Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
27. říj 2011

@nativanativa tak je! ach...no co uz...ide sa dalej... ktovie dokedy...

veji
27. říj 2011

@nativanativa pod prazskym orlojom ma moj drahy poziadal o ruku 😅 skoro som odpadla......... hlavne z toho ze sa na nas kazdy pozeral 😀 dobre nie? som uplne na dne, sklamana ako este nikdy, ale blbosti mi napadaju..

janielik87
27. říj 2011

@veji no moja tento cyklus aj ja idem na 10DC na kontrolu...cize za 10dni...tak uvidime, co mne povie...mam pocit, ze to iste co tebe...lebo ja som si aj minule myslela, ze iste tam mam vajca jak svet a ona ze "ASI uz prebehla...a MOZNO este prebehne ovulacia" a nic konkretne...

veji
27. říj 2011

@janielik87 porazilo by ma......tak do certa, prebehla uz, ci este len prebehne....??? kto sa ma v tom vyznat

janielik87
27. říj 2011

@veji no ved a to som si bola ista, ze musela byt ovula ako svet...test prvy raz v zivote pozitivny, aj ovu bolesti a aj hlienu kooopa... no tak vidis...a nic z toho...ach...ja neviem uz...aj sa hnevam aj neviem... som si to predstavovala jednoduchsie...ved kazdy sa cudoval, ked som sa chcela vydat - ze UUUUUZZZ a iste by sa cudovali aj ze chcem babo ze UUUUUZZZZ a neskor ktovie ci by mi to vobec slo, ked uz teraz to nejde...akosi :( ach smutna som, dnes so mnou nie je zabava
asi sa este predsalen vyrevem

veji
27. říj 2011

@janielik87 nerev, nepomaha to, skusala som 😀 celou cestou v aute od dr,........

janielik87
27. říj 2011

@veji skveleeee...ja uz som si porevala v pondelok a kramy sa zlakli a odisli a teraz druhe kolo :D :D :D teraz sa zlakli doktorky, tak radsej dosli...

janielik87
27. říj 2011

tak super to zacina...este len 1DC a uz sa hadame s drahym hned. Ze aky som egoista, lebo revem a stale len mu vravim, ze co ja chcem atd... no super.... krasne to zacina...A to len preto, ze som mu radu - nemysli na to - uplne vykricala...ako clovek, ktory od 5-9DC zerie clostil a potom od 15 do 25DC zerie duphaston nema nysliet na to???

kacicqa
27. říj 2011

@veji, @janielik87 Halooo, daaamy, co to tu citam? A dost! ;o) Lebo sa vami nexam inspirovat a budem zajtra po vysledkoch spg a v stredu po folikulometrii tiez vyrevovat. No aby som vam ani dneska nezavidela taq ma zacali po tom hnusnom caji a grepe boliet zuby.
S heslom "nic netreba prehanat" idem obtazovat mangela, kedze vcera sme sa v slabej chvilke stavili, ze ho nebude bavit "postelovat" kazdy den od ms do ovu;o) Taq ideme tento cyklus overovat pozitivitu teorie castej vymeny spermii;o)))))))

mijadave
28. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21.................30..........3m...............40...........33............................Listovka
Kacnov..................23.........12m..............28............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............27............29............12...........Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............27............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............26............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............25............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............21............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............19.............29............6.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............16.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............15.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............14.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r...........12.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m............11.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r................8.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m.............7..............27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33..... ......34.........20m............3..............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87................24..........7m..............2.............31............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+6..................16+4.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+3.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................8+2..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26.............7m...................6+2.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
28. říj 2011

dobre ranko dievcata, tak hlasim rapidny pokles BT... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 cize tento cyklus nebude misia splnena.... ☹ nerevem, no vie ma to uz dobre nastvat... od rana na vsetkyh vrcim 😠 a to som si myslela, ze je sanca, ovula bola 2x a prd z toho, zas moj pocit sklamal... uz si neverim.... 😠 no co uz, ideme dalej, tak uz nech dorazi ms a mozme zacat dalsie kolo.... 😉

elys
28. říj 2011

@mijadave Janulik, to ma mrzi. ale drzis sa statocne. ty si stelesnenim dobra a lasky a tam hore to raz ocenia. len neviem, preco si davaju tak na cas 😖

mijadave
28. říj 2011

@elys dakujem, si zlata, az mi slzy vyhrkli, ako pekne si to napisala.... 😉 mozno preto, aby som Vas tu co najdlhsie povzbudzovala??? 😀 aby som vedela, ako sa citite? no ja to viem, uz staci, uz chcem aj ja sa vytesovat 😉 ale nie, to je ok, proste ideme dalej... len ako tu bolo pisane, hodiny mi zacinaju byt coraz silnejsie a rychlejsie ☹

jeny
28. říj 2011

ahoj baby, to co je tu za nalada? mrcha sa tu vali z kazdej strany....no nic moc tento mesiac ☹ ja som vcera zjedla posledny duphaston takze tiez som na rade 😒

mijadave
28. říj 2011

@jeny preco by si bola na rade? ved aj hej, no ale na rade na presun do dolnej tabulky, nie? 😀

nativanativa
28. říj 2011

@mijadave no ja mam podobny problem , vcera v noci mi ale prebehla mala nadej a myslienka ze moja ovu sa teda blizi v spominanom vikende , nasla som si taky rozbiehajuci sa vodovy bielkovo mliecny hlien ale moje teploty tomu absolutne nenasvedcuju
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

mijadave
28. říj 2011

@nativanativa ale ved este moze stupnut 😉 ved pozri moj, ako som bola na tom divne... ovulka bola minimalne 1, ak nie 2, a aj tak nic, no co uz... prave som hovorila s mm a on ze ved si uzivajme snazilkovanie, ved je to krasne a ked sa podari nieco "zamiesit", bude to len super, ak nie, budeme sa snazit dalej… 😉

janielik87
28. říj 2011

ahoj babule... tak nalada dnes asi taka "uzasna" ako pocasie. Mrcha ma poriadne trapi, clovek by si povedal, ze ked uz to nevyslo, tak by aspon ta mrcha mohla byt mierna. No co uz.
@mijadave mrzi ma, ze si myslis podla teplotky, ze tiez nic :( naozaj som verila, ze prelomis lady a drzala ti prsy silno . Paci sa mi tvoj optimizmus a pristup. Ja som bola vcera uz uplne smutna a zlostna az....

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 moja, to je pravda, mohla by byt ta ms miernejsia, ked dojde... aj ja som verila, ba bola som priam presvedcena... ☹ musim sa priznat, ze uz vcera som tusila, ze nic... bolo mi smutno, dnes rano som sama seba prekvapila, ze som nerevala, no pochytil ma taky "spravodlivy" hnev, ze si to odniesol mm... 😀 ale uz si na to zvykol... bol sklamany, no zlaty, nerypal a teraz ked sme spolu volali, tak sme sa zasmiali a ze co uz, ideme dalej, ved je to fajn... 😉uz som to pisala, ale smutku a hnevu je teraz u nas v rodine viac nez dost a depky este nikomu nepomohli... teraz musime byt silny, nemozme sa takymito vecami dat zlomit... 😉

golymetr
28. říj 2011

@mijadave přeji hezký den,normálně se nevyznám dneska mě pobolívalo bříško jako na ovu a zkusila jsem ovu testík a byla tam čárka sice ne stejně silná ale že by se ovu blížila takhle brzo?? jsem 7DC a běžně mívám ovu 13DC asi alchemilka zapůsobila piju jí totiž litr denně 😀

mijadave
28. říj 2011

@golymetr ahoj 😉 a jtebe pekny dnik 😉 ja sa v ovu testoch nevyznam, takze neviem... ja som uz tiez mala ovulku uz 8DC, takze mozne to je 😉 aj ked ja som vtedy brala clostik 😉 tak nic, treba sa snazit a tulit 😀 😀 😀 tim nic nepokazis... 😉 len tu alchemilku by som uz asi nepila... 😉

golymetr
28. říj 2011

@mijadave to my se tulíme o100/6 😀 já si dělala ovu testíky minulí měsíc a to jsem měla ovulku 13DC a testíky jsem zkoušela od 9DC a bylo tam bílo a ted už je čárka od 7DC,pojistíme to až do neděle tulením 😉 a pak ještě příští týden

mijadave
28. říj 2011

@golymetr ved jasne, tym nic nepokazis 😀 drzim pasticky 😉 moj mm si to uz tiez zacal uzivat 😀 😀 😀

manamani1
28. říj 2011

Babenky aj ja začínam s Clostilom, len treba pockat na mrchu...ani vyvolávačka zatial nepomohla☹((

mijadave
28. říj 2011

@manamani1 a kedy si dostala vyvolavacku?

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no tak som sa pozbierala a pijem alchemilku a mysi chvost, aby som nemala krce 🙂 a snad pomoze aj celkovo na cyklus... a snad sa mi uz ukazu aj nejake vajka tento cyklus, drzte mi palceky. Ale krvacam ako postrelena srnka...cele zle... neviem si predstavit dnes cestovanie domov k nasim...ajajaaaaj. No co uz... Moja ja som si porevala v pondelok a myslela, ze ok, nevyslo...pohodaaa. Potom preslo spinenie a zacala som verit, ze to vyslo...a vcera to sklamanie bolo proste ohromne. Ja len verim, ze raz to uz pride, ze raz budem revat od stastia nad //. Proste...tazke je nemysliet na to snazenie, ked si cyklus regulujes a davas pozor...ja aj z tohto dovodu nemeriam bazalku, lebo to je uz od rana myslenie na to... A tiez, kedze nemam teraz pracu a zhanam...tak sa nemam cim inym doma zaoberat. Ako som napisala, ak to do Vianoc nepride, kupim si maznacika domaceho asi... Smutno mi je tu strasne.

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 to je mi luto... ☹ je to tazke, ja to viem... mozno naozaj Ti pomoze si kupit nejakeho maznacika... my uz mame doma hotovy zverinec a to doslova vrazednu kombinaciu - rybky, skrecka (boli dvaja) a macku (ta nam toho druheho zlikvidovala, no co, proste sa podobal na mys 😀 😀 😀 ) hoci nam to k tretiemu zatial nepomohlo... 😀 ale to ani nebol zamer 😀 ale mame plny dom, teda byt 😀 ver mi, aj ja som ako na hojdacke s pocitmi, no nemozme sa tomu poddat... neviem sice, aka budem dnes vecer a zajtra, lebo som doma sama len s tym mojim zverincom... a ak zajtra dorazi ms, mozno aj bude lepsie, ze budem sama, aspon si to neodnesu ti najblizsi...neviem, teraz som taka otupena, ale uz som to tu pisala, asi som momentalne v takom cudnom stave po tom, co sa udialo v rodine, lebo to nas vzalo neskutocne vsetkych... 😒 neboj nic, bude lepsie, musi... 😉

manamani1
28. říj 2011

@mijadave 26.10...

mijadave
28. říj 2011

@manamani1 ale ved to je len pred 2 dnami... mne ked davali vyvolavacku, tak mi povedali, ze ak sa mi ms nedostavi do 2 tyzdnov, mam prist... mne sa spustila do 4 dni... takze este sa to moze spustit, neboj... 😉 Tebe nepovedali, do kedy sa Ti to ma spustit?

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no to ti verim, ze vas to zasiahlo :( my sme tiez mali taky rok celkovo nanic... Manzel mi stale vravi, ako sa mam tesit z malickosti a budem vesela a pojde to...Ale mne sa zda, ze uz je jedno aky sposob si zvolim, stale nic. Tento cyklus som hned v 1DC bola opatrovat malu babiku Dorku a nasla som svorlistok a potom este dalsie zo dva...A taaaak som verila, ze ano, ze teraz uz to vyjde. Potom prisiel prvy pozitivny ovu test v mojom zivote , tak som sa zas namotala. Potom som mala to spinenie slabucke okolo 20DC a zas dalsia namotavka a prsia ma neskutocne zacali boliet, som ani spat na bruchu nemohla... zas som si myslela, ze co ak...ale tiez som v duchu vedela, ze nie...ze to nevyslo...Lenze stale som sa nadejala, ze ano... No co uz, nejako bude. Je tu dalsi cyklus. Ideme aj manzelovi zohnat dajake vitaminky, mozno to pomoze. Zas som nasadila alchemilkovy cajik a aj ine a kvapky femi, tak uvidime. 🙂 🙂 pocula som, ze niekedy clostil az druhy cyklus naozaj zaberie na ovulu.