Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
31. říj 2011

@janielik87 ahaaaa , no ja si meriam uz druhy cyklus , takze som tiez len zaciatocnik , nepoznam svoje telo a hlavne teraz ked to mam take barsjake , tak to uz vobec neviem kedy , co a ako ....
ja len verim ,ze tento mesiac sa ti to konecne podariiiii 😵 😵

janielik87
31. říj 2011

@nativanativa anoooooooooooooo!!!! pozitivne je porebne mysliet...aj ked je to tazke niekedy..ved uvidime, co mi povie dokina v piatok, co vajka

manamani1
31. říj 2011

BABY JA ZAČÍNAM TIEŽ TENTO CYKLUS, LEN MUSÍM ČAKAŤ NA MRCHU, KTORÁ ANI NAPRIEK VYVOLÁVAČKE EŠTE NEDOŠLA:--))).....C 😒 HCEM VEDIEŤ VŠETKOOOOOOO 😉

manamani1
31. říj 2011

@jeny ducha som mala na rapicleare aj ja po hodine, a test bol predsa len pozitívny aj keď som tehotná nebola.☹(

veji
31. říj 2011

no dievcata, dnes na folikulometrii konecne doktor videl nejaky folikul 🙂 ze mam robit ovu testy a snaziiiiiiiiiiit sa odusu 😀 tak uz sme sa aj posnazili a teraz plodim 😀 aspon tak mi to prikazal muzik, ze: "lez a ploď" 😀
len vediet tak kedy bude ovu 😒

jeny
31. říj 2011

@manamani1 no ved ja som si vedoma toho ze duch na teste je vacsinou iba taky klam takze to beriem s rezervou a velkou 🙂

janielik87
31. říj 2011

@veji jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem, strasne si ma potesilaaaaaa. super. moja, takze sexikovat a sexikovat 😝 😝 😝 ja idem v piatok za moou dokinou na folikulometriu na 9DC, tak uvidime.

veji
31. říj 2011

@janielik87 dakujeeeeeeeeeem 😀 nebolo mi vsetko jedno.....nevidel ho a nevidel, len zrazu ze: aaa tu je nieco 🙂 hrozne som sa bala ze tam nic nebude, celu noc som preto nespala 😖 nevies kolko by mam mat folik aby praskol? lebo dr. hovoril ze ma 12.... tak neviem, asi je to este malo. duphaston mam zacat brat az na 18 DC.
a ty co mas nove???? chval sa a prehanaj 🙂

manamani1
31. říj 2011

@jeny mne gynekolog povedal,ze ta druha ciarka po 10tich minutach ja uz oxidacia🙂))

janielik87
31. říj 2011

@veji ja nemam nic nove, akurat som dnes zacala brat clostik a uz ma chytili take tlaky v pravom vajecniku az bolest. Snad je to normalne. V piatok idem aj ja s malou dusickou na tu folikulometriu, ci sa tam daco vyraba. Minule som sla na 15DC a vraj neskoro... No co uz. A mam za sebou tazky den...bola som s mojou 40r. tetou na onkologii na kramaroch po vysetreniacch...No proste som rozladena Ale ty si mi dala dovod na radost!! 🙂 kazda pozitivna sprava o liebe clostilom pomaha :D :D tesim sa!!!! 🙂

jeny
31. říj 2011

@veji folik praska ked ma cca 20-22mm
@manamani1 moj gynekolog je zasadne proti testom 🙂 no aj ta oxidacia obcas potesi ked uz tehu nie, ale tie cisto biele testy su dost depresivne 😉

veji
31. říj 2011

@janielik87 no tak sa budem snazit prinasat uz iba pozitivne informacie 🙂 verim ze tvoj den na onkologii bol stresujuci. moja mamka pracuje na onkologii uz veeeela rokov, ale aj tak mam vzdy blby pocit ked tam idem.
ja sa bojim aby som nepremeskala ovu. ale zajtra je volno, tak my budeme aj tak pracovat 😀

manamani1
31. říj 2011

@jeny ty si to zabila🙂)))...tak-tak ako pises🙂aj moj je proti testom,je taky zaostalí🙂))

veji
31. říj 2011

@jeny 20-22? boze moj, tak kedy to bude ked dnes mal 12???

jeny
31. říj 2011

@veji podla mna najskor tak o 5 dni

janielik87
31. říj 2011

@veji no my ideme tiez sa snazit uz odteraaz naplno 🙂)) kazdy den, alebo obden...🙂 mali sme cez ms kusilincek pauzicku, lebo som prve tri dni hrozne krvacala... 🙂 tak pracujte, makajte 🙂 by si nas mohla potesit

nativanativa
31. říj 2011

@manamani1 no dobre a kedy ti ju pichla ?

manamani1
31. říj 2011

@nativanativa v stredu minulý týždeň...

jania023
31. říj 2011

ahoj tie ktore z vas su na clostiku kolko ste mali po nom folikov?mne sa urobil iba 1 a aj to taky biedny ☹

nativanativa
31. říj 2011

@manamani1 no krasne , tak mozno uz je nieco zamiesene ..... 😵 😵

manamani1
31. říj 2011

@nativanativa lebo??? doki mi tehotenstvo vylucil, vysetrenim🙂))...aj testom🙂)))

nativanativa
31. říj 2011

@jania023 hm , tazko povedat , aj ked ma doki pozeral....

nativanativa
31. říj 2011

@manamani1 ale nieeeeeeeeeee ☹ ☹

manamani1
31. říj 2011

@nativanativa co??? 😀

nativanativa
31. říj 2011

@manamani1 sak som myslela ze nieco je zamiesane 😀 😀

manamani1
31. říj 2011

@nativanativa tak asi nie ked to gynekolog vylucil, my sme si uz pisali, vsak???

nativanativa
31. říj 2011

@manamani1 ano pisali 😉

aduskatt
31. říj 2011

tak, dnes mam za sebou folikulometriu.....15 DC a krasnych 25mm🙂)do 18DC to naberieme aj na 30🙂))

nativanativa
31. říj 2011

baby baby , mam otazku , mozu antimykotika ovplyvnit meranie teploty ??

lorreine
31. říj 2011

@aduskatt No nie zle...tak co teraz? Pregnyl si das pichnut a snazenicko o 100/6?