• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
leni uvidis vsetko bude ok :slight_smile: netrap sa popredu
13. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala jen na chvilku do alba tu naší sedačku :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2757424&vReferer=
pak jí zase smáznu :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha...sedačka moc pěkná a koukám, že máme i stejný vkus na kočárky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha pekna pozvem sa na navstevu posediet alebo polezat :grinning: vyzera pohodlna a pekna
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer clostilky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Micha, sedačka vypadá dobře :slight_smile:

Ahojky Vendy, jdeš nám naprskat bacílky? :wink:
13. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko ty už je nepotřebuješ jak tak dočítám :slight_smile: :dizzy_face:
Micho pěkná sedačka co to je za materiál???
13. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendy, radši jo, fakt je to jen malinký stíneček a na jiném místě, než bývá u jiných. Nějakou fotku stáhnu z netu a domaluju tam, kde mám tu čárku já.
13. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na to vůbec nekoukej kde ta čárka je, na tom podle mě nesejde, hlavně že tam je :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni aj si nasla ten kablik nakoniec
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moa, kablík se asi vypařil. Mildovi jsem vynadala a on sám netuší, kam ho dal a prostě po celém bytě není. Doufám, že ho s něčím nevyhodil.
Zrovna i čtečku karet mám v práci, tak ani přes ní to nestáhnu. Takže kdyžtak až zítra, až si jí vezmu domů :wink:

Kočky, jdu do sprchy a chrnět. Zítra mě čeká další náročný den v práci, kdo ví, jak zase budu v noci spát, tak už jdu do postele.

Hezky se vyspinkejte a kdo budete zítra testovat, tak vám držím palečky a těším se na //.

Dobrou noc :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem našla nějaký testík a černě jsem do něj domalovala, kde se ukázala ta čárka mě. Je to fakt nějaký divný, nikdy jsem neviděla, že by byly tak blízko u sebe. A fakt si myslím, že to je nějaký kšunt a zítra zkusím další a nic tam nebude.
Za chvilku ho dám do albíčka :wink:
13. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko čekám čekám :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni teď jsem na to koukala a já tedy věřím, že to není zmetek,ale pozitivní těhotenský testík a vy čekáte miminko :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendy, kéž by to byla pravda. Uvidím ráno. Když už ty testy doma mám, tak je vyzkouším. A jestli nečekáme miminko, tak ať mrcha kouká přijít, protože příští pátek odjíždím na dovolenou a nerada bych mrchu vláčela sebou :frowning2:
13. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko jeeee první dovolená ve třech :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej vendy to si velmi pekne napisala ,,a vy čekáte miminko ;to je pekne aj ja chcem :wink:
13. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa však se taky dočkáte, musíme se všechny přesunout do "těhulky clostilky" :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi drz palce ja testujem zajtra rano to bude 14DC a presne 14 od pichnutia Pregnylu,tak dufam,ze ak tam budu// tak budu moje a nie po injekcii ako minule :wink:
13. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: moa a kdy ti neměla přijít ta hnusná mrcha??? jinak palečky držet budu, teda to bude zítra novotěhulek
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona nema prist v sobotu.2dni pred to by uz mohlo na teste daco ukazat nie?ty si testovala az ked si nedostala alebo aj pred nou.
som si kupila rovno 2balenie pre pripad :wink:
13. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa já jsem testovala den po vynechání :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moa, viď, to je krásné - vy čekáte miminko. Zítra nám tu řekneš ty, že máš dvě čárky, no to bude krásné :slight_smile:

Tak a jdu, už sotva držím oči.

Všem přeji hezkou dobrou noc a ráno se ozvu, co jsem vytestila. Hezké sny, pa pa pa :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja skusim zajtra stratit aj tak nema co a mozno buedm mat stastie :slight_smile:
kedy sa ti zacali prejavovat nejake tie tehu priznaky?
13. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dobru riadne si odpocin aby rano ked vstanes bola pripravena na krasne // :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dobrou noc a zítra budu držet palečky :dizzy_face:
moa asi ještě ne :grinning: já nevím, já na sobě nic moc nepozorovala, sice teď už se mi trošku zakulacuje břicho, ale nijak zvlášť jinak se necítím... a na začátku, prsa mě neboleli, břicho taky nijak zvlášť jen jako před ms a nevolnosti taky ne, takže bez příznaků :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,pozde ale prece.
13. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa pytam preto lebo mne kazda moja kamoska vzdy hovorila uvidis ako ta budu boliet prsia,uvidis ako budes vracat ani chodit nebudes moc lebo ti bude tak zle...atd
a potom som citala na nete a c knihach,ze nie vzdy to tak je.dokonca niekedy sa stane,ze zena to ani riadne nespozoruje az po dlhsom case :slight_smile:
tak u teba ja to teda ok .uz so robila album ci este nie
13. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuliji spagatici ke dvema carkam.Leni,zitra rano tam urcite budou.

a co ty,moa.................jak jsi na tom?
13. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek