strašne už snažiť...no proste...

janielik87
21. říj 2011

@lorreine no ved ja ho nechcem stresovat, ale ked som to akosi citila tento mesiac, ze ta ovula bola cez ten vikend na svadbe ked sme boli, tak som mu napisala sms, ze "plodny hlienik" a supli sme na to pred svadbou na chate, kde sme boli ubytovani :D :D a den nato som nasla prvy pozitivny ovu test v mojom zivote a snazilkovali sme pilno este cca 3dni 🙂 Ale ani nie nasilu tento cyklus, ale niektore predtym ma riadne stval :D :D :D a teraz ma stve dneska uplne vsetko, esteze vas baby mam aspon sa nasmejeme

mijadave
21. říj 2011

@lorreine
@janielik87 ja ho o nej nemusim informovat, on to proste na mne pozna a druha vec je, ze som posledne cykly zacala mat doooost bolestivu ovulku ☹ tiez mi niekedy pripada, ze to dieta az tak velmi nechce a pritom ma s detmi dost dlho spracovavali... 😉 ja som chcela uz skor, no mala som problem s ramenom a cakala ma operacia, tak som chcela babo az po nej, ked sa dam dokopy, ved bez pravej ruky by sa mi s malym babom asi tazko fungovalo... ja som to stale v sebe dusila, povedala som si, ze mu nic nebudem vycitat ani ho do nicoho tlacit, no raz to proste zo mna vyletelo a bolo to asi dobre... zmenil trosku pristup 😎 ked chce mimo, tak mu proste poviem, ze to teraz nejde, pochopi a nic na to nepovie 😉

janielik87
21. říj 2011

Asi aj ja musim vsadit na nejaky rozhovor vaznejsi... Ale ved sme uz o tom tolko krat vraveli. Teraz akurat som sa utiahla do detskej, ze tu budem mat pokoj :D:D :D Tak prisiel, ze preco som taka nervna, ci som nervozna a uz chcem vediet..a ze u jeho rodicov otestujeme...ale hadam radsej nie...Myslim, ze mrcha ide, lebo podbrusko tak mrchovsky boli...

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 ja som sa s nim tiez tolkokrat o tom bavila... no ale teraz to bolo tak, ze som sa na neho doslova vykricala a potom som sa prvy raz po vymene nazorov nerozplakala, sice mi vlhli oci, ale zvladla som to... nedala som mu sancu ma prerusit a potom dodal: aha, som nevedel, ze to beries takto... tak to ma dostalo... sa mi ospravedlnil a odvtedy je to zas "vzorny" manzel 😎 trosku sa vycistil vzduch... vies, my sme sa nikdy nehadali, u nas bola vzdy ticha domacnost... ale odvtedy sa vieme poskriepit, hlasnejsie vymenit nazory... nacase, rozpravat sme sa rozpravali, no ked bol problem, bolo ticho...nacase, ze sa to zmenilo, ked sme uz spolu 17 rokov (13 ako manzelia 😀 )

janielik87
21. říj 2011

@mijadave :D :D no tak ja si tichu domacnost ani neviem predstavit, ja som temperamentna :D :D preto sa vzdy smejem, ked dakto o mne povie, ze sa so mnou tak dobre citil, ze taky pokoj zo mna vyzaruje a ja ako 100 certov :D :D :D aj kamoska, co jej chodim strazit malu "Jani, mala je pri tebe taka pokojna, na teba sa vzdy mozem spolahnut :D"... No ja neviem. 🙂 Ale nemam potrebu sa nejako pretvarovat pred druhymi. Ale niekedy som ako sud s pusnym prachom :D

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 inak mame rovnake meno 😀 😀 😀 menovkyna 😀 teraz som si to uvedomila 😀 no ja som bola tiez vzdy taka vybusna, len som to v sebe utlacala... vzdy som radsej ustupila, no nejak sa to nakopilo a uz sa to tlaci von... proste sa uz nenecham... ono sa to zacalo menit, ked som si dorabala skolu na MD, odvtedy ma svokra moc nemusi, lebo uz nepritakavam, ale si aj poviem... tak to fungovalo aj s mm... vzdy som radsej ustupila, bola ticho... ale uz nie, uz mam toho dost... a mm sa nestazuje... 😎 vraj mam konecne aj svoj nazor... 😠 ja som ho mala vzdy, len som si ho nechala pre seba a presadzovala som ho nenapadne, takticky 😉 hoci tiez mi povedal, ze to nemusim zas prehanat 😀

lorreine
21. říj 2011

@mijadave Jasné, tiež nechcem tlačiť tak ako Ty. Ale človeka to niekedy dožerie, hlavne keď v prípade Tvojho aj mojho manžela je to tak, že dieťa chceli hlavne oni...tak nech pre to niečo urobia...pretože ako hovorí @janielik87, aby sme tie tabletky nepapali zbytočne...mňa ešte štve, že manžel vie, že Clostilbegyt nemožem brať donekonečna a keďže vieme, že už raz som po ňom otehotnela, tak by sme nemali strácať čas, pretože čo nám potom zostane...ísť na umelé...?

mijadave
21. říj 2011

@lorreine presne... len s tym rozdielom, ze ja uz clostil nemozem brat, mam uz 6 cyklov za sebou... ale ta soja, to je tiez vlastne hormon... takze stale do seba nieco pcham... cajik, dzusik, soja, ananas alebo bromelain.... furt nieco... 😉 lenze u nas IUI ani IVF neprichadza do uvahy, mm s tym nesuhlasi... takze co ostava? snazenie, no na to treba dvoch 😀 drzim Ti pasticky, nech aj Tvoj mm dostane rozum a chut s tym nieco urobit 😉

janielik87
21. říj 2011

@mijadave inak to nase pekne meno dnes malo babatkam davaju :D teraz by to bolo originalne :D :D mat doma Janku...ale u nas by to bola tretia generacia uz...to nie veru... Este ani babo nie je v brusku a ja uz tu o mneach spekulujem :D :D
@lorreine no my mame este len prvy cyklus s clostilom, ale uvedomujem si, ze to nemozno brat vecne...ze je tu limit 6mesiacov a tiez, ze dlhodobe branie sposobuje vselijake patalie...cize cim skorej by to vyslo, tym lepsie 🙂)

lorreine
21. říj 2011

@mijadave Ďakujem, uvidíme. 🙂 Dúfam, že sa tu všetky tri aj s @janielik87 a ešte inými holkami z diskusie, stretneme o pár mesiacov tehotné...to by sa mi páčilo. Aj tak sa to pekne rozrástlo s tými ťehuľkami. Som ešte v diskusii o potratoch a tam tiež holky hlásia // čoraz častejšie. Tak by sa to šťastie mohlo unaviť a sadnúť si aj na nás 🙂

janielik87
21. říj 2011

@lorreine veru tfuj tfuj tfuj 🙂 Nech sa nam uz zadari, ved nacase 🙂))

A TEHULKY VSETKY!!!! Noze nam posielajte tie tehu virusiky!!! 🙂 Kde suuu?

jeny
21. říj 2011

@janielik87 baby ja sa tiez volam tak isto ako vy, to je ale nahoda 😀 inak fakt to meno sa teraz vobec nedava a za mojich detskych cias sme boli v triede az 4 s tym menom 🙂

mijadave
21. říj 2011

@lorreine to beriem, nech sa to uz unavi 😀 😀 😀
@janielik87 to je pravda, nase meno sa uz velmi nedava... my sme skoro Veronike dali meno Janka, mm aj moji rodicia to velmi chceli, no kedze som mala termin s nou 27.8. tak som nechcela, aby mala meniny a narodky pri sebe... 😉 tak sme nakoniec vybrali meno, co vlastne vystihovalo situaciu, lebo sme o nu bojovali... a Veronika znamena prinasajuca vitazstvo... a ona nim bola 😀 pre dalsie uz deti vybrali meno, oni su presvedceni, ze kedze to oni chcu, tak to bude chlapcek a bude Davidko 😀 som im vysvetlovala, ze to nie je take jednoduche... teraz za mnou kazdu chvilu pride syn, ci sa snazime, aby mal braceka a dcera, ze ci ho uz v brusku nosim... 😀 spominala som, ze som pribrala 10kg 😀 no veselo s tymi detmi... 😀

mijadave
21. říj 2011

@jeny jej, to je super, myslim, ze nas je tu viac s rovnakym menom 😀

janielik87
21. říj 2011

@jeny presne aj my sme boli hned dve v triede a na vyske nas tiez bolo neurekom :D :D
@mijadave no ja mam meniny 2 dni pred narodkami :D :D cize nasi sa velmi netrapili tymto :D :D

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 vazne? aj moja svagrina, ktora ma tiez rovnake meno, ma meniny 2 dni pred narodkami 😀 ja to nechcem, ja som mala blizko seba narodky a meniny, ked sme byvali v CR... a napr. moj mm ma narodky 24.12., este ze sa nevola Adam 😀 😀 😀 je to take blbe pre dieta, ze mu vsetci gratuluju vsetci k dvom veciam naraz a este k tomu cez prazdniny... 😉 ako dospelemu to uz tak nevadi 😀

janielik87
21. říj 2011

@mijadave no presne teraz uz mi to nevadi, ale ako dieta som si stazovala... :D a stvala sa na moju starku, ta ma dve mena :D :D a dvojo menin :D