Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

golymetr
4. lis 2011

@antana123 já testovala celý týden a čárečka tedy pořád stejná jako duch ale byl vidět a dnes tedy testovací silnější než kontrolní věřim ovu testům 😉

antana123
4. lis 2011

@golymetr no já testovala před 2dny tak bych dneska mohla zase a to byla spíš jako by prosvítala úplně pidi doušek tak bych mohla zkusit

mijadave
4. lis 2011

@antana123 testuj kazdy den, o dva dni moze byt uz po ovulke... to pri tehu testoch sa to tak robi, ze o dva dni... ale pri ovu sa testi kazdy den 😉

antana123
4. lis 2011

@mijadave ok 😉

tyrisa
4. lis 2011

@mijadave Nebyla jsem,jdu 10.11.

aduskatt
4. lis 2011

no, baby, to moje pstrosie vajko stale nechce prasknut a to uz ma 35 mm......ale bolesti uz su, takze dnes vecer ocakavam ovulu🙂lekar hovoril dnes, ze je priam vystavne a ukazkove to vajko, xixi

mijadave
4. lis 2011

@tyrisa aha, lebo v tabulke si mala poznacene tento tyzden 😉 ok, a ako sa mas?
@aduskatt tak drzim pasticky, nech uz konecne praskne 😉

antana123
4. lis 2011

@aduskatt taky držím palce
jinak dělala sem ovulační a je tam stále dušík ale o něco silnější jako před 2 dny tak snad se to blíží zkusím zase večer a pak uvidím jestli i další den

tyrisa
4. lis 2011

@mijadave já vím,ale bylo mi děsně zle,navíc jsem měla malou doma,tak jsem to zrušila.Dneska jsem volala dr. ať mi napíše torecan na nevolnost,protože včera to vypadlalo na nemocnici.Za dva dny jsem nesnědla nic,teda snědla,ale vše šlo ven,včetně vody a začala jsem být dehydrovaná.Dneska je mi lépe,tak doufám,že to neznamená,že se něco stalo.Uvidím příští týden.

mijadave
4. lis 2011

@tyrisa aha, tak jasne... ale nemysli hned na najhorsie 😉 vsetko bude ok 😉

aduskatt
4. lis 2011

@mijadave myslim, ze sa k tomu shcyluje, lebo mam take bolesti brucha, ze sa skrabem po stenach🙂)tak vnoci budem zasa vyvadzat🙂))

aduskatt
4. lis 2011

@antana123 dakujem🙂

mijadave
4. lis 2011

@aduskatt tak vyvadzaj, len si neubliz 😀

janielik87
4. lis 2011

ahoj baby, tak uz som po folikulomerii. Nieco tam mame dokopy je na lavom asi 3male a jeden vcsi a na pravom dva male a jeden vacsi, ale stale maju tusim malinko ... neviem to j presne, ale videla som take nejake cislo, ze 0,58 ked som kukala na monitor, cize to je malinkoooo :/ Tak ale som len 9DC a v pondelok ma zas objednala na folikulomtriu. Uz tam chodim jak na klavir...

kacicqa
4. lis 2011

@janielik87 neboj, do ovu dorastu... a tiez ich mash pozehnane... mna dneska zas pre zmenu picha lava strana..a uz fakt neviem co sa deje...;o(

janielik87
4. lis 2011

@kacicqa dakujem za povzbudenie, ja napriklad vobec neviem kolko merali podla toho cisla a dokina mi nic nepovedala, len ze dva vyzeraju, ze budu dominantne a ze mam dojst v pondelok na dalsiu folikulometriu...a chlap ma doma hned vyhresil, ze neviem nic konkretne matematicky...no proste zle...:/ som sa citila fajn a teraz sklamane zas, ze vlastne neviem...no este som len 9DC tak nech sa do pondelku vyvinie daco 🙂 a tebe nemoze prebiehat uz ovula, ak mas bolesti?

mijadave
4. lis 2011

@janielik87 neboj, dorastu... nabuduce sa skus dr opytat, ake su velke, ved mas pravo to vediet 😉 ale ako pises, si len 9DC, foliky rastu minimalne 2mm za den, u niekoho aj rychlejsie 😉 drzim pasticky 😉

janielik87
4. lis 2011

@mijadave no nabuduce sa opytam. Vam to doktor povie sam od seba, nejake cislo? Lebo ja som n tej obrazovke len skumala a skumala a vlastne ziden udaj sa tam nepodobal tym vasim cislam... No ja neviem, ale videla som gulicky pekne..a boli tam..konecne nie prazdnot 🙂 🙂 tak v pondelok sa snad dozviem. Dnes mam poslednu polku tablety clostilu. 🙂 A asi uz zacnem s grepovym dzusikom. Mam tam ist na 11:00 v pondelok, tak uz teraz sa bojim, nech narastuuuu 🙂

safirah
4. lis 2011

Ahoooj! Po delší době se zase hlásím. Ovulka byla podle ovutestu 30.11., tobyla testovací čárka silnější než kontrolní. Jiné ovupříznaky jsem ale nějak nezpozorovala, tak nevím... S mm jsme se posnažili den před a v den ovulky, tak uvidíme. I když si myslím, že by se musel stát zázrak, kdyby clostil zabral hned první cyklus.

mijadave
4. lis 2011

@janielik87 mne dr vzdy povedal, ze bud su este malicke, ze maju este len napr. 14mm, vzdy mi ich aj ukazal alebo povedal, ze mate tu dva dominantne, jeden ma 18 a druhy 20mm... 😉 tusim som sa na to pytala vsehovsudy cca 1x... a to som tam tiez chodila ako na hodiny klavira.... niekedy aj tyzden vkuse... 😀 dzusik urcite pi, neuskodi 😉 drzim pasticky, nech Ti pekne rastu 😉

mijadave
4. lis 2011

@safirah ale ved zazrady sa deju, preco by nemohol zabrat hned na prvy cyklus??? 😀 treba byt optimista, pesimizmus nikomu nepomohol... 😉

janielik87
4. lis 2011

@mijadave 🙂 dakujem ti za drzanie palcov. Dzusik uz caka v chladnicke na mna. 🙂 No mne len povedala, ze mam dva dominannejsie a uvidime, ako narastu do pondelka...

mijadave
4. lis 2011

@janielik87 nie je zac, od toho sme tu, aby sme sa povzbudzovali a drzali si pasticky 😉 inak ja tiez popijam dzusik a tiez cajik s alchemilkou... 😉 neboj, narastu.... ja neviem, co so sebou.... straaaaasne sa tesim z kamoskinych //, konecne uz nemam depku.... 😀

janielik87
4. lis 2011

@mijadave to je uzasne, ze sa vies tak tesit z kamoskinho stastia 🙂 Si pre mna inspiraciou 🙂 No ved akurat som aj ja zaliala alchemilku :D :D idem pit. Ale uprimne ten grepovy dzus mi viaaaaac chuti :D :D ale alchemilku poctivo pijem aspon salku denne, tak hadam ma svoje caro. 🙂 MM sa teraz kusok lieci...tak sme mali 2dni pauzu, ale ovula este nebola, cize sme nic nezmeskali..mali by sme mat este aspon do nedele pauzu, ale bojim sa riskovat zmeskanie ovuly. Sice kazdy den testujem, ale i tak...

kacicqa
4. lis 2011

@janielik87 ja som bola taka tapa v utorok na usgecku..keby nediktoval sestricky rozmery folikov a potom mi nedal do ruky aj spravu tak neviem nic...nemala som odvahu popytat sa a na monitor som ani nevidela ;o( Ja neviem ci bola u mna ovu, ci je... zacalo to uz v utorok vecer ..co bolo zrejme ked dom. folik mal uz rano 29mm. Na druhy den zacala druha strana popichavat, tam boli tiez dva vacsie..potom bol klud a v noci uz zase na pravo... a tam uz nema co byt lebo bol iba jeden folik, tak nexnapem...ked uz nic z toho nebude tak aspon dufam, ze neostane dajaka cysta... To tak so mnou..teplotu nemeriam, nema zmysel ked xodim spat kedy sa mi zaxce a vstavam tiez nie ktovieako pravidelne.. testom neverim, mam ich pozitivne aj 5 dni po sebe..uz som sa minule smiala ze nex mi daj u domov sono a ja si budem tie foliky na fotke odskrtavat;o)

janielik87
4. lis 2011

@kacicqa no presne tak aj ja, teplotu nemeriam z tychto a este aj inych dovodov a testiky ovu som minuly cyklus mala prvy raz pozitivne..tri dni. :D :D :D No tak to sme ale hrdinky, ale ja sa asi v pondelok spytam uz... :D:D

aduskatt
4. lis 2011

@mijadave toho ublizenia sa nebojim.mam tak bolavy vajecnik, ze to bude zasa pen tak opatrno so zatatymi zubami.ale ja to vydrziiiim🙂 len aby soudruzi z NDR zasa nekde neudelali chybu............🙂mi uz dnes potvrdil lekar, ze dalsi clostil nebude

mijadave
4. lis 2011

@janielik87 dakujem, neviem, ci som tou spravnou osobou pre inspiraciu 😀 alchemilku tiez velmi nemusim, no nasla som teraz ako zensky caj s aloe vera, a su tam aj ine bylinky, tak uvidime... inak bez aspon trosky cukru ho nedokazem vypit, takze na pol litra si davam 1,5 malej lyzicky... 😀
@aduskatt to som len tak podrypla 😀 tak dufam, ze ti soudruzi v NDR sa uz poucili a umudrili 😀 😀 😀 mne zas naznacil dr, ze podla vysledkov mm mozno este nieco skusime... podla toho, co hovoril, asi este 2-3 cykly s clostikom... 😉

aduskatt
4. lis 2011

@mijadave super, tak to budem drzat palce🙂 ja vlastne ani neviem, co dalej, viem, len, ze CAR.ale dufam, ze ma z temy nevyhodite🙂))

janielik87
4. lis 2011

@mijadave 🙂 urite si, vzdy sa tesim, ked mi tu nieco povzbudive napisete a upokojite ma. :D :D :D No ja pijem cistu alchemilku a je dost ze bleee...ale co clovek nespravi. Ja caj nesladim, ale premyslam nad medom, ze by som skusila... :D Inak, zas som sa vyhadzala...ako minule presne v ten isty den :D :D :D No co uz. Tabletky jedny! Kiez by uz pomohli k dobru veci :D