• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
dievcata dufam ze od buduceho tyzdna sa to tu radikalne pretiriedi a bude zalozena nova tema ze otehotneli sme s Clostylbegitom
13. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMISA ja v to tiez verim.... :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisa no tak ja sa hlasim ze tento mesiac do tej temy urcite nepreleziem :frowning2:
13. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ostaneme tu len mi dve Katuska? :slight_smile: no dufam ze sa k nim stihneme tento mesiac pridat...
13. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu budeme asi aspon dve..lebo ja si tento mesiac aj ked je moj druhy neverim :sweat_smile: :pensive:
13. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bolo pre wolfskinku
13. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zákazník mi pro dnešek odjel a zítra zase nanovo :frowning2:

Elle, nemyslím si, že pregnyl ovlivňuje ovu test. Ten má vliv na těhu test :wink:
Pozitivní ovu test můžeš mít i 6 dní, slabá čárka se ukazuje dlouho. Jak moc slabá nebo silná je ta druhá čárka?

Katuska, tak ty se taky chystáš testovat, v pátek ti budu držet palečky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka ovu test som si robila ja ja.. ale silna ciarka bola iba raz inak bola len slabsia
13. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já než to dopíšu, tak už je zase další stránka popsaná.

Katuška, máš pravdu, měla jsem 4 folíky, tak mě teda naštve, jestli z toho nic nebude :angry:

Wolfi, taky se bojím, že se tento měsíc nepřidám do nové diskuze. Špinění je zase zpět, přestaly mě bolet prsa, tak to je známka toho, že se mrcha rozjede :cry:
13. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Lenka ja si tiez stale prsniky chytam, ze ci bolia, lebo viem, ze ked prestanu, tak mrcha je na blizku... :angry: :angry: :angry: A tiez ma to velmi najeduje ked z tohoto sa nic nechyti... :angry: :angry: :angry: Inak drzim ti mooooc palceky...a kedy to ides testovat???Ved stale neviem...
13. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeej? mna bolia aj cez menzes..ale pravda cez ten to clostylovy jeden vobec.. to je divne
13. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amis trosku nerozumiem ako si to myslela...co ta vobec neboli??? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska vidis .. no pisete o prsiach ze bolia a nebolia.. prsia som myslela..prepac
13. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Amisa, já jsem si ovu test dělala taky 5 dní za sebou a silná čárka byla jenom jednou, jinak vždy jen slabá. Takže do 24 hodin po tom, kdy najdeš silnou čárku, proběhne ovulka :wink:

Katuška, chtěla jsem testovat dneska, ale v noci mi bylo špatně a málo jsem spala, tak jsem se ráno nechtěla zdržovat testováním a spala co nejdéle. Takže testovat budu zítra ráno :wink:
Katuška, ty jsi měla kolik folíků?
13. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka to co mi vyvadzas ... to co si porobila ved ked to mne nevyslo tebe malo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj... :slight_smile: uz chapem, a to ta ako po clostile nebolia???Inak vies co mna tiez jeden mesiac vobec po clostile neboli prsia a prili mi na to , ze som nemala vobec progesteron, tak preto...a ked nie je progesteron, tak tehu nie je mozne...uz som 2 krat prisla o mimi... :frowning2: Amis a kedy testujes???
13. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wolfi, asi jsme nějaké zakleté nebo co :frowning2: Já jsem chtěla, aby to vyšlo tobě, protože ty si to z nás zasloužíš nejvíc.
13. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka ja som mala 3 folikuly... :slight_smile: tak silno verim a modlim sa panbozkovi nech mi aspon jedno babo necha....
13. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska nestras.. mna boleli vzdy len tento krat nie.. dufam dufam ze sa nic v tele nezmenilo..ale dobre vediet..inak volala som to vtedy aj dokimu..to bol celkovo velmi divny menzes.. som teraz v 27DC a mnezes by mal prist as v pondelok.. tak uvidime..ovulka bola 19-20DC..takze ak vobec nieco tak mam este cassuuuu natestovanie..pockam si anjprv na mrchu mne lieta dost takze uvidim co bude dalej..
13. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katuška, tak to je krásné, 3 folíky, to určitě musí vyjít :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska a to by mu hadam prisli an to z testou ze mi nieco taketo dolezite chyba.. robili mi profili aj folikulometriu
13. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka no a vidis kde som to dotiahla ... zase k nicomu
13. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amis tak potom ta prsia nemusia este boliet...mozno je to dobre znamenie, lebo babatko sa este len v tomto case uhniezduje a prsia zacinaju az potom boliet...Amis mozno u kazdeho je to inak, niektore baby maju priznak, ze ich prsia nebolia...Ale neboj este je cas na bolenie, fakt :wink:
13. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata pa
13. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka ved ja si tiez mylsim, ze teraz to vyjst musi, lebo sme mali obrovsku sancu a ty tiez...uvidis, ze aspon jedno tam bude....Leni a vies si predstavit, ze by sa vsetky 4 uchytili???Lebo ja sa 3 bojim :confounded:
13. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katuška, no já si nedokážu ani dost dobře představit dvojičky, natož 3 nebo 4 :grinning:

Holčinky, já už jedu domů, dneska už toho mám akorát tak dost. Mějte krásné odpoledne, z domova se na vás zase přijdu podívat :wink:

Pa pa pa :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a ozvi sa zajtra ako to dopadlo...drziiiiiiiiiiiiiiiim moc palce... :wink: :wink: :wink: AMIS PA :wink:
13. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já byla na IUI dneska, takže ted čekání jak to dopadne...

a k tomu pozitivnímu testu, dneska mi doktorka opakovala at si nedělám test dříve než za 14 dní,
že tím jak je v Preg HCG Hormon tak bývá falešně pozitivní... :frowning2:

moc vám všem držím pěsti at nám to vyjde a máme krásné pravé // :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
stana drz sa .....
13. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj clostilky :slight_smile:
Leni pěkně nás napínáš !!!
13. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek