Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
8. lis 2011

@golymetr tak to Ti nezavidim, a to mate ako s tym topenim v byte?

golymetr
8. lis 2011

@mijadave aspon mi to čekání na testování utíká

golymetr
8. lis 2011

@mijadave je tu 6 bytů a střídá se služba na úklid a topení to je tu bohužel společný ale budu tu už jen do konce listopadu pak se ofiko stěhuji k příteli

mijadave
8. lis 2011

@golymetr jasne, ked zaplnis cas, tak to ide rychlejsie 😉 tak to som nevedela, ani este nepocula so striedanim sluzieb pri topeni... 😉 my mame tiez byt, nastastie s vlastnym kurenim, takze ako si nastavim kotol a termostat, tak mam.... 😉 ale ten uklid mame tiez na stiedacku... 😉

golymetr
8. lis 2011

@mijadave už aby byl příští týden jestli se zadařilo 😒

mijadave
8. lis 2011

@golymetr jej, tak to je uz tak blizko 😉 drzim pasticky 😉 ja az za 2,5-3 tyzdne... 😉

golymetr
8. lis 2011

@mijadave mam to (ne)dostat příští čtvrtek

mijadave
8. lis 2011

@golymetr ja zas 25.11. 😉 to je strasne daleko.... a 21.11. ide mm na spermos a ultrazvuk, tak som zvedava... 😉

antana123
8. lis 2011

ovulační test myslím že se to blíží

jeny
8. lis 2011

ahoj baby, vidim ze vela z vas je prave v obdobie okolo ovulky tak drzim palce, uz sa nam to krati do konca roka mame byt vsetky tehulky tak uz mame iba 2 pokusy zhruba 🙂 a papam clostil a od zajtra chcem zacat merat BT tak dufam ze sa z toho nejak vysomarim

jeny
8. lis 2011

@antana123 jej asi ano...ja som si tiez prvy krat tento mesiac objednala ovu testy no dufam ze mi do ovulky dorazia a snad uvidim // aspon tam 🙂

antana123
8. lis 2011

@jeny díky ve skutečnosti jsou tmavší taky myslím že sem se ovulky konečně dočkala 😀 😀 ale nevěřím že stihnu otěhotnět do konce roku počítám že to bude ještě dlouho trvat

jeny
8. lis 2011

@kacnov jej drzim velmi palce aby ti prve ivf vyslo, bolo to velmi narocne? myslim ta hormonalna liecba...par krat som nakukla do temy IVF ale nejako ma az zamrazilo z toho co tie zienky musia podstupit, tajne dufam ze ja k tomu nebudem nikdy prinutena

jeny
8. lis 2011

@antana123 a prve dietatko si mala tiez po nejakej liecbe?

antana123
8. lis 2011

@jeny ano byla jsem na pregnylu a proveře zadařilo se na 2 pokus ale to sem měla ovulaci ted sem ji neměla u něj sem našla // 16.12

zuzkag2
8. lis 2011

@mijadave ahoj, to naozaj? to som nevedela 😢 a ja som si uz dala dnes tabletku ☹ ach jaj...

antana123
8. lis 2011

@jeny manžel má málo zdravích spermií

jeny
8. lis 2011

@antana123 jet tak to sme na tom podobne, ja som si nasla 27.12 // pretoze cez vianoce a 25teho som nikde nemohla kupit tehu testy 😀

antana123
8. lis 2011

@jeny já byla u dr 18.12 a už tam byl plod a mezi svátkama bylo srdíčko byli to krásný vánoce a tvůj muž má taky špatný spermio???

zuzkag2
8. lis 2011

@antana123 no ak ti stupla BT to je super znamenie, to by ta ovulka mohla prist, drzim moc palceky. 🙂 ja som sa prave docitala, ze som nieco pokaslala, resp, moj dr. povedal mi ze mam duphaston normalne zacat brat na 15dc, ale vraj, ked ho zacnem brat, tak si zastavim ovulku, ak este nebola, a mohla byt, len trochu neskor....☹

jeny
8. lis 2011

nie u nas je problem iba vo mne, muz ma vsetko idealne 🙂 ja mam PCO teda ziadna ovulka, no po clostile 2tbl denne som mala horko tazko 1 folik, teraz som uz druhy mesiac bez sledovania ovulky ale clostil mam stale

antana123
8. lis 2011

@zuzkag2 no tohle řeším taky kdybych si dneska večer nechala píchnout pregnyl tak ovu by byla do 2 dní si myslím dneska jsem 14DC a na 16DC by sem měla začít proveru ale dočetla sem se že bych tím zastavila ovulku tak nevím co mám dělat

jeny
8. lis 2011

@zuzkag2 ja uzivam duphaston od 16dna a tiez ma napadlo ze ak mavam ovulku neskor tak ju zablokujem tym liekom, no neviem...zas ked budem uzivat neskor duphaston tak neviem ake dlhe cykly budu ked uz teraz mam 33dnove

antana123
8. lis 2011

@jeny aha takže nechodíš na UTZ to si jako já je to risk mám dr. daleko tak nemůžu chodit na utz u nás jsme na prd oba ☹ proto si myslím že to bude běh na dlouhou trat mám první cyklus s clostilem mám 2tbl denně taky tě po něm bolí tak podbřišek a prsa???

jeny
8. lis 2011

idem po malu do skolky baby, inak v priebehu jedneho tyzdna som sa dozvedela 2 radostne noviny od kamosiek co su teraz cca v 7tt, no vsade same tehulky len tu to viazne ☹

antana123
8. lis 2011

@jeny vidím že je to problém všude já nevím no dnes když si to píchnem tak ještě 2dny a to vychází na 16DC a to by měla být dle mě ovulka ted mám cykly 34dní tak když to posunu až na 17DC tak nevím jestli neudělám chybu

jeny
8. lis 2011

@antana123 bolesti citim pomaly cely cyklus ako ho zacnem brat az do MS ale prsia ma bolia iba minimalne, no ked som nemala ziadny folik mala som velke bolesti a ten mesiac ked som mala pekny folik tak som mala bolesti iba slabe...tak tomu uz fakt nerozumiem 😒 no ja som po uraze s nohou v sadre tak som prestala chodit do centra lebo so sadrou sa trepat na kozu to by asi nebolo moc dobre a caka ma este RTG tak aj kvoli tomu som si dala teraz pauzu s centrom

jeny
8. lis 2011

@antana123 ja by som si pichala dnes na tvojom mieste , 17dc mozes mat v pohode ovulku, horsie by bolo ak by si si nepichala a folik by nemusel prasknut...

zuzkag2
8. lis 2011

@antana123
@jeny
tak ale co mame potom robit, ked potrebujeme clostil, aby bola ovulka, a duphaston aby sa to udrzalo,...ja som sa to dr. vcera pytala, ci mam ten duphaston zacat brat, a on povedal, ze samozrejme, ale tiez sa vyjadril, ze aj tak ovulka uz tento mesiac nebude...ci je odveci dufat, ze to bude inak, ked dr. vie asi viac?

antana123
8. lis 2011

@jeny aha no já si můžu jen myslet že tam folík je doufám že je dost velký nemám možnost utz i čípek vypadá dobře pěkně otevřený a měkký a nízko