Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ingris
27. říj 2011

mijadave dakujem sak kazda jedna cakame na to jedno 😀

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa nevzdavaj 😉 treba mysliet pozitivne 😉 netreba sa nechat odradit 😉 aj ked mozno na druhej strane prave vtedy sa zadari, ked to vzdas 😉

mijadave
27. říj 2011

@ingris to ano, sak sme si tu vyhlasili taku misiu, ze do Vianoc // 😀

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave ja neviem ci to stiham vooobec do tych vianoc 😢 😢

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa neboj, preco nie? ved aj ja sa uz dlho snazim, jednoducho ideme dalej... 😉

terioza1
27. říj 2011

@markyzza moc moc moc gratuluju 🙂)) prejeme, at je vsechno ok .-)

janielik87
27. říj 2011

@mijadave mrcha je tu...asi sa zlakla doktorky
... a smutna som, ale strazim malu kamoske, tak nemozem ani revat...idem kocikovat... pa
@nativanativa

nativanativa
27. říj 2011

@janielik87 opustame sa veru ☹ ☹

mijadave
27. říj 2011

@janielik87 to ma velmi mrzi 😢 tak je tu teda dalsie kolo... opravim tabulku.... ☹
@nativanativa na kazdu to obcas dolahne, viem, sama to poznam velmi dobre ☹ ale zas sa treba odrazit od dna a ist zas hore 😉 bude lepsie, hlavu hore dievcata.... nemozeme sa vzdat a nechat rozhodit... 😉 drzim Vam pasticky 😉

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave aj ja ti drzim labocky 😉
ozaj , spravme si sutaz , kto bude skor v tom 😀 😀

mijadave
27. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21.................30..........3m...............39...........33............................Listovka
Kacnov..................23.........12m..............27............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............26............29............11...........Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............26............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............25............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............24............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............20............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............18.............29............5.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............15.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............14.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............13.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r...........11.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m............10.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r................7.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m.............6..............27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33..... ......34.........20m............2..............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87................24..........7m..............1.............31............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+5..................16+3.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+2.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................8+1..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26.............7m...................6+1.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa super napad 😀 😀 😀

mijadave
27. říj 2011

dievcata, lucim sa, mam toho dnes vela, asi sa sem uz nedostanem, ale zajtra tu budem ako na koni od rana 😉 majte sa a neopustajte sa, pa 😉

aduskatt
27. říj 2011

@nativanativa tak to som zvedava🙂)ja mam cez vik snazenicko🙂

nativanativa
27. říj 2011

@aduskatt ja sa tiez urcite posnazim pocas vikendu , ale ved ja sa snazim stale 🙂

aduskatt
27. říj 2011

@nativanativa ved to aj my🙂))ale teraz je obzvlast vypeceny vikend, xixi

markyzza
27. říj 2011

@terioza1 díky moc. Koukám, jak to letí ty už jsi 17tt? A tak to už se pěkně kulatíš,co? No já koníka nestíhám. On ten náš čertík mi dává zabrat, tak jsem ráda, že pokldidím uhlídám a pak mi dřepění u PC neba. 😝 Takže vždycyk jen tu a tam trošku pročtu a jdu. 😀 Stačilo mi jenom, že jsem přes celé polední spaní Vášovo hledala a ladila fotky do fotokalendáře, abych to objednala. Až jsem se opotila. Jsem zvědavá, jak to dopadne. 😀 😀 Aspoň zase nějaký dárek z krku.

janielik87
27. říj 2011

@mijadave ach...no ved ani vyrevat sa nemozem, ked opatrujem...som si myslela, ze uz som sa dost vyrevala, ale zivilo to vo mne nadej, ked to vcera uplne prestalo...aj spinenie aj krce...a dnes navrat...a vplnej pare na cervenu... :( :( smutna som... Tak 1DC dakujem...a mozes mi aj duphaston dopisat do tabulky...aj to beriem

kacicqa
27. říj 2011

@janielik87 Andelku, hlavu hore, bude lepsie...

janielik87
27. říj 2011

@kacicqa vdaka, nejako bude, ja viem... len som sklamana...

veji
27. říj 2011

no, dnes same zle spravy.........rano som absolvovala prvy krat folikulometriu. vysledok - ziadny folikul, kontrola v pondelok......... po obede som bola na kontrolu na endokrinologii a dr. mi povedala, ze zena pred 30-tkou ma mozno kazdu druhu az tretiu ovulaciu taku, pri ktorej moze otehotniet. a zena po 30-tke ma sancu mozno tak dvakrat do roka..... co dodat 😒
uz nevladzem byt ani smutna. tak velmi som si verila ze sa to teraz podari, no vyzera to ze zase nic.

@janielik87 takze mrcha dosla? takze nevestim bobre??? 😉 neboj moja, nastartujes vajecniky a bude to OK.

janielik87
27. říj 2011

@veji no vestiacu prax si nezakladaj :D :D :D rozhodne nezarobis a prerobis na zalobach :D :D :D ach no smutna som... a ak ani ja nebudem mat na 10-15DC foliky, tak uz skolabujem!!!! Do kelu! Sa tu dzgame kopou liekov a nic... Niekto taky problem nema...

veji
27. říj 2011

@janielik87 ani mi nehovor. dnes som uplne na dne. tak som si verila! a je to v ...
fakt uz nevladzem. bola som v tescu s malym synovcom a taka promoterka nam dala ochutnat syr co bol napichnuty na sparadle. maly si od nej nechcel vziat, ale ked som mu ho dala ja, tak ho hned zjedol. a ta promoterka hovori: "jasne, od maminky chuti najlepsie"...... skoro som jej to sparadlo zapichla do oka!!
uz sa zo mna stava troska. asi sa idem opit. ☹

nativanativa
27. říj 2011

@veji
@janielik87 no len aby tie porodnice potom aj stihali ked budeme vsetky naraz rodit 😀 😀 😝

janielik87
27. říj 2011

@veji ach presne presne...ja dnes dostanem mrchu bolavu hnusnu ako potokom a vsade len deti deti deti deti okolo mna...v panelaku som nikdy nepocula plakt decko az dodnes, otvorim obcasnik nas devinsky a decka...umrem asi!!!! vrrrrrrrrrrrrr

veji
27. říj 2011

@nativanativa mozu mi dat postel v tej porodnici aj na chodbu ked treba, len nech uz rodíííííííííím!

veji
27. říj 2011

@janielik87 hrozne.......... ja som optimista, ale dnes to tak nie je. prestavam verit, rezignujem.

janielik87
27. říj 2011

@veji nedajme sa este...vydrzme...ja stale verim, ze do Vianoc...a ak nie, kupim si uz toho psika resp. macku na maznanie...seriem na to, co si kto pomysli...lebo manzelovi rodicia sa vysmievaju z ludi co maju miesto deti psy a macky...ale niekedy by bolo dobre poznat pozadie si myslim....vrrr

nativanativa
27. říj 2011

@janielik87
@veji nuz baby moje , hodiny nam biju jak prazsky orloj ☹ ☹

veji
27. říj 2011

@janielik87 a co koho do toho? aj keby si mala doma svorku psov, ked chces tak preco nie.

neviem ci to este vydrzim. aj ja som chcela, ze do vianoc.... ale....uz fakt neviem. ani sa mi uz o tom nechce s muzom rozpravat. a svagrina sa stale pyta ci uz...... achhhhhhh, mam hroznu zlost. hoci mala iskierka nadeje by este bola. endokrinologicka mi povedala, ze vajka sa mozu vytvorit aj do 18-20 DC, ze je to individualne. ale po tolkych sklamaniach uz prestavam verit. som 10 DC a ziadny folikul. ziadny!!!! ani jeden mizerny folikul!!!! co som komu urobila???