Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
7. lis 2011

@golymetr @antana123 u mna to tiez vyzera na ovulku, hlienik je ukazkovy, aj mam bolesti, aj BT klesla, no zda sa mi to skoro... to iste sa mi stalo aj min. cyklus, vyzeralo to na dve ovulky.... 😉 tu je moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 no nechame sa prekvapit... 😉 len tento cylkus neberiem vobec nic, minuly som brala soju...

antana123
7. lis 2011

@mijadave já se v tom nvyznám na jakou barvu se mám soustředit???mě včera bolel pobřišek pči sexu i po něm sem myslela že to je ono a prd

golymetr
7. lis 2011

@mijadave tak toho musíte využít a hned tuleníčko držím palečky 😉 mě se dneska spustila trošku rýma chytla jsem asi nějakýho bacila 😒

mijadave
7. lis 2011

@antana123 pozri si tie grafiky pod tym farebnym... tam mam posledne dva cykly samostatne... 😉
@golymetr no ved planujem dnes, lebo zajtra mm odchadza na 2 dni... 😉

antana123
7. lis 2011

@mijadave aha no vypadá to dobře 🙂 myslíš že by si jí měla tak brzo mě přájde že mě to pořád jen stoupá a klesá zajímavý a ty nemáš clostil???

mijadave
7. lis 2011

@antana123 ved prave, je to dost skoro, no presne to bolo a min. cyklus, vyzeralo to takto skoro, no ovu bolesti som mala skoro tyzden aj s hlienom... 😉 no urcite to budeme istit 😀 nie, ja uz neberiem clostik, brala som ho od decembra 2010 do juna 2011, cize 6 cyklov s jednou pauzou po 3. cykle... sama som si potom naordinovala soju, no teraz mam pauzu... neberiem nic a dr povedal, ze am cakat, ako dopadne vysetrenie u mm... 😉

lorreine
7. lis 2011

@jeny Ahojky...píšem až teraz, nemala som cez víkend internet 🙂. Prestanem brať Clostilbegyt a bez neho je u mňa šanca na otehotnenie 0,000nič 🙂, takže asi tak. Ale ak by sa to náhodou (nejak zázračne) podarilo, tak by sme asi šli aj tak. Ak by som nemala žiadne problémy. Ak by sa dieťa narodilo k Kanade, malo by nárok na kanadské občianstvo 🙂

mijadave
7. lis 2011

@lorreine pozeram, ze si 31DC, netestila si?

lorreine
7. lis 2011

@mijadave Ahoooj Janka! Netestovala som, pretože cítim, že mi zajtra dorazí mrcha...bohužial. Vyzerá to dosť beznádejne. Ešte som dnes ráno, keď som prišla do práce premýšľala, či si neurobiť test...ale myslím, že je to zbytočné..zase na druhú stranu, jeden test tu mám...tak možno...čo myslíš? Inak som na Teba myslela, keď som fičala včera po diaľnici okolo Popradu. Boli sme na Slovensku na oslavu 50-tky mojej tety 🙂

mijadave
7. lis 2011

@lorreine ahoooooj 😉 to ma mrzi, ze to tak citis, ja ten pocit poznam... ☹ ja by som potom netestovala, ak by som mala takyto pocit... ved ked zajtra nepride, tak potom testni.... 😉 jej, to je mile od Teba, ze si na mna myslela 😉 takze ste sa trosku zabavili 😉

aduskatt
7. lis 2011

@mijadave tak ja som dopadla nijako, lekar meskal pol hodky a tym padom sa vsetko posunulo a uz som nemohla cakat............ale sak ja viem, ze ovula bola, takze sa nevzrusujem🙂) to sa zacnem az o dva tyzdne🙂

aduskatt
7. lis 2011

no, vidim, ze sa nas tu viac nazbieralo, co v noci bez chlapov trpime.........

janielik87
7. lis 2011

@aduskatt ja som objednana az na 11 a manza ma odvezie, tak mam cas este :D

mijadave
7. lis 2011

@aduskatt jaj, tak to ma mrzi... u mna to zas vyzera ako min. cyklus, ze ovu sa so mnou ide hrat... takze ja sa budem vzrusovat az o nejake 3 tyzdne 😉 ja som bola taka ista, ze som bez chlapa trpela... no ked som bez neho ostala pol roka, teda chodieval domov raz do mesiaca na 2 dni, tak som si nejak zvykla... aj teraz mi chodieva v priemere na dve noci do tyzdna prec... nejak to uz neriesim... 😉

lorreine
7. lis 2011

Holky, ja svojho manžela veľmi milujem. Ale sem tam som rada sama...a vobec mi nevadí¨, keď je preč pár dní. Vtedy si urobím s kámoškami babský večer, perfektne poupratujem, prípadne si urobím také domáce wellness...odjakživa som mala celkom rada samotu, aj keď som pomerne spoločenský typ 🙂

mijadave
7. lis 2011

@lorreine ja som na tom v poslednom case tak isto... mam ho rada, som rada, ked je s nami doma, ale ked som sama, vychutnavam si to... ked ulozim deti, proste si vychutnavam, ze som sama... tiez som spolocensky typ, ale aj samotu si viem vychutnat... a uplne naj je, ked dam deti k babke a mm nie je doma.... proste si urobim cas sama pre seba... citam si, pisem si s Vami alebo len tak leharujem... 😀 ale ak to nie je nevyhnutne, vtedy neupratujem 😀 len si to vychutnavam, alebo niekedy si tiez spravim s kamoskami babsky vecer 😉

elys
7. lis 2011

@lorreine
@mijadave
Ahojte babiky. Ja vam len chcem napisat, ze menstruacne krce nie su vobec smerodatne. Ja mam menzes od 11-tich rokov a kazdy bohovy mesiac uz tyzden pred mrchou riadne bolesti. Inak to nebolo ani v septembri. Bolesti ako kazdy jeden mesiac, ziaden rozdiel, sak po 18-tich rokoch menstruovania by som si vsimla, ze je daco ine. A tak boli krce kazdy den, uz to malo prist a stale nic, uz ked to 4 dni meskalo, potom som testla, ze co sa deje, kde je mrcha no a bolo, neprisla uz vobec. A fakt by som dala ruku do ohna, ze mrcha pride a len meska. Aj bratova priatelka vravela, ze mala predmenstruacne krce len mrcha proste neprisla. Takze ked to aj budete citit, ze to ma prist, nemusi to znamenat, ze tehu nie ste. Ja som si myslela, ako bohovosky poznam svoje telo a ako mi krasne oznamuje, co sa bude diat... no a pomiatlo ma riadne.

lorreine
7. lis 2011

@mijadave Presne tak, napísala si to skvele: vychutnávam si to. Samozrejme si vychutnávam, aj keď som s ním, ale keď som sama, tak sa nemusím s nikým dohadovať ohľadom filmu, večere atd...Vtedy dokážem celý deň byť v župane, čítať si a relaxovať 😀

mijadave
7. lis 2011

@elys ahoj moja 😉 ja to viem, ze tie priznaky su rovnake, tiez som si to na sebe vsimla... tu ide skor o ten vnutorny pocit.... 😉 hoci ja mam dnes zas pocit, ze je tu ovulka... ale ako som pisala, myslim si, ze to bude ako min. cyklus, ze sa to moje telo uz so mnou hra, aby som si uz nebola ista uz ani v tej ovulke 😠 ale tento mesiac to nejdem riesit... nic neberiem, dnes som pre istotu uz prestala pit alchemilku... 😀 a ako si dopadla u dr na kontrole? 😉

lorreine
7. lis 2011

@elys Čauky, hej tiež som o tom rozmýšľala, že som všade možne čítala, holky mali menštruačné kŕče a mrcha nikde a napokon boli tehotné...Ale ja som už jaksi raz neúspešne tehotná bola a bol to teda úplne iný pocit. Nehovorím, že to musí byť vždy rovnaké. Ale nejak vnútorný hlas mi hovorí, že tehotná niesom...takže lietam na záchod kontrolovať, či už prišla "návšteva" 😀 Ako sa inak máš? Všetko ok?

mijadave
7. lis 2011

@lorreine uplne presne... pozeras co chces a dokedy chces, robis co v tej chvili mas chut... ale s mm je to fajn, momentalne mame akoby medove tyzdne... sme zas ako dvaja zalubenci, zas do seba podrypujeme ako kedysi... no ta relativna volnost, ked som sama, to je tiez fajn 😀

elys
7. lis 2011

@mijadave
@lorreine
No, kontrola dopadla dobre. strasne som sa vystrasila, ked mi 4 dni pred prvou poradnou odisli uplne vsetky tehu priznaky (tazky zaludok po jedle, ukrutne hladovky, chute, spominane krce atd). myslela som, ze prestalo byt srdiecko, ani spavat som nemohla... takze ked som sla do poradne, tak som sa bala, ze co mi doki povie... ale ked som tam to srdiecko videla ako bije o dusu, tak mi strasne odlahlo. uz mojmu telu vobec neverim.. myslela som, ze ho poznam, ale fakt ma za posledne 3 mesiace riadne dobehlo.
inak som rada, ze uz na to troska hadzete bobek, mne to pomohlo. ale to presvedcenie muselo byt fakt vnutorne, ziadne nahovaranie. rok mi to neslo, klamala som samu seba a vyslo to, az ked som to naozaj pustila z hlavy. kiez by to vyslo aj vam.. kazdy den si tu citam co pisete a je mi smutno s vami. zasluzite si to vsetky... len tie hnusne ciganky z osad s 15-timi detmi nie...

lorreine
7. lis 2011

@elys
@mijadave Elys, mi hovor o tých Romkách...bola som teraz zase na východnoom Slovensku a hovorila som si, že to nieje spravodlivé. Holka, ktorá som mnou chodila na gymnázium (Romka, ale veľmi dobre sa učila) otehotnela hneď po mature a nešla už ani na VŠ a dnes má 5 detí...a to má ako ja 28 rokov...ale čo už. Hovorím si, že Boh mi to dieťa raz dopraje...musím proste veriť...no a pomáhať modernou medicínou...ale ak nám vyjde tá Kanada, tak si nám na chvíľu pauzu. Mijadave ale písala, že jej známa tak odišla do USA a vrátili sa traja 🙂

elys
7. lis 2011

@lorreine Velky vplyv ma aj krajina, kde zijes. Ja som odisla do Spanielska v 2006-tom, ked som mala strasne depresivne obdobie po rozchode a ti poviem, ze po mesiaci pri mori a novej praci som nevedela, co to je smutok a plac. Strasne som sa dala dokopy, neda sa to vysvetlit. Slovensko nie je krajina, ktora by dodavala ludom dusevne zdravie a pohodu. Kanadu si velmi pochvaluju, urcite ti to neublizi ale naopak, velmi pomoze.

lorreine
7. lis 2011

@elys Poznám to, tak som sa cítila v Nemecku, USA, Polsku...všade možne, hlavne, že som zmenila prostredie. Ja nežijem na Slovensku. Som v Prahe, ale som taký neposedný typ, že potrebujem zmenu...na druhú stranu by som sa rada usadila, ale chýba nám k tomu to dieťa...teraz nás nikde nič nedrží. Keď som bola na prelome júla, augusta chvíľu tehotná, tak nám to všetko do seba zapadalo ako skladačka...no a potratom sa to všetko rozsypalo...aj naše plány...a teraz sa v tom tak trochu plácame a preto chceme odísť.

mijadave
7. lis 2011

@lorreine ano, dobre si pamatas, kamoska sa roky snazili o babo... Lekari nevedli, co sa deje, preco to nejde... povedali, ze asi ani nebude... odisli do USA, nechali to tak a po 3 mesiacoch zistili, ze cakaju babo... na SK prisli uz traja... a uz su styria, druhe sa im prirodzene a velmi rychlo podarilo na SK, tak uz tu aj ostali. 😉
@elys pekne pises, hodit to na bobek... nie je to jednoduche, sama to dobre poznas... ale nejak sa s tym zmierujem... ze mozno ostaneme len pri dvoch... a utesujem sa, ze ved mozem byt rada, ze ich mam a ze su zdrave... a mozno tak sa to podari, ked uz nebudeme ani cakat... 😀 som rada, ze babatko aj Ty ste ok, tesim sa s Tebou 😉

antana123
7. lis 2011

tak sem si dělala ovulační test a už je skoro pozitivní z ranní moči tak si myslím že si můžem dneska pichnout pregnyl ochh snad sem to dobře načasovala

golymetr
7. lis 2011

@antana123 ovu testíky je lepší dělat přes den než ráno ono to sílí třeba i odpoledne na letáku píšou dělat ovu test od 10hod do 20 hod jako rozmezí já si dělala ovu test tak kolem poledne 😉 v pátek byla silnější než kontrolní

antana123
7. lis 2011

@golymetr no myslím si že večer by byla dost silná no prostě to risku a píchnu pregnyl 😉

golymetr
7. lis 2011

@antana123 dneska jsi jaký DC?? tipuju že budeš mít ovu tak ve středu