Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 ja som to mala tak nastastie len do 5 rokov... tak som si to nejak este nechapala... ale po prestahovani som ziskala dvoje meniny... babicka z Moravy mi gratulovala v maji k meninam a k narodeninam a ona vzdy, aby niekoho neukratila, tak kazde zvlast... a na SK mi rodicia gratulovali v auguste 😎 😀 ale vlastnemu dietatu by som to nespravila... 😀 akurat syn sa narodil v polke decembra, takze ma blizko narodky a vianoce, ale to sa da... 😀

janielik87
21. říj 2011

@mijadave ja mam svagrinu Luciu narodenu 22.12: :D :D :D chudaaaa

mijadave
21. říj 2011

@janielik87 to hej... v jednom mesiaci vsetko ☹
ok, ja sa lucim, prajem vsetkym pekny vikend... zajtra sa tu zastavim minimalne spravit tabulku 😉

safirah
21. říj 2011

Ahoj! Je tu někdo? Tak dneska dobírám první balení clostíku, tak to jsem zvědavá, jak zabere 😔 🙂
Jinak co se manžela týká, tak zatím je to zlatíčko. O testování ani neví 😀 Jen když se sám zeptá, tak mu řeknu, že zase nic ☹ A s orálním sexem jsme to vyřešili tak, že ho zahrnujeme do předehry a finále proběhne tam kde má. 😀

jania023
21. říj 2011

alleluja hlasim 1dc...konecneeeee 😅

safirah
21. říj 2011

@jania023 tak hurá! Teď jen přečkat mrchu a pak zase šup na to 😉

jania023
21. říj 2011

@safirah tak tak a sup sa na clostil-huraaaa 😀 budu trojicky 😀 😀

safirah
21. říj 2011

@jania023 😀 ty začínáš clostil brát poprvé? No tak trojčata.... to by bylo překvápko 😀 Znáš nějaký takový případ?

jania023
21. říj 2011

@safirah ja som uz mala na 3 mesiace ale koli sliznici z toho nic nebolo...poznam jenu kocku co po clostile mala 5 foliky a mala ist na iui tak jej to zrusisli ze je to velky rysk na 5 torcata...taka bola nestastna 😅

safirah
21. říj 2011

@jania023 Jaj, no v příbalovém letáku jsem četla, že je možnost vícečetného těhotenství, ale že až tak 😀 Dvojčata bych si i nechala líbit, ale teda pětirčata ci moc představit nedovedu 😀 No já jsem dneska dobrala první balení clostíku tak jsem zvědavá jaký bude mít účinek. Včera jsem ještě začala pít kontryhel a gepový džus. Kolik toho džusu by se mělo denně vypít? Moc mi nejede, ale co bych pro vytouženého potomka neudělala, že... 😀 😀

jania023
21. říj 2011

@safirah ale kontryhel sa pije od 1dc 😉 a grepovy dzus ja pijem pol litra denne

jania023
21. říj 2011

@safirah a kup si aj malinik caj ja zacinam teraz do ovu

mijadave
21. říj 2011

@safirah aj cajik aj dzusik sa pije len do ovulky... ja pijem oboje od 1DC... na chut si casom zvyknes 😉

mijadave
21. říj 2011

@jania023 ☹ cize 1DC, ale som rada, ze sa tesis 😉 a nechces sa pridat do tabulky?

nativanativa
21. říj 2011

ahojte zeny , ja som dnes dobrala tiez clostil , v utorok mam ist na pregnyl a potom ....... mozno sa nieco udeje 🤐
ozaj , ked pijem alchemilku , staci salka denne ??

safirah
21. říj 2011

@jania023 a malinik je dobrý na co? Taky na sliznci?

@mijadave díky za info 😉 Můžeš mi ten džusík a kontryhel připsat do tabulky? Po ovu zkusím ještě ten ananas.
Holky odkdy mám tak testovat ovu testíky? Teď jsem 7 DC a mrcha mi skončila včera. Počítám že dřív jak 10dc to smysl nemá, ne?

safirah
21. říj 2011

@nativanativa já piju taky asi 250 ml za den. 😉 Ale jestli to stačí netuším. 😕

jania023
21. říj 2011

@safirah malinik je na hlien v ktorom spermijy preziju 😉 test ja robim hned po ms lebo uz som mala ovu na 10dc tak to by som nestihla sa snazit..a hlavne po soji je super skoro ovu

nativanativa
21. říj 2011

@safirah ja som 9dc , a dnes som citila sem tam nejake prejavy ako keby mala prist ovu , ale to je mozno aj clostiku , je tam pisane ze sa moze stat ze vajecniky sa zvacsia na 4 - 8 cm ..... , tak som zvedava 😝 . keby pan bicko dal mala som ovu v priebehu bud . tyzdna 😵

jania023
21. říj 2011

@mijadave jasne mozes ma dat...len dufam ze o mesiac ma das nizsie ku tehulkam 😀

mijadave
21. říj 2011

@jania023 ok, tak mi napis kolko mas rockov, ako dlho sa snazite, dlzku posledneho cyklu a co beries 😉 a to si pis, ze Ti prajem, ze aby si sa co najskor presunula do spodnej tabulky k tehulkam 😉

safirah
21. říj 2011

@jania023 no páni, kdy to budu stíhat pít 😀 To ty čaje a džsy pokryjou celý můj pitný režim 😀 No, vidím to tak, že zítra vyrazím do lékárny 😀 A s testováním začnu teda od neděle, to budu 9DC. Tak doufám, že se ten poměr snažilek a těhulek bude rychle měnit ve prospěch těhulek 😵

jania023
21. říj 2011

@mijadave 30rokov,3roky,30dc...a to co beriem sa ti do tabulky nezmesti 😀 takze, estrofem,clostilbegyt,sarapis,alchemilku,femi kvapky,grepovy dzus a malinik a zabudla som ze ananas mo ovu a vitaminy cely cyklus a kys listovu,,,...hej a zabudla som po ovu dufaston 😀 to bude taky mix ze ked po nom neotehu tak uz nikdy 😀 😀

safirah
21. říj 2011

@nativanativa tak to by mohlo vyjít na příští týden. 😉

jania023
21. říj 2011

@safirah no moj denny limit pitneho rezimu je 2dcl takze budem cely den na wc sediet a cikat..kedze ex alchemilka raz malinik a grepovy dzus..to sa budem ale premahat tak pit to bude ale fuska 😀

mijadave
21. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............36...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............33...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............32...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............26...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............25...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............21............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............20............29.............5............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............20............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............19............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............18............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............14............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............12.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............9.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............7.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................5.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............4.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r................1.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+6..................15+4.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+3.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+2............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m..................5+2...........................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

safirah
21. říj 2011

@jania023 tak to jsme na tom stejně 😀 Normálně piju málo a když už vypiju něco víc, tak mám pocit že 2x víc ze mě výjde. 😀

jania023
21. říj 2011

@mijadave no celkom som sa znestila do tabulky 😀 len tam niesu vitaminy a kys.listova 😉

mijadave
21. říj 2011

@jania023 pridala som Ta, ale mas pravdu, nevoslo vsetko do tabulky... ☹ vybrala som aspon nieco... teda ale toho beries... 😉 ten sarapis - to je soja? a to mozes clostik so sojou? a este mi povedz, na co je ten caj z maliniku, s tym som sa stretla len ked mi to odporucali, aby spustil a urychlil porod 😉

jania023
21. říj 2011

@mijadave sarapis nieje soja aj soju mam doma ale kedze ma clostil tak naco je mi soja 😉 sarapisy su 2 druhy klasika a soja ja mam klasiku...a malinik sice pomaha pri porodoch ale aj na plodny hlien..ma sa pit ako alchemilka-kontryhel do ovu a potom vynechat