Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hela82
7. lis 2011

@mijadave Joooo kez by to slo tak mame o tolik starosti mene. 😵 Male prsa + velke prsa....sup sem a tam... a jsou prumerne prsa! 😀 S vahou by to bylo stejne.

kacicqa
7. lis 2011

@hela82 ;o) Asi budeme musiet byt spokojne s tym co mame.. ja som bola miuly tyzden vyberat dve deviatky, tiez som sa tesila, ze kus podijetujem a certa..uz poobede som praskala polievku a do vecera vsetko za radom;o) Ja mma take vsetko posunute, prve jedlo som do seba sxopna natrieskat az niekedy okolo obeda... nieje nic divne, ze ranajkujem o 13tej... No a potom po veceroch vyzeriam, tiez je bezne, ze o jednej v noci este len veceriam;o)

hela82
7. lis 2011

@kacicqa ranajky o 13hod? Tak to jsi mne teda prekvapila. Ja jsem presny opak. Pokud se nenajim do hodiny od chvile co se probudim, je mi priserne spatne a padaji na mne mdloby. A obed nejpozdeji ve 12hod. (kdyz zrovna neprolezim den v posteli a nevstavam v 9 hodin 😀 ) Jinak mi v brisku kruci na celou kancelar 😅 Na obede jsem pak opet za exota. Zatim co kolegove si daji bud polevku, nebo druhe jidlo, ja mam to i to a nekdy si vezmu i moucnik k tomu vsemu 😔 A stejne mi to je figu platne 😢 A citim se dost trapne kdyz slysim takove to: "kam to ta holka dava?!" ☹ A kdo mne nezna rika ze mam zacit jist at nejsem tak vychrtla 😠 Ja bych byla spokojena, kdybych nabrala alespon tech 5 kg. 😔
Jo a minule si do mne rypla i Dr.... pry abych se zamyslela nad tim ze treba to nejde kvuli tomu ze hrozne malo jim. Kdyz jsem se ji zeptala podle ceho pozna ze malo jim tak mi rekla: no tak hubena prece byt nemuzete pokud by jste jedla tak jak mate ....vrrrrr......

kacicqa
7. lis 2011

@hela82 Jop, napada ma este jedna vec ako okabatit organizmus...skus jest rychlejsie...tak si zaludok nestihne uvedomit, ze uz mu staci a dostanesh do seba toho este viac;o) To je fakt moj pripad..dakedy sa taq rychlo za behu natrieskam a nevem kedy dojst a az po hodke mi dojde, ze som tava a uz davno niesom hladna;o) Amoje speciality/ vela cilli, vsade smotana, tatarka, chuti mi len biele pecivo, milujem vyprazane veci...No proste exot ;o) Ale aspon dajaku radost si musim predsa dopriat;o) Ox, snad toho necita nejaky odbornik na stravovanie ;o)

kacicqa
7. lis 2011

Babky, mozno trosku odveci otazka, ale xcem sa spytat ci ste niektora nebola na PCT (potkoidalny test). Aktivne rozmyslam,z eby som to vyskusala buduci mesiac..

janielik87
7. lis 2011

@kacicqa o tom som este ani nepocula, ako sa to testi a co to skuma?

kacicqa
7. lis 2011

@janielik87
Na zistenie prenikania spermií cez hlien v kŕčku maternice slúži PCT (postkoitálny) test. Niekoľko hodín po pohlavnom styku sa odoberie ster z hlienu v kŕčku maternice a pod mikroskopom sa vyšetrí prenikanie a správanie spermií v hliene.

hela82
7. lis 2011

@kacicqa Nojo, to je fakt, zacnu varit vic takove ty "babickovske veci". Manzel mne sice zabije (on ma opacny problem, chce zhubnout), ale co. ... Jinak s tatarkou, to jsem taky dobry exot, jsem schopna ji dat kamkoliv, i pod sunku na toastovy chlebik. 😀 Mnamm! Ale s tou rychlosti mas asi pravdu, ja vzdy dojidam posledni. Zkusim to do sebe hazet rychleji, snad to zabere,dik.

kacicqa
7. lis 2011

@janielik87 Navrhol nam to v Tkanivovej banke

hela82
7. lis 2011

@kacicqa A to Ti ten ster udela Dr. na gynde nebo musis do CARu s takovym pozadavkem? 😕 Taky o tom slysim poprve....

janielik87
7. lis 2011

@kacicqa no to som vobec nevedela, ze este aj v tomto moze byt problem...no to potes panboh...:/

hela82
7. lis 2011

@janielik87 No problemu proc nejde byt tehu je strasne moc, taky postupne vylucuji jednotlive moznosti.... jen skoda ze moje Dr. nespolupracuje tak jak bych si predstavovala ☹

janielik87
7. lis 2011

@hela82 hmmm...to moja sa snazi, len ja som netrpezliva a dalsie a dalsie brvna do cesty tazko nesiem..

lorreine
7. lis 2011

@janielik87 Veď práve...je toho toľko, kde može byť problém. Keď sme na výške hýrili a niekedy sa zabudlo na ochranu, tak sme mali strašné strachy, či náhodou nie...teraz sa tomu smejem, pretože PCO by mi ani náhodou nedovolilo otehotnieť...🙂

janielik87
7. lis 2011

@lorreine no presne...moje telo je dokonala antikoncepcia sama o sebe :/ :/ som znechutena...ale aspon viem, ze chba je vo mne momentalne

krpcek2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacicqa
7. lis 2011

@janielik87 @hela82 ..babky, este neviem ako to presne prebieha, ako som spominala, navrhli nam to v tkanivovej banke s tym, ze su dve varianty... bud sa robi u gynekologa ster par hodin po sexe alebo sa len vezme ster hlienu a ejakulat a v labaku sa to zmiesa a sleduje niekolko hodin. Moj gyn. spolupracuje s tkanivovou bankou, takze nebude problem..zajtra idem na usg tak sa popytam viac a dam vam vediet..

hela82
7. lis 2011

@kacicqa Jsem zvedava. Ja se chystam povyptavat na vsechno v CARu. Snad bude Dr.tam trpelivy... s moji zvidavosti jsem obcas na zabiti,priznavam bez muceni 😅

kacicqa
7. lis 2011

@hela82 Taq vitaj v klube..ja som tiez taka zvedavka... ale po par zlych skusenostiach s blbymi lekarmi sa teraz lekara, ktoreho lepsie nepoznam a zda sa mi colen trosku menej komunikativny, radsej uz ani nic nepytam.
Chvala Panu Bohu, Pageovi a Brinovi za google ;o)

zuzkag2
7. lis 2011

@janielik87 ahoj....citam si tu vase prispevky a neda mi nereagovat...som na tom presne tak ako ty...dnes 14dc, 5-9dc som brala tabl.clostilu, a moje vajicka nerastu...bola som na prvom vysetreni 11 dc, a ziaden dominantny folik, a od vtedy nenarastli vobec, stale su take malicke...a to sme sa s nimi aj s drahym rozpravali, hladkame ich, nech rastu a stale nic. tiez som z toho smutna, a sklamana, a aj sa bojim, veru...
mna uz na daslie vysetrenie nevolal, ze tento mesiac ovulka nebude. na ovu teste ani len duch. tak neviem...babulky co pisali tu, mi dali trochu nadej, ze ovu moze byt aj nesko, tak mi ine nezostava len dufat.
tak ti drzim palceky, nech ti vajka rastu 😉

janielik87
7. lis 2011

@zuzkag2 no ja som dnes bola na 12DC a este mam prist na 15DC, ci porastu...ale za tri dni od piatku porastli malinko :( Tak som sklamana. No co uz, snad buduci cyklus bude uspesnejsi. Ale snazilkovat budeme aj tak a samoska aj vy sa snazte, nikdy nevies, kedy motyka vystreli. 🙂
A to s tym hladkanim je u nas presne rovnake. Od piatku, ked mi nasla 2vacsie, tak ich manzel aj pusinkuje a vidis ich potvorky, tak im je dobre, ze nechcu vyrast a puknut. :D

zuzkag2
7. lis 2011

@janielik87 ved presne, uvidime, mozno sa nam ta ovulka naozaj posunula, a preto zatial nerastu, cakaju na ten spravny cas. ja si teda chcem aspon tento prvy mesiac tu ovulku testovat aj ovu testami, ci nahodou 🙂
ale aj tak je krasne, ze mame aspon takych super muzikov vedla seba, ze sa staraju o nase vajka 😉

janielik87
7. lis 2011

@zuzkag2 mas uplnu pravdu 🙂 a potom mi pride este viac luto, ked zase sklamany pohlad, ked pride mrcha. :/ No co uz. Ja tiez testujem, mam uz dusika na nich, ale nie je to pozitivne a ani velmi netmavne dusik, tak... Neviem, ale aj minuly cyklus som testila...na 12DC nic a na 14DC pozitivny...tak neviem.

zuzkag2
8. lis 2011

@janielik87 Jani, no presne, aj u nas je to tak, uz byva sklamany aj priatel, a to velmi zle znasam. Kolko sa uz snazite? a kolko uz beries clostil?
ja som mala tiez vcera len slabulinkeho dusika, a aj to asi po limite, takze zatial sa to ani nezacalo, aj BT mam nizku. tak budem cakat. A beries aj duphaston? mne nasadil doki aj ten, a mam ho brat uz od dnes, to je 15DC, aj ked este ovulka neprebehla. Ktovie preco tu ovulku ten clostil posuva, uz som to vselikde citala. Dufam, ze je to aj nas pripad 🙂

antana123
8. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂
házím grafík podle mě teprve ovulka bude
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

antana123
8. lis 2011

@zuzkag2 Ahoj já testuju od 10DC slaboučcí duchové až včera 13DC silnější tak sem zvědavá na dnešek snad už bude pozitivní jsme 14DC BT šla nahoru tak snad pobolívá mě v podbřišku už pár dní i prsa mě dost bolí tak snad to už bude

mijadave
8. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............51...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............39...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............38...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Fori..........................28.........14m...............36...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................32............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............30...........29............17............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............27............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............26............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............25............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............23............33..............4...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............22............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................19............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................18.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............14.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............14.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............13.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............11.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Manamani1...........25...........2m.................5.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................4............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+2..................18+0................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka.........14+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+5...........................................27.6.2012..........10.11.......GS Mamavit

manamani1
8. lis 2011

Baby na lačno berete clostilbegyt alebo po jedle?

antana123
8. lis 2011

@manamani1 jedla sem ho po jídle

mijadave
8. lis 2011

@antana123 ahoj, no mne sa zda, ze ovulka uz bola, kedze Ti BT stupa... 😉
@zuzkag2 ahoj, ale ked zacnes brat duphaston este pred tym nez budes mat ovulku, tak ovulka nebude, lebo on ju zabrzdi... ☹