Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
25. říj 2011

@kacnov to sa fakt nikto nenajde? stari rodicia? aspon na 2 dni, nech si vklude.. a pri IVF sa moze tehotensky test robit troska skor ako pri normalnom pocati, ze? kedy ti ich zavedu vlastne po tom, ako ti ich vyberu?

elys
25. říj 2011

@mijadave no a potom su take mechanickejsie moznosti, take kladivo 🙂 boze, ale som hnusna. prepac... ja len ze to s vami tak prezivam vsetko... keby som si nepresla cely rok a pol tym vsetkym, tak by to bolo ine, ale takto ste ako moje druhe ja a chcem aby to vyslo vsetkym babenkam. vidis, ja tiez mam ist na sono 3.11. a som nedockava.. ci je to v poriadku, ci bije srdiecko.. je to ako cakanie na koniec cyklu

mijadave
25. říj 2011

@kacnov vysoka sliznica je uplne super 😉

kacnov
25. říj 2011

@elys no bohužel jen tchýně mi ho hlídává ale chodí do práce. jojo ale mám pocit že to je rozdíl 2 dny-my nebudeme mít prodlouženou kultivaci to je potom moooc peněz na to nemám
a zavedou je zpět myslím po 2 dnech nebo druhý den 🙂

mijadave
25. říj 2011

@elys vobec nie si hnusna... 😉 to je mile, ze to s nami prezivas, ja to tiez tu so vsetkymi prezivam.... Ti verim, ze aj pre Teba je to cakanie nekonecne.... tak cakajme spolu 😀

elys
25. říj 2011

@mijadave ale ty cakas do pondelka 😀 potvorka... ja az do stvrtka.. ja sa viac krat vyspim 🙂

kacnov
25. říj 2011

@mijadave ooooo to váááážněěěěěě???????????????????, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí

elys
25. říj 2011

@kacnov takze kolko si tam teda polezis? ci jeden den tam, vecer domov a na druhy den tam ale to uz ta len doktor oplodni a ides zasa dom? prepac, ze sa tak vypytujem, ale ma to zaujima.. tiez som na to chcela ist a este stale neviem, ako dopadne toto tehotenstvo, je lepsie mat otvorene vsetky moznosti a co najviac informacii. ak ta to neotravuje teda... ak hej, tak uz som ticho 😀

janielik87
25. říj 2011

Ahoj baby, co nove? U mna stale mrsina uplne nedorazila. Len sem tam na papieri naznaky a nic. A to som si myslela podla krcov, ze uz v noci dojde. Prsia ma stale bolia. A este sa chcem spytat : Co ak mi clostil v kombinacii s duphastonom zoslabil ms a bude len takato? Ako mam potom vypocitat prvy den cyklu? Lebo na 5. mam zase uzit clostil...tak neviem...

kacnov
25. říj 2011

@elys v pohodě no příjdu ráno na příjem půjdu pod narkozu to trvá cca 15minut a pak mužu jít domů akorát musím mít odvoz autem a potom tam zas půjdu na dávání embryek a pak zas můžu jít domu po cca 20ti minutách ale zase musím mít odvoz autem

elys
25. říj 2011

@janielik87 ahojky... no je lepsie zavolat priamo doktorovi, tiez som mala ten problem. ze prvy a dakedy aj druhy den ms som mala len take slabe frcky, ani to nebola ms.. ze teda ktory je prvy den... no a on povedal, ze uz ked je slabulinke krvacanie, tak od toho dna.. ze ked uz nieco tmave vyteka, tak je to naznak, ze sa zacala odlupovat stena maternice. ale radsej zavolaj tvojmu, budes mat istotu

elys
25. říj 2011

@kacnov a ides na to uplne prvy krat? a gratulujem k vysokej sliznici.. kolko ste uz dokopy do toho dali koruniek? vela, ci mas dobru poistovnu?

mijadave
25. říj 2011

@elys 😀 lenze Ty mas trosku ine cakanie 😉 hned by som bola rada na Tvojom mieste.... 😉

elys
25. říj 2011

@mijadave budes mojka, budes 🙂 ja som poslala taky virus, ze to musi zabrat

janielik87
25. říj 2011

@elys no asi zavolam learke, ale ono je to len take slabulinke spinenie a len ked idem na wc...krv este ziadna. Tak neviem. Zatial asi nezavolam. Mozno sa to rozbehne pocas dna. A ak nie, tak zajtra resp pozajtra zavolam a niekde si poznacim, kedy zacalo spinenie.

janielik87
25. říj 2011

@mijadave drzim palce, nech ti to vyjde co najskor 🙂

elys
25. říj 2011

@janielik87 a tehotensky test ako? mozno ze toto "krvacanie" asi silenjsie ani nebude.

mijadave
25. říj 2011

@elys
@janielik87 dakujem dievcata, ste zlate 😉 kiez by to uz vyslo... 😉

janielik87
25. říj 2011

@elys no nijao, vcera po vyrevani sa som si spravila okolo obeda ci poobede a bol negativny. A dnes uz neminam zbytocne test 🙂
@mijadave ved uz by sa mohla ta nasa tabulka o tehuly rozrast 🙂 🙂

jeny
25. říj 2011

ahojte, tak ja mam este na 3dni duphaston a uz teraz citim brucho na mrchu takze tyzden pred ms ma prenasleduje
@janielik87 ja som mala jeden krat tiez miesto mrchy iba spinenie a iba 3dni no a bolo to az na 40den cyklu stale som cakala ze sa to spusti a nic, uplne to odislo, bola som potom u dr a on povedal ze to musel byt taky menzes pritom tam cervena farba nebola ani omylom ale ratat mi kazda prvy den cyklu od prveho dna spinenia

janielik87
25. říj 2011

@jeny no tak som zmatena teraz uz doonale 🙂 Ved este ani len vlozku nemam, lebo nic nejde. Tak teraz neviem, kedy zacat brat clostil. Asi tam budem musiet zavolat naozaj a popytat sa. Dnes som 4. den po dobrati duphastonu, to uz by sa to malo spustit, nie? Som 30DC.

kacnov
25. říj 2011

@elys mám pojištovnu 211 ministerstvo vnitra a dali sme do toho cca 5000 zatím :-/ já doufám že to nebude třeba 10 000 to by mě manža zabil asi :-/

mijadave
25. říj 2011

@janielik87 no to by sa uz teda mohla 😉 😀

jeny
25. říj 2011

@janielik87 zo zaciatku ked som brala clostil a duphaston tak sa mi mrcha spustala aj 3-4dni takto po troske a potom dorazila v plnej parade tak myslim ze aj tebe sa rozbehne, este pockaj zo 2 dni a ak nic tak volaj dr

janielik87
25. říj 2011

@jeny dakujem ti, asi posluchnem tuto tvoju radu 🙂 Pocam do stvrtku/piatku a potom budem volat, ak by sa nespustila naplno. A odkedy si potom ratala cyklus?

jeny
25. říj 2011

az od vtedy ked sa to rozbehlo, takto mi to fungovalo dost dolho zo zaciatku brania,ja mam MS velmi slabu tak 2-3dni takze dlhsie som musela trpiet to rozbiehanie ako samotnu MS 🙂

janielik87
25. říj 2011

@jeny takze len cakat...no vyskusam nejake babske rady... a uvidime 🙂

lorreine
25. říj 2011

Ahojky, ako sa dnes máte? Dnes som prešla pár iných diskusií na iných forách a preberala sa tam aj téma vhodné polohy pre otehotnenie...Nejak som tomu predtým nevenovala pozornosť, ešte k tomu všetkému snaženiu aj vyberať vhodnú polohu...ale tak ma zaujíma, či toto tiež beriete v úvahu pri snažení...a čo prstíková metóda?

mijadave
25. říj 2011

@lorreine ahoj, ubolene, ale inak sa da... a Ty? neviem aka je to ta prstikova metoda.... my polohy moc neriesime, na aku mame chut, taku mame... 😉 ani ma to priznam sa nenapadlo... a ked si tak surfila, aka je ta najlepsia? porad.... 😉

lorreine
25. říj 2011

@mijadave No ja sa mám tak striedavo oblačno...dnes som do seba hádzala ananás a brouzdala po nete a tak som si hovorila, že mi už fakt z toho všetkého snaženia šibe...Ako to vlastne dopadlo u švagrinky? Podarilo sa Ti ju trochu povzbudiť?
Inak som čítala teda, že najlepšie polohy sú misionárka, a potom modifikácia: žena má nohy na partnerových ramenách. Vraj sa vtedy skracuje děloha a spermie majú lepší prístup k čípku. Potom zozadu je vraj dobré a aj zboku, keď obaja partneri ležia...a prstíková....prstom pomocť spermiám bližšie k čípku...nejaké holky tam písali, že to u nich zafungovalo 🙂