Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
6. lis 2011

@janielik87 i já anovuláky a ted čekám že se povede a zabral ti clostil první měsíc nebo až ted???

antana123
6. lis 2011

@janielik87 u malého to trvalo víc jak rok měla jsem dr. na prd nic neřešil a jen nás nechal se snažit pak jsme v září šla k odborníkovy udělal mi HP a v říjnu začal léčbu a v listopadu byla poslední MS muž má málo zdravích spermií dal mu vitamíny mě tu léčbo a bylo to

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 on ti ukaze ovu az 4 den po ovu .... alebo 3 den po ovu , teraz neviem 😝

antana123
6. lis 2011

@nativanativa aha tak to si teda počkám no uvidíme kdy ta ovulka konečně příjde

janielik87
6. lis 2011

@antana123 prvy cyklus som nestihla is k dr na folikulometriu, bola som az 15DC a uz tam nic nevidela, tak neviem...ale mala som hlien, aj pozitivny ovu test, ale nic... Tak neviem, zajtra idem zas na folikulometriu na 12DC...v piatok videla viacero malych a 2vacsie, ale stale malinke...ale to bol len 9DC a ja beriem clostil 5-9DC

antana123
6. lis 2011

@janielik87 aha a já 1-5 je možný že už možná byla nevím těžko říct já právě měla jen ty duchy no uvidíme budem se prostě ořád tulit 😀 😀

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 hned ako ti po ovu vystupi teplota

antana123
6. lis 2011

@nativanativa no zatím to skáče nahoru a dolů viz graf asi ještě fakt nebyla

janielik87
6. lis 2011

@antana123 🙂 no ved uvidie 🙂 ovu testy su nespolahlive... 🙂 Ach kiez by sme aj my mali take pekne obdobie...

Stretli ste sa s tym baby, ze je to cele uz take o strese akokeby? Ze som tka sklamana, ze to nejde a tak velmi chcem az je to zle??? Chcem sa sustredit na daco ine, ale...

antana123
6. lis 2011

@janielik87 mám úplně to samé pořád si říkám že na to nesmím tak myslet ale nejde to pořád mě to v hlavě šrotí a to je chyba podle mě

janielik87
6. lis 2011

@antana123 presne presne :/

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 no to som viddela , zaznamenavaj si aj hlien a tak , ono ked ti po ovu vystupi teplota tak je dobre a potom by ti ju malo oznacit 😉

antana123
6. lis 2011

@nativanativa aha no snažím si tam zaznamenávat vše tak snad se brzo dočkám díky 😉

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 ja som mal normalne vianoce ked mi to graf naznacil 😀 😀

antana123
6. lis 2011

@nativanativa to věřím to budu mít i já když se toho dočkám 😀 😀 😀

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 tak urciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

aduskatt
6. lis 2011

@jeny no, o prve sme sa snazili 5 rokov a vobec netusim, co zabralo, lebo som nic neuzivala, kedze mi povedali, ze deti mat nebudem🙂

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 ale ano, myslim, ze vsetky, ktore sa snazia a nedari sa maju obcas take divne stresove obdobie

safirah
6. lis 2011

Ahoj holky! Zdravím z noční 😀 Tak moje zkušenost s ovutestama je následnovná.... celých 14 dní testování jsem měla pokaždé 2 čárky, jen ta testovací byla vždy slabší než kontrolní a až 30.10. jsem měla test 100% pozitivní, protože ta testovací byla výraznější než ta kontrolní. I v návodu je napsané, že pokud není testovací / stejně silná nebo silnější než kontrolní, tak je test negativní. 😉
Jinak manžel je přesvědčený, že to tentokrát vyšlo. Prostě to už bere jako fakt. 😕 No kéž by měl pravdu. Dva dny mě teď pobolívalo v podbříšku jako při prvním dnu ms a měla jsem citlivější prsa, ale to už pominulo. Jsem 7DPO. Jak já ho nechci vidět zklamaného.... ☹

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt no len uz by mohlo skoncit, lebo som na prasky...vies ako, beriem tie hormony a mala by som sa udrzovat aj v psychickej pohode...🙂 🙂 lebo inak je to take nanic...to mozem brat aj lentilky, ak sa s chutou nesnazim :D , no nie,

janielik87
6. lis 2011

@safirah drzim palce!!!

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 nieco mi o tom hovor🙂

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt 🙂 no a taaak by som sa chcela len vytesovat a byt rozradostena a nejako nie a nie...strasna depka ma pochytila posledne dni... :/ vrrr, uz aby bolo po nej... Snad mi ju zajtra lekarka zrusi dobrou spravou!

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 to poznam, ale neboj, bude aj lepsie🙂

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt 🙂 tak ja viem...ja to mam striedavo slnecno oblacno za posledne tyzdne... kazdy den je iny...a tento super zacal, ale uplne nanic konci... :/ Neviem to ani vypovedat, ale taky smutok citim nejaky v sebe.

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 to poznam.......drzim palce, aby to rychlo preslo

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt dakujem, snad to prejde tak rychlo ako prislo...zacalo to vcera po navsteve a dnes uz len take smutne poseduvanie a pofnukavanie a najviac ma rozhodil odchod manzela na koncert..:/

safirah
6. lis 2011

@janielik87 děkuji! I já tobě držím pěstičky aby jsi tam zítra měla pěkné folíky 😉 Úplně vím jak se cítíš. Já jsem tento týden s psychikou jako na houpačce. V jednu chvíli mě mm nakazí takovým optimizmem, že i věřím tomu, že to vyšlo 😵 a pak dostanu takový strach a depku, že určitě budeme zklamaní.... ☹ Mám už strach vůbec doufat a přikládat polínka to toho plamínku naděje. Bylo už tolik zklamání.... 😢 fakt obdivuju holky, které se snaží několik let. Já toho mám plné zuby po necelém roce. 😔

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 preco isiel sam?

janielik87
6. lis 2011

@safirah presne presne, ja tiez niekedy verim, ze bude to super a niekedy uplne klesam na duchu, ze asi zase nic... no uvidime zajtra, budem vas informovat 🙂
@aduskatt to jeho kolegovi na poslednu chvilku odriekol brat, tak namiesto neho...neplanovane