Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zabka1124
6. lis 2011

A tiez par dni pred OCU som mala bolesti v podbrusku a na lavej strane, akoby mi to tam trhali, ale ovu az 19DC!!!🙂🙂

veronicka33
6. lis 2011

@manamani1 No nieje to u každého rovnako,ked som brala clstil tak som mávala skoro ale teraz neberiem tak neviem či už bola alebo len bude 😒

mijadave
6. lis 2011

ahojte dievcata, trosku neskor, ale tu je tabulecka... 😉

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............49...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............37...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............36...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Fori..........................28.........14m...............34...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................30............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............28...........29............15............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............25............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............24............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............23............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............21............33..............2...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............20............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................17............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................16.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............12.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............12.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............11.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................9............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Manamani1...........25...........2m..................3............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................2............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+0..................17+5................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka.........14+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+3...........................................27.6.2012..........10.11.......GS Mamavit

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

aduskatt
6. lis 2011

@manamani1 to je velmi individaulne, ja mam s clostilom ovulku cca 18 den..........aby si mala istotu, treba chodit na uzv

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave ze dakujemeee🙂)

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt ze neni zac 😉 😀

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave ale je🙂) aspon mam prehlad🙂!

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt to hej, to je fakt 😉 ako sa mas?

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave poviem ti o desat dni, xixi..........to vies, ako po ovulke so zatatymi zubami🙂 takze uz len cakat:_)

govinda
6. lis 2011

kočky, tie tehulky, čo máte v tabulke, to sa podarilo s clostilom?

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt to hej, najhorsie je to cakanie... 😠 stale na nieco cakame, najprv na ovulku, potom ci to vyslo... 😉 ale co ine ostava... 😉

govinda
6. lis 2011

@mijadave no to áno, to čakanie je najhoršie 😠

mijadave
6. lis 2011

@govinda ahooooooj 😉 ano, stale na nieco cakame.... s tymi tehulkami, myslim, ze elyspri clostiku, tyrisa pri soji... a terioza mesiac po dobrati clostiku, nathali neviem...

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave no sak to.ja uz som majster v cakani, xixi......len som zvedava, co bude dalej, ak nic.....to proste uz musi vyjst tentokrat🙂 aj keby traktory padali🙂

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt prajem Ti to z celeho srdiecka 😉 musi to uz konecne vyjst...

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave dakujem, ved som vam slubila, ze budem svetly priklad🙂))

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave a potom ocakavam vsetky za mnou v tabulke🙂

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt to sa mi paci 😀 a nezabudni na to, ze sme vyhlasili misiu // do Vianoc 😀 😀 😀 velmi rada Ta budem nasledovat, pracuje sa na tom, no este nedorazila ani ovulka 😉

govinda
6. lis 2011

ja to mám teraz s clostilom fajn, cyklus dlhý tak 35 dní cca.
Bez clostilu mám cykly v pohode aj 60 - dňové 😠 . To ja skoro 2 mesiace čakám na ovulku, no aká je potom šanca sa trafiť do ovulky, keď je nejaký 50DC? 😠 To čakanie ma už jednoducho nebaví 😠

aduska, pozerám, že vy sa o mimino snažíte už pekne dlho. Tak teda držím palce 😉

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave u mna uz bola, tak uvidime...ale ak sa nezdari, do vianoc asi uz nestham........

aduskatt
6. lis 2011

@govinda sak ja 11 rokov plodim, teda sa snazim🙂) a jeden prirastok z toho.no na slak traf🙂

mijadave
6. lis 2011

@govinda to Ti verim, ja som take cykly mavala pred tym, nez som zacala brat clostik... takze viem, o com hovoris... pri clostiku sa mi upravil cyklus na max 29 dni, ustalil sa aj pri soji... teraz neberiem nic... 😉

aduskatt
6. lis 2011

@mijadave ja mam priclostile cca 32 dnove cykly. Pred tym, ako hovoril moj lekar, janosikove cykly.ze od buka do buka, xixi....od 30 do 40.a bohvie, kedy ovulka......teplotu som prestala merat uz davno, ked mi vysli podla nej dve ovulky v jednom cykle🙂))))

mijadave
6. lis 2011

@aduskatt no ved ani mne ak to teraz nevyjde, tiez do Vianoc nestiham... takze musi to vyjst teraz... len ci bude ovulka... 😒

govinda
6. lis 2011

No ja som teraz 2. cyklus s clostilom, ten 1. cyklus bola ovulka 20DC, teraz je to 19DC. Ale som zvedavá, keď doberiem aj tretí mesiac, že či sa to potom natiahne. Mala som nasadený clostil už pred dvoma rokmi a vždy po vysadení clostilu sa mi cykly naspäť natiahli 😠

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

govinda
6. lis 2011

ja by som tiež rada otehu do vianoc 😀 . Ale to si už hovorím každý rok 😀

mijadave
6. lis 2011

ok dievcata, lucim sa, ideme si niekam sadnut s mm a detmi, tak zatial pa, budem tu zajtra... pekny vecer Vam prajem 😉

govinda
6. lis 2011

@mijadave papa, som rada, že som ťa stretla aj tu 😀

jeny
6. lis 2011

@aduskatt takze aj o prve dietatko ste sa dlho snazili? a co nakoniec zabralo? ja som mala prve dieta po dvoch rokoch a prvy pozitivny test som sa nasla tesne po vianociach 26.12 takze aj ja dufam ze najneskor do vtedy sa mi to podari ale zatial uz po 2 roky bolo iba dalsie sklamanie a to vianocne je asi najhorsie

janielik87
6. lis 2011

Ahoj , tak ako? co mate nove? Ja som sama doma . Manzel sa na poslednu chvilu rozhodol , ze ide na koncert s kolegom...lebo tomu odmietol brat ci kto...tak sa strasne tesim. Som uplne nadsena... No nekomentujem. Nahnevana som neskutocne...zas tu sama trcat. Ani psa mi nedovoli ani macku...ze spravim ti babo...no ale to moze trvat aj bohviekolko rokov.... Boze strasne som nastvana. :( A smutna. Prepacte, ze tu kazim atmosku.