Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dur
25. říj 2011

@nellinka30 ahoj aj ja som mala poz. test ale asi slabsie a potom pomaly slabla ciarka az so ms dostala po 5dnovom meskani . Tak u mna to bol ranny potrat. A neskusala si este test?

aduskatt
25. říj 2011

@mijadave dakujem, no, som zvedava.........neviem preco, mam pocit, ze to este teraz nedopadne.......

mijadave
25. říj 2011

@aduskatt a preco nie? a teda ak myslis, ze nie, co potom? dr Ti povedal, co dalej?

aduskatt
25. říj 2011

@mijadave pojdeme znova do CARu a uvidime, ake moznosti mi tam ponuknu, resp, co vobec zistia, podla toho uvidime, ale najneskor tak februar marec koncime definitivne so snazenim.....6a pol roka je uz na hlavu.a mm sa uz citi tak, ze len tak tak vekovo.....

mijadave
25. říj 2011

@aduskatt a ked sa mozem opytat, kolko ma rokov, ze sa tak citi?

aduskatt
25. říj 2011

@mijadave buduci rok bude mat 39

kacnov
25. říj 2011

holky těhulky nechte si vyšetřit cukrovku posílám foto jakej sem měla pupan+47kg nahoře-nezjištěná těhu cukrovka

mijadave
25. říj 2011

@aduskatt moj bude mat buduci rok 38 😀

kacnov
25. říj 2011

jo a toto jsou fotky z 8 měsíce

mijadave
25. říj 2011

@kacnov jeeeej, to Ta bolo lepsie preskocit ako obist 😀 😀 😀

kacnov
25. říj 2011

@mijadave no to joooo

mijadave
25. říj 2011

@kacnov mne to tiez hovorili, cukrovku som nemala, len som porodila 4,35kg dieta a pri mojich 158cm, som take male pivo, som bola tiez riadne gulata 😀

kacnov
25. říj 2011

@mijadave no také pěkné no daniel měl 4.74kg a 56 cm :-/ taky docela sranda no já jsem rodila ve 20ti a měřím 180cm

mijadave
25. říj 2011

@kacnov ja so Daniela rodila v 25tke onedlho to bude 10 rokov... 😉 Veroniku pred 7mi rokmi, no ta mala len 3,45kg 😉

mijadave
25. říj 2011

dievcata, majte sa, prajem vsetkym dobru noc 😉

safirah
25. říj 2011

@mijadave dobrou noc! Taky půjdu dohajan.

elys
25. říj 2011

@kacnov ty kokso... tak to sa necham vysetrit aj keby co bolo... ja by som take brucho neuniesla, pomoooc 🙂 mas moj obdiv holka

mijadave
26. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21.................30..........3m...............38...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............31...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............29...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............26............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............25............29............10...........Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............25............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............24............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............23............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............19............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............17.............29............4.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............14.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............13.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............12.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r...........10.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............9............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................6............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m...............5...........27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+4..................16+2.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+1.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................8+0..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m...................6+0.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

golymetr
26. říj 2011

dobré ránko děvčata koukám že jste probýraly minulé těhu a váhy tak to já jsem tedy o proti vám pápěra při prvním těhu jsem přibrala 7 kg a malej měl 2,61kg a při Matýskovi jsem přibrala jen 3 kg ale ten se narodil v 32+2tt měl 1,85kg musela jsem na císaře protože se mi ztratila plodovka a malýmu padaly ozvy ☹ naštěstí byl uplně vpořádku ani nejni poznat že byl nedonošenej 😀

golymetr
26. říj 2011

@mijadave koukám už jsi 10DPO to už bys mohla zachvíli testovat 😉 to já budu zatim testovat ovuli

mijadave
26. říj 2011

@golymetr ano, som 10DPO, no som skor skepticka... neviem, na jednej strane som presvedcena, ze to vyslo, no na strane druhej uz svojim pocitom neverim 😒 inak k tym predchadzajucim tehu, ja som pri prvom pribrala 13 kg a pri malej len 8kg 😉

jeny
26. říj 2011

ja som dnes testovala len tak aby som nevysla z cviku 🙂 ale veru nemam sa cim chvalit 😒

zana21
26. říj 2011

@mijadave
Ahojky holky, prosím v tabulce mě určitě nechte. Občas sem zajdu a čtu si Vás, ale nějak jsem neměla co psát 🙂 Tento měsíc je bez clostíku, tak že nějaké snažení bylo, ale nic plánovaného. Tak že spíše počítám, že nic. Vše upínám na nový Car, kam jdu 8.11. a uvidím, co vymyslí.
Jinak samotřejmě velká gratulace novým těhulkám, moc Vám to přeji 🙂 A pro zbytek přeji, aby se brzo dostaly do dolní tabulky 🙂)

mijadave
26. říj 2011

@jeny aj Ty? aj ja a tiez sa nie je cim chvalit, biley ako padly sneh ☹ no ten pocit, ze to vyslo, ma nejak neopusta, lebo je to este skoro.... 😉
@zana21 jasne, necham Ta v tabulke, len mi prosim napis, ci mame aktualne udaje alebo mi ich napis, ok 😉

markyzza
26. říj 2011

Ahoj holky! Delší dobu jsem tu nebyla, takže si mě možná už skoro nikdo nepamatuje, ale musím ám napsat slova povzbuzení. 🙂 Taky jsem brala Clostil a třetí měsíc braní se nám zázrakem zadařilo a teď jsem v 11.tt 😵 😵 Pořád tomu nemůžu uvěřit. Nechtěla jsem to psát dřív, abych něco nezakřikla a halvně, teď už to naši všichi příbuzní ví, už jsme to práskli,tak teď už to můžou vědět všichni. 😵 Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, když jsem si 12.DPO udělala testík a vy limitu mi vyšla slabá druhá čárka. 😵 No udělala jsem si jich pak ještě nějakých 5 než jsem došla k dr. 😵 😵 Takže se nevzdávejte. Já mám diagnozu endometrioza a i tak se nám to nakonec povedlo. Vášu máme z inseminace, protože to nám to nešlo 3 roky. No a zřejmě se trošku umoudřila po porodu a jsem teď po 8 měsících snažení opět těhulka. 😵 😵 A věřím, že hodně nám pomohlo i načasování. Používala jsem ovulační testy a myslím, že pokud jste v pořádku, tak vám to taky za nějaký měsíc musí vyjít. Fakt doporučuju. 😵 😵 A to jsme v plodné dny měli sexík jen ten den, co byl pozitivní testík. Jindy nám to pak nějak v správné dny nevyšlo. 😅 😀 😀
@mijadave : ahojky. Nesmutni. Třeba ještě čárečka vyleze. 10.DPO si myslím, že je fakt brzy. Vyzkoušej kdyžtak ještě ovualční testíky, a pokud se budete trefovat a neotěhontníš, tak už bych někam šla. Přece jen se snažíte dlouho. 😒 Já bych to zkusila 3 měsíc s testama apak bych se objednala. Je možné, že třeba může ¨být chyba i na manžově straně. Sice máte 2 děti,ale za tu dobu se mohlo něco změnit. Takže bych nelenila. Musí to být děsný záhul na psychiku obou. Vím to z vlastní zkušenosti. 😅 Aspoň pak budeš klidnější, když pak budete chytřejší. 😉
Prostě všem tady vám moc držím pěsti, ať dřív nebo později jsteě taky šťastné těhulky. Jo a ty testy mi doporučil i dr, že opravdu jsou v určení ovulace hodně spolehlivé. 😉 🙂

jeny
26. říj 2011

@mijadave ved aj ja si vravim ze je ete skoro 😀 no ja mam opacny pocit ako ty teda ze to nevyslo, ja som nebola ani na folikulometrii tento mesiac takze neviem ci vobec ovulka bola este mam dnes a zajtra duphaston a potom sa uvidi no nebudem tento mesiac ani smutna z toho skor mi odlahne pretoze o 2 tyzdne mam ist na magneticku rezonanciu a to by bolo v pripade tehu nemozne

jeny
26. říj 2011

@markyzza dakujeme za povzbudenie, takato spravicka vzdy potesim, prajem ti krásne tehulkovanie 🙂

mijadave
26. říj 2011

@markyzza ahoooooj, jeeeeej, tak to Ti z celeho srdiecka gratulujem a tesim sa s Tebou... 😵 ja nesmutnim, nejak to na moje prekvapenie dnes dobre nesiem... na to vsetko, co sa udialo, asi som uz emocionalne vyzdimana a vyplakana este na nejaky cas dopredu... ale zivot ide dalej a snazit sa budeme, po tom, co sa stalo, to mm chce este viac ako kedykolvek predtym.... 😉 wow, tak sa tu zastav zas niekedy, ani nevies, ake je to fajn pocut konecne dobru spravu, od soboty pocuvam len same zle a este horsie... ☹ drz sa a davaj teraz na seba pozor... a ozaj, nechces ist do dolnej tabulky? 😀

mijadave
26. říj 2011

@jeny ja to nesiem vcelku dobre, nejak mi to nejde prijat, ze to nevyslo, no ako som pisala markyzze, som asi emocionalne vystavena a vyplakana na dost dlho dopredu.... ☹ ja tiez nechodim na folikulometriu... vobec nechodim k dr... mam ist na kontrolu na jesen, ked budem tehu... takze zatial som nebola... 😉

lorreine
26. říj 2011

@markyzza Tak to gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂. Prajem, aby bolo všetulinko v maximálnom poriadku!
Ja som vlastne tiež otehotnela hneď druhý mesiac, ale bohužial došlo k potratu...každopádne si ale myslím, že Clostík fakt funguje u vačšiny dievčat...