Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 aha..ja som inak tiez sama teraz, mm isiel do prace, uvidime sa az zajtra vecer. a vcera bol tiez cely den v robote

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt no ten moj robil vcera od tretej do piatej z domu a potom v noci od druhej do siedmej...cize super rozkuskovany vikend...a dnes keby nesiel na koncert, tiez robi z domu od 8 do 10vecer, ale aspon by som o mala tu... Nemozem ani pindat nakolko si stale hladam robotu :/ zufale...Idem poposielat dajake CVcka...

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 moj vcera od 7 do 19 a dnes od 20 do tretej rana, vyspi sa v kancli a o pol siedmej prasi do skoly, kde ma do siestej prednasky a domov pride o osmej vecer

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt hmmm...strasne :/ ja to strasne zle znasam samotu.... Ale som velmi stastna, ze uz nemava nocne ako kedysi...

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 no, my takto fungujeme stale.niekedy ho nevidim aj dva dni.........ja aspon nie som uplne sama, ale chlap je chlap

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt no to ti vobec nezavidim :/ , hej asponze mas maleho spolocnika, aj to je nieco.... No ja som ako z Elanu, ze "neviem byt sam"....tazko so mnou :/

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 kym sme nemali maleho a poloviciak bol na nocnej, som spala v obyvke a v celom byte rozsvietene

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt no presne tak aj ja....ja som sa dokonca az tak bala, ze som si pustala nahlas stare hity, alebo pisala celu noc s mm alebo kamoskami... a sla spat az s nim, ak som nesla do skoly... :/ Cize som strasny strachopud. Aj teraz budem cakat, az kym nepride. Ten pes by sa sikol :D :D :D Ach ale radsej uz by som to baby...

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 tak presne toto poznam.....a nezavidim ti.........ja som sa stahovala do spalne az ked bolo vonku uz vidno...

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt no to som cela ja...a manzel si mysli, ze len ja som taka trhla...ach jaj. Este stastie, ze mame len byt...keby som bola v dome sama, tak zosaliem... 🙂 Ale telka mi huci ostosest, tak chvalabohu... 🙂 a riesim pracu, takze zavity pracuju

aduskatt
6. lis 2011

@janielik87 tak sme trhle dve🙂 ja idem spat, rano skoro vstavam, zasa foliky...uz 4ty krat..ale zajtra skontrolovat, ci praskol, tak dufam, ze tam ziadny folik uz neuvidim🙂)...bru noc a nejak to vydrz

nativanativa
6. lis 2011

@janielik87 uz prisiel ?? 😝

janielik87
6. lis 2011

@aduskatt ja tiez zajtra foliky a dufam, ze narastli!!! 🙂 dobru noc
@nativanativa ako vies? ty provokaterka 🙂 🙂

nativanativa
6. lis 2011

@janielik87 tak sup sup sexiikovat 😉

janielik87
6. lis 2011

@nativanativa 🙂 jeeej 🙂 :D no neviem, asik skorej nie... naladu na to nemam velmi...no uvidime, ako sa bude manza cinit

safirah
6. lis 2011

Je tady ještě někdo?
@janielik87 @aduskatt Jedu v tom s váma. Vyrůstala jsem v bytě a teď bydlíme ve velkém baráku s poschodím. A když jsem sama, tak nevylezu z ložnice ani za nic, telku puštěnou celou noc a od 6h večera nic nepiju, aby se mi nechtělov noci na záchod 😀 😀 😀

antana123
7. lis 2011

Přeju dobré ránko
házím grafím jsem zvědavá co z toho zase vyleze 😲
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
7. lis 2011

@govinda aj ja som rada 😀

antana123
7. lis 2011

@safirah taky držím palce 😉
@janielik87 na dnešek moc držím palce 😉

antana123
7. lis 2011

@aduskatt souhlasím můj vyrazí v 7 do práce a vrací se v 6 večer akorát se s malým okoupe a pak jde malý spát tak se moc neužijou jen o víkendech pokud nejde do práce ☹

mijadave
7. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............50...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............38...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............37...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Fori..........................28.........14m...............35...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................31............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............29...........29............16............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............26............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............25............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............24............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............22............33..............3...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............21............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................18............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................17.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............13.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............13.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............12.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............10.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Manamani1...........25...........2m..................4............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................3............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+1..................17+6................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka.........14+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+4...........................................27.6.2012..........10.11.......GS Mamavit

mijadave
7. lis 2011

@janielik87 @aduskatt dievcata, drzim pasticky na folikulometrii, dajte vediet, ako ste dopadli 😉

mijadave
7. lis 2011

@antana123 dobre ranko, no z grafika toho moc nie je vidno, zatial, uvidis, aka bude BT zajtra... 😉

golymetr
7. lis 2011

@mijadave dobré ránko dneska jsem 3DPO 😉 jsem zvědavá jestli budou příští týden dvě//

antana123
7. lis 2011

@mijadave díky zítra si nechám píchnout pregnyl tak uvidíme jak se to vyvrbí 😉

antana123
7. lis 2011

@golymetr moc držím palce 😉 aby si našla //

golymetr
7. lis 2011

@antana123 děkuji já ti drřím palečky at se ti vajíčko uvolní 😉 ještě jsi neměla ovulku?? já podle bolestí v pátek ale zase podle ovu testů by byla až v sobotu no uvidim každopádně tuleníčka bylo hooooodně

antana123
7. lis 2011

@golymetr né ještě zřejmě né ale i dle bt to vypadá na spadnutí snad a dle hlenu i čípku by to mohlo být brzo

golymetr
7. lis 2011

@antana123 já měla čípek měkkej asi 3 dny takže ovulka byla pořádná

antana123
7. lis 2011

@golymetr to je dobře snad se i já dočkám já ted zvažuju kdy si ten pregnyl nechat píchnout estli dnes a nebo zítra