Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
1. lis 2011

ahojte dievcata, tabulku mate aktualizovanu, ja bezim, ideme s detmi do tatier, pa a pekny dnik 😉

antana123
1. lis 2011

@mijadave tobě taky 😉

manamani1
1. lis 2011

Tak mrcha sa asi rozbieha, mám len predmenstruacne bolesti, a minimalne spinenie. Clostil mam zacat brat az 5DC....myslite si ze uz mam zapocitat aj dnesny den,alebo ak sa mrcha rozbehne tak az od zajtra????

zana21
1. lis 2011

Tak TT negativní. Nedostala jsem ani vyvolávačku, dr to nechá vše na rozhodnutí v CAR. Už příští týden. Mám smíšený pocity, těším se ale samo se bojím, co nám řeknou a na co všechno přijdou, že není OK...Včera si kolega přivezl domů holčičku, tak dnes vyprávěl. Taky už bych chtěla 🙂)

lorreine
1. lis 2011

@zana21 TT z krvi negativny? Inak s tym kolegom, to Ti verim. My mame v praci utok tehotnych alebo cerstvo narodene deticky...samozrejme im to vsetkym prajem, ale je toho na mna dost...tiez by som chcela 🙂

antana123
2. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂
holky jsme na clostilu první měsíc jím ho od 1DC co říkáte nas můj graf děje se něco dnes jsem 8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
2. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............50...........43............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus Zana21...................30...........4m...............45...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............33...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m.............. 32...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r................31...........36............................Clost., Duphaston
Fori..........................28.........14m...............30...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................26............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............24...........29............11............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............21............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............20............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............19............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............17............33...........................Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............16............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................13............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................12.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m.................8.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m.................8.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m.................7.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................5............27...........................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+3..................17+1................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka...........14+0............................................3.5.2012...........................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...................8+6............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa..................26...............7m..................6+6...........................................27.6.2012.........2.11.........GS Mamavit

mijadave
2. lis 2011

@manamani1 ahoj, tak ako, uz sa rozbehla?
@zana21 to ma mrzi... no uvidis, co Ti povedia v CARe
@antana123 vyzera to, ze by mohla byt ovulka dnes... mas aj hlienik? vsetko sa ukaze dalsimi teplotami, no ak sa budete dnes snazit, urcite tym nic nepokazite 😉

ja dnes idem na gyndu, som zvedava, co mi povie, co dalej... trosku ma boli brucho... no uvidime... 😉 a este zvedavejsia som, ako dopadne mm....

manamani1
2. lis 2011

@mijadave No moja, vcera vecer sa mi spustila "mrcha"!! Bola som úplne happy, ze zacneme sa snazilkovat a brat clostil.Pripravila som si aj tabulku na rano na meranie BT,a do rana-nič.Uplne som mala bolesti aj krv. Lenze ja som na 39DC mala priznaky ovulky. Tak ak to vypočítam dnes je to 9DPO....ak to bola ovulka, vychadza to na uhniezdovanie..lebo sa mi nechce veriť,že ani po vyvolávačke by mrcha nedorazila. 😉

manamani1
2. lis 2011

@antana123 a co chces z neho vediet???? Ty od 1DC ja ho musim od 5DC😀D

nativanativa
2. lis 2011

ahooooj babyyyyyy , moj grafiiik 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

mijadave
2. lis 2011

@manamani1 fuha, to je cudne... tak Ti este nejdem menit udaje v tabulke... nebudes volat dr, co s tym?
@nativanativa veeeeelmi pekny grafik, pekna ovulka 😉

manamani1
2. lis 2011

@mijadave co si chcela menit???

manamani1
2. lis 2011

@mijadave ja si myslim,ze pockam do pondelka, ak sa mrcha nespusti,pojdem spat k lekarovi...

antana123
2. lis 2011

@mijadave díky zkusim ovulační test a uvidíme bych si nechala zrovna píchnout pregnyl 😀
@manamani1 no já jen jestli to nemůže být ovulka???

jeny
2. lis 2011

baby asi aj ja zacnem merat teptotu lebo tie grafy vam pekne vsetko ukazuju, no dnesny test bol uplne biely takze cakam mrchu kazdym dnom, tento nasledujuci cylkus som bez clostilu, do centra nechodim ked mam nohu v sadre takze zrejme ani z ovulky nic nebude ☹

antana123
2. lis 2011

@mijadave hleník mám a pohmatem je čípek měkký a nízko a otevřený 😀 😀 😀 😀 😀 ooo kež by to bylo ono zkusím ovulační test

mijadave
2. lis 2011

@manamani1 no chcela som menit, ktory si den cyklu v tabulke...
@antana123 a Teba nesleduje dr? nemas si kde dat urobit ultrazvuk? ak nie, urobi si tie ovu testiky, hoci ja s nimi nemam ziadne skusenosti... 😉
@jeny ano, grafiky su fajn, no ovulu vacsinou zistis, az ked je po nej... ale podla grafikov si poznam cca kedy co, lepsie si poznam cyklus... 😉

antana123
2. lis 2011

@mijadave mám to dost komlikované mám dr 200km tak to musím chytit sama k vůli pregnylu aby mi ho kamarádka píchla snad se něco opravdu děje i mě bolí podbřišek

mijadave
2. lis 2011

@antana123 jaj, hej, uz si spominam, si to uz tu pisala... 😉 tak potom skus ten ovu testik 😉

antana123
2. lis 2011

@mijadave díky snad nebudu zklamaná 😉

mijadave
2. lis 2011

@antana123 tak snad nie 😉

manamani1
2. lis 2011

@mijadave tak akoze opravit mozes aj tak, si myslim...

antana123
2. lis 2011

tak sem dělala ovu tetsík a je tam mini duch myslíte že mám zkusit zase zítra a nebo až za 2dny třeba????

mijadave
2. lis 2011

@manamani1 takze sa rozbehla? cize dat 2DC?

manamani1
2. lis 2011

@mijadave jaj tak nie, ja ze prepisat na 50DC 😉

mijadave
2. lis 2011

@manamani1 no 50DC uz v tabulke mas 😉

manamani1
2. lis 2011

@mijadave sorry, potom som už zbadala, dúfam že dni cyklov sa budú len znižovať a nepadnú dole🙂))

nativanativa
2. lis 2011

@antana123 no dost skoro ti zacina ovu .....

antana123
2. lis 2011

@nativanativa no jím clostil od 1DC no ale ještě to podle bude trvat pár dní